Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
którzy mają hemoroidy:
Czy jesteście leworęczni?
Bakusia daj spokój z takimi ofertami

Jeszcze 2 lata temu kupowałem za 18zł w sklepie w moim mieście, więc trochę bierzesz za fatygę, a ,że to z hurtowni to bajka nad bajkami. Małe ilości po takiej cenie to można kupić nie od hurtowni tylko po prostu w sklepie zielarskim, albo w Internecie jak nie na jakiś portalach to zdarza się znaleźć na Allegro, czy ebay. Nie wykorzystuj niewiedzy ludzi przy tak k**wistej chorobie.
Chciałabym obronić się przed zarzutami. Ja dostałam namiary na hurownię zielarską i w niej zaproponowali mi 17 zł. Jednak na prawdę nie sprzedają tam na sztuki.Poza tym trzeba tą maść zapakować kupując na poczcie ochronną koperte ona tez kosztuje i suma sumarum wychodzi prawie 20 zł. Więc jesli ktos ma taniej to gratuluję. Ja szukałam w promilu 300 km w sklepach zielarskich i nie znalazłam. Kolega ściągał ze Stanów. Więc jeśli ktoś ma pod ręką sklep zielarski to proszę niech idzie może uda mu się kupoić. Mi się nie udało. I na pewno nie chcę zbić interesu na cieriących ludziach. Sama leczę się na to od paru ładnych lat. Chciałam pomóc ale cóż widać moje intencje zostały źle odczytane.
tupot czegoś tam daruj sobie takie teksty w moim kierunku

Jeśli nie wiesz to się nie wypowiadaj w temacie, to, że kupowałem 2 lata temu to łosiu nie oznacza, że cena się w ten sposób zmieniła. Napisze więcej w sklepie nadal można kupić w podobnej cenie, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać i co tu ukrywać mieć układy.

Dla przykładu znalazłem:
http://allegro.pl/item427793196_masc_na_hemor oidy_wysoka_skutecznosc_okazja.html
Prywaciarz to i cena 3złote droższa + koszt wysyłki.

Co do Bakusii to nie chciałem na Ciebie naskoczyć.
Szok zbudza cena hurtowni zielarskiej w cenie 17zł, to kpina, ale cóż jak ktoś nie ma dostępu to chwyta się takich źródeł. Do tej wysyłki to masz rację, ale czy jak kupisz więcej z innymi ludźmi to tak na prawdę cena nie wyniesie więcej niż te 20zł? Podwójne koszty wysyłki?

Bez urazy jeszcze raz, trochę zareagowałem impulsywnie to mi się zdarza, nie neguję Twoich dobrych intencji. oczko.gif

Pozdrawiam

Dałaś mi do myślenia i postanowiłam sprawdzić inne hurtownie zielarskie. Wzięłam je sobie z netu i powysyłałam zapytania o tę maść. ZObaczę co mi odpiszą. Może rzeczywiście jest tańsza. Dla mnie jest też na rękę płacić mniej. A tak swoją drogą to pomogła ci ta maść? Może nie ma sensu zawracać sobie głowy a tym bardziej komuś.Pozdrawiam
Jak znajdziesz hurtownie po cenie ok. 10zł to można coś kombinować w większej grupie, bo tak to strata czasu. Ale to też zabawa incognito w której nie wszyscy chcą wziąć udział.
Co do moich hemoroidów to pozbyłem się na razie, odpukać. Nie używam już, ale zdecydowanie polecam "chińszczyznę".

Mimo, że leki z Chin są bardzo skuteczne to szkoda, że nie są "popularne" w Polsce i nie liczni z nich korzystają. Nie piszę tutaj tylko o preparatach na hemoroidy, ale np. na prostatę, łuszczycę, grzybicę,kamicę nerkową itp.Nie wiem czym jest spowodowane ta nieprzychylność, na pewno brak swobodnej dostępności i pewnie "strach" przed kilkoma napisami po chińsku oraz cenie, która najczęściej jest droższa od maści typowo polskich.
Może to się zmieni wreszcie dzięki wielkiej ekspansji towarów z Chin.
Ludzie rzucają się na "hit z USA", a często to o wiele droższe produkty, niż z Chin, a o skuteczności też można wiele napisać na minus.

