Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
hej, nie wiem co robic. Miałam normalny okres trwający5 dni, pms byl rowniez, bolaly mnie piersi i bylo mi niedobrze jak przed kazda wczesniejsza miesiaczka, potem byl okres i te dolegliwosci ustapily, dzis wypada moj 13 dzien cyklu po okresie, czuje sie strasznie zle, jest mi niedobrze, czesto chodze siku, wydaje mi sie, ze mam wszystkie objawy ciąży. blagam pomozcie i doradzcie co sie dzieje czy juz wariuje i to wszystko to urojenie, czy to mozliwe, bym byla w ciąży? Blagam o pomoc!!!!!!!!!!!
idz zrob test i bedziesz pewna na 100%
ale zrob test
początku ciąży jest to możliwe, jeśli zarodek zagnieżdża się gdzieś na uboczu macicy, to zdarza się że wystąpi prawie normalny okres, a plamienia nawet do trzeciego cyklu. Znajoma tak miała, dopiero w 4 miesiącu się dowiedziała że jest w ciąży a wcześniej jeszcze się cieszyła że ma miesiączki krótsze i skąpsze
kiedy jesteś w ciąży to może wystąpić okres jednak jest on krótszy i mniej obfity niż zwykle , poza tym nadal bolą cię piersi , mimo że krwawienie się skończy , ja osbiście ciążę poznałam po tym że bardzo bolały mnie piersi do tego zamiast okresu miałam dwudniowe plamienia tylko przez jeden miesiąc a potem już nic.... tylko te piersi ... pozdrowionka

dziekuje wam, dzis zrobie test, umieram ze strachu. no ale wlasnie uwazam za 100% objaw ciazy t ze mam zaciemnione wokol brodawek i czerwone wokol pochwy co o tym myslicie please odpiszcie

od lona do pepka powinna sie zaciemnic taka kreska to podobno oznaka ciazy ale jednaj test rozwiaze sprawe, a chcesz byc w ciazy?? chyba nie
a no i te brodawki to tez objaw usmiech.gif
okres może występowć w ciąży nawet do 6-7 miesiąca. i wcale nie jest to jakies tam plamienie, tylko normalnie wygladający okres -wiem to od mojego ginekologa. jedynie w przypadku brania tabletek, okresw ciąży nie występuje.
jezu co ja mam zrobić, nie mogę mieć dziecka, nie jestem juz tym facetem z ktorym (chyba) jestem w ciazy, to najgorsze co moze zdarzyc się dziewczynie, mam 18 lat
studia imatura przede mną, nowy chlopak w ktorym jestem zakochana, boze co ja mam zrