Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile płaciliście za szafę na wymiar?

Polecane posty

Gość gość

Kalkuluję koszty urządzenia nowego mieszkania i nie mam pojęcia ile mam przeznaczyć na zabudowy stałe. Jeśli możecie napiszcie ile płaciliście za szafy ubraniowe na wymiar - jaki wymiar, z czego fronty. Będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne nie durne prosiłam o podanie wymiaru żeby cena była miarodajna jełopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 13.20 dziękuję za konkret zdaję sobie sprawę, że koszty zależą od wielu czynników ale chciałam wiedzieć czy liczyć się z kosztem 2-3 tysięcy za szafę czy raczej z kosztami rzędu 10 tysi za szafę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza rzecz zależy jakiej firmy, jak będziesz robić szafę komador, to licz się z kwotą 4-8tys, u mnie szafę robił mi chłopak, to koszt płyt i drzwi z systemem przesuwnym w sumie wyniósł mnie około 1200zł, montaż miałam gratis ;) szafa ma wymiar 2,6m x 2,2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie szafa komandor, trzy suwane drzwi z rattanu, lustro kryształowe w kształcie ala ryby na całej szerokości ok. 6000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi robił szwagier około 250cm na 250cm i jakoś 3 tyś tyle że sobie wybrałam płytę droższą bo to jakaś tam nowość była jeśli chodzi o wzór. Robocizna to jakaś śmieszna kwota była - wykańczał całe mieszkanie więc torchę inaczej się koszty rozkładały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 tysiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu ratanowe drzwi robią???? Super za pare lat czeka mnie wykańczanie domu to też sobie zrobie bardzo lubię ratan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko zależy od tego co będzie czy lustro czy też teraz modne są szyby z motywami mi robił pan Michał 790 899 070 możesz przedzwonię i ci powie cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szafy na wymiar kupowałam w hit meble w Poznaniu. Miła i profesjonalna obsługa a do tego atrakcyjne ceny. Poszłam do sklepu i mogłam dosłownie roboczo wyrysować jaką dokładnie szafę. Podałam wymiary wnęki i Panie mi doradziły jaki wymiar powinna mieć szafa. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam. Mają też stronę internetową i prowadzą sprzedaż chyba na terenie całego kraju. www.hitmeble.pl to adres ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
Chyba takie szafy są drogie. A co dopiero takie szafy na broń. O nie to sie trzeba naszukać. U mnie w rodzinie są myśliwi i maja chyba szafę podobną do tej http://www.gun-center.pl/pl/c/Szafy-na-bron/122 , według mnie prezentuje sie bardzo ładnie. Ale trudnej zdobyć ją niż taką na wymiar. A ceny są porównywalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serwis http://superstolarz.pl - ja tam znalazłem dobrego stolarza, który wykonał dla mnie kuchnie na wymiar. Mało tego, pobrałem z tej strony Bon Rabatowy -5% na usługi stolarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoja szafe zamawialam na wymiary tutaj www.akcesoria.heban.pl i pozniej jeszcze dokupilam do niej kilka dodatkow, wyszlo mnie duzo taniej niż w sklepach typu Ikea itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej cioci ostatnio taką stylową szafę zrobiła ekipa z www.designmebel.eu i ciocia mówiła, że zapłaciła atrakcyjną cenę, więc może warto się do nich zwrócić. Koszty szafy są uzależnione od wielu czynników, materiału, jej podziałów chyba, itd., najlepiej zapytaj fachowców z tej firmy, ciocia ich polecała, podobno mają duże doświadczenie i są świetnie obeznani w temacie mebli na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaMaj
A u nas szukali ostatnio szafy na narzędzia. Wiedziałam, że nie zbyt łatwo będzie taką szafę znaleźć ale na szczęście udało mi się tutaj http://e-promag.pl/katalog/Szafa-narzedziowa,2510.html. Właśnie znaleźć taką szafę na narzędzia. Lepiej się w niej wszystko trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faraoniss
Ja na przykład zamawiałem zabudowy na wymiar w http://zakki-schody.pl/zabudowy/szafy/ zobacz sobie, jak ładne mają realizacje. Wszystko jest bardzo ładnie wykonane i dopasowane do siebie, dzięki czemu użytkowanie jest przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamillaB
Szafa na narzędzia to bardzo dobry pomysł. My mamy w planach stawianie na wiosnę garażu i własnie patrzyłam niedawno tu http://e-promag.pl/ , za takimi szafami na narzędzia. To bardzo dobre rozwiązanie a taka szafa nie jest aż taka droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeszkowaW
A to chyba nie tylko Ty chcesz mieć dobrze wyposazony w narzędzia garaż. Ja u siebie w garażu w szafie chce miec taki obrotomierz http://www.dmtrade.pl/k1200,warsztat-narzedzia-mierniki-mierniki-srodowiskowe-obrotomierze-tachometry.html . W ogóle chce skompletować w nim wiele potrzebnych narzędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastanawiam się nad zleceniem wykonania zabudowy kuchennej na wymiar ale nie mogę zdecydować się na firmę. Znajoma poleca mi Impet firme Pana Tomasza Sarapaty. i chyba ją wybiorę, bo szafa wnękowa, którą u nich zamówiła wyszła naprawdę bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradier
Tzn. pod firmę, czy jakąś szatnię to lepiej iść w takim kierunku - http://kart-map.pl/pl/promocje Dużo niższym kosztem, a jednak rozwiązania z wyższej półki. Generalnie meble metalowe w takiej roli również mogą się doskonale sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona jest fajnym miastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny szaf sa rozne, zalezy to od materialu z ktorego jest zabudowana i od jej wielkosci. Piekne szafy na wymiar robia w www.ofimeble.pl . osobiscie mam jedna i jestem niezwykle zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×