Co najważniejsze to wprowadzają już produkty chińskie z polskimi "nalepkami" są nawet tańsze od oryginałów.

Trochę zgłębiłem temat "chiński", stąd mam jakieś rozeznanie w wielu chorobach.

Pozdrawiam Shivman
Dzięki bardzo, mam nadzieję że uda mi sie znależć tę maść i nie po ty by ją rozprowadzać ale sobie i znajomym. Pozdrawiam
Elo
powiem wam że te hemoroidy to \"gówniana\" sprawa.
W lutym tego roku pojawiły mi się i od tego czasu mam 1-szy stopień, przez 2 miesiace brałem Rectosec w maści i Hemorol w czopkach no i chyba je lekko zaleczyłem - tzn caly czas je czuję, raz pobolą, raz zaswędzą, ale juz nie biorę żadnych maści ani leków, jest ogólnie nieźle.

Minusem jest to że cały czas o nich myślę, po prostu nie jestem w stanie przestać, cały czas się denerwuje - szok i paranoja, niedługo zwariuję.CAły czs myślę czy jak pójdę do kibelka to mi się nie odezwą.
chyba muszę przestać używać papieru toaletowego na rzecz mycia pupci, ale przyzwyczajenia są

Zmieniłem swoje życie pod kontem hemoroidów-schudłem 13 kilo, staram sie odżywiać zdrowo, chociaż czasem nie wytrzymuje bez czekolady, albo pizzy smiech.gif dużo pije wody, ogólnie płynów. Jeszcze na basen muszę sie zapisać, i będzie git

P.S. dzis trochę bolą po wizycie w kibelku, ale da się wytrzymać.

Dlaczego biegunka jest gorsza od zaparć? przecież biegunka, nie podrażnia w sposób mechaniczny hemoroidów?

Aha, jak czuję że będzie twarda kupa, to biore zwykłe czopki glicerynowe-one po prostu sprawiają że kupa jest miękka i łatwiej wychodzi.

pzdr usmiech.gif

Witam mam problem .Dziś rano przy wypróżnianiu wszytko miało czerwony kolor.Myślałam że to okres ale nie.Trochę się zestrachalam.Czy to normalne przy hemoroidach??
Przerabiałam najróżniejsze metody samodzielnego leczenia hemoroidów.Stosowałam najróżniejsze rodzaje maści i czopków.Pomagało na jakiś czas a później problem znów wracał.
Dopiero Doktor A.Niziołek /Poznań Grochowska 50 t.061 6624477/
mi pomógł.Jestem w trakcie leczenia po zagumkowaniu i jest ok.Bardzo polecam p.Doktora Aleksandra Niziołka!

Mariola
Wydaje mi się, że to, czy np gumkowanie się powiedzie i nic się po nim nie będzie działo, czy też odwrotnie, zależy raczej od naszych osobistych predyspozycji, a nie od lekarza usmiech.gif metoda jest ta sama i chyba niezbyt trudna (w porównaniu do innych zabiegów chirurgicznych, bo to chyba jest chirurgia miękka), a jednak jedni strasznie po nim cierpią i wszystko im wraca, a drudzy nie.
Ja tylko zazdroszczę tym, którzy są po zabiegu i wszystko u nich w porządku usmiech.gif sama się chyba na to nie zdecyduję, bo jednak za dużo naczytałam się o bólu i nawracających hemoroidach.
Biore czopki na hemoroidy wew jak dlugo je powinnam brac? czy ktos wie? przestalo bolec ide do lekarza niedlugo tylko chcialabym wiedziec jak dlugo powinna trwac taka kuracja czopkami...
Niefajnie

Czopki pomagają tylko złagodzić ból - nic więcej. Więc stosować je należy więc wtedy, kiedy najbardziej boli.

Dziękuję za odpowiedź
Cześc wszystkim,ja też ma to paskuctwo hemoroidy,byłam u lekarza 1 kontaktu przepisał mi czopki Posterisan h,i tabletki doustne Phlebodia .Męcze sie juz cały tydzien,piecze,boli,swędzi jak by w pupie cos bylo i ten ból okropny najlepiej tylko stac albo chodzić,napiszcie ile czasu tak trzyma .Pozdrawiam.

Witajcie, ja np. nie odczuwam żadnego bólu, tylko swędzenie straszne, kupiłam więc czopki hemorectal,1 zużyłam i rano normalnie takie swędzenie że masakrasmutas.gif zamiast lepiej , to było gorzej. Wczoraj wieczór już go nie włożyłam, bo to pewnie uczulenie....powiedzcie co zrobić jak swędzi, i aby nie zwiększały się tylko wchłonęły się? na razie to są razcej małe ( za bardzo nie znam się na tym), od jakiegoś czasu dopiero swędzi, a kiedyś była odrobina krwi, ale nie skojarzułam tego z hemoroidami. Teraz mam krem proctohemonal czy jakoś tak, a czy ktoś stosował czopki w postaci ziemniaków tak jak zaleca Tombak?? ( ja tylko raz tak zrobiłam) ale kurcze stresa miałam żeby ten ziemniak mi nic nie zrobił - wiem głupie to, ale przez to jakoś spać nie mogłam, ale na szczęście rano od razu go wypróżniłam....czy za każdym razem on "wychodzi" od razu rano, czy ktoś ma z tym doświadczenie i czy pomogło??? a czy ktoś może zastosował się do jego innej rady a mianowicie lewatywa, a później nasiadówka w gorącej wodzie z odrobiną mięty bądź rumianku.,....???
Chciałam wypróbować jak długo trwają hemoroidy "nieleczone" niczym. Mnie trzymało ponad 40 dni.
Nie były bardzo dokuczliwe, ale też to co się przyczyniło do ich powstania trwało 1 dzień.

a co się przyczyniło?

help --> mnie np. swędzi głównie wokół samych hemoroidów, i dobrze robi na to zwykły krem nivea. do tego oczywiście regularna higiena tamtych okolic, nawet kilka razy dziennie podmywanie się.

Przyczyna - zostałam NAGLE I NIESPODZIEWANIE zmuszona do podjęcia szybkiej decyzji. Męczyłam się z tym cały dzień, w nocy też nie za dobrze spałam, w końcu zdecydowałam się - problem załatwiony. A po mniej więcej 2 tygodniach poczułam pierwsze objawy hemoroidów.
Jak kogoś interesują prawdziwe przyczyny chorób to polecam GNM - http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/

Kolezanka poradziła mi nasiadówki z mydła szarego,powiem że ulzyło ,napiście czy was tez tak bola że nic nie można robić jak by coś rozrywało w środku.

mnie one nigdy w życiu jeszcze nie bolały.
HEJ OLGA BK napisz za pół roku jak doktorek ci pomógł bo jesteś jedna jedyna która czuje się swietnie a my cierpimy jakoś w to nie wierzę
Witajcie
mam mieć w przyszłym tygodniu wykonaną sigmoidoskopię w Przychodni Polskiej Fundacji Gastroenterologii na Waryńskiego. Czy ktoś tam już był, czy ktoś mi może powiedzieć jak wygląda to badanie, czy boli a może polecicie mi jakiegoś lekarz z tej przychodni, najlepiej kobietę chyba to będzie mniej krępujące dla mnie niż wypinanie tyłka przed mężczyzną

Czy ktoś miał może skutki uboczne (przy zapaleniu odbytnicy i żylakach odbytu powikłania przy stosowaniu detralexu i czopków procto-glyvenol lub po wypiciu siemienia lnianego?
Już nie wiem czy je stosować.
Biorę różne inne leki ale nie wiem po czym wszedł mi ból w podudzie,
puchnie mi noga w tym miejscu i boli. smutas.gif
Czy to jakieś zakażenie czy zła tolerancja?

A! gorączka do 37,7 i wyżej...
detralex zmniejsza przepuszczalność ścian naczyń włosowatych i zwiększa napięcie naczyń żylnych. Może coś zablokowało przepływ krwi do mięsni łydki?
Lepiej idź do lekarza.
Czesc ja jestem 4 miesiace po porodzie i od jakiegos 1,5 miesiaca mam problem z hemoroidami.
Mam wrazenie ze sie rozprzestrzeniaja!
Fakt nie czuje ich jak siedze tylko po wizycie w toalecie i tylko troszkie czuje je pod palcami, ale sadze ze mam je takze w wewnatrz bo jak sie zalatwiam to w kibelku widze krew.
No i na dodatek karmie piersia wiec zastanawiam sie czy wystarczy doradzic sie pani w aptece czy isc do lekarza?!

Czytam i czytam.Mi wyszły hemoroidy prawdopodobnie z przeziębienia.Siedziałam na zimnej ławce.Ból był,teraz jestem po czopkach i spokój ale jestem przerażona po przeczytaniu,że to co wystaje może zostać na dłuugie lata.
Witajcie Kochani
Mam 36 lat i miesiąc temu zauważyłem przy odbycie a może jednak poczułem taki mały guzek ,groszek wielości 0,5cm na zew.
Poszedłem do lekarza ogólnego zbadał i zalecił stosować maść Prosperisan H przez okres 10 dni ( podobno takie coś ma się wchłonąć). Po tym okresie nic się nie zmieniło i i galej dzyndzelek czy też hemoroid strtczał u odbytu na godz.15.00( rozpoznanie lekarskie).
Następna wizyta to już chirurg zdiagnozował że to zew.hemoroid i zalecił stosować czopki 3xdzienie Distreptaze i 2x dziennie Procto-Glyvenol. Także średnio dziennie przez okres 5 dni ( na tyle czopków wystarczyło) średnio co trzy godziny czopek i efekty zerowe giuziczek nadal tkwi na zew.Po tym okresie zalecił mi stosować maść na zew.Ruskorex przez dziesięć dni i nadal nic ,nic,nic zero efeków.
Lekarz określił że wielkość jego jest w skali pięciostoniowej na miejscu drugim a więc takie nic ale jest.
Wydałem już prawie trzysta zł. na leki które wogóle nie skutkują.
Zaznaczam że mnie on nie swędzi nie boli oraz nie piecze tylko mnie wkurza swoją obecnością.
Tak się zastanawiam po co są te wszytskie maści ,czopki,wywary z kory dębu,tabletki jeśli na coś w stadium początkowym nic nie dziala,nie pomaga i nie lecz?
Co powiecie na to kochani czy spotkaliście się z taką rzeczą a może moglibyście mi coś zaproponować ponieważ jestem przerażony zaistnialą sytuacją.
Mam 185,80kg uprawiam biegi dystansowe staram się lekko odżywiać i raczej stosować dietkę.
Lekarz chirurg powiadomił mnie że jak teraz nic się nie zmieni to trzeba będzie go wyciąć operacyjnie.
Czy tak się się to załatwia i jesto jedyne wyjście ?
Serdecznie Pozdrawiam Adam
Trzeba zaakceptować - takie są prawa natury - http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/archiw_ germanska_nowa_medycyna/Tabela_krokus/hemoroidy_Ekt_L.htm

do Adam36 - czy jesteś leworęczny?

Odpowiedz na ten temat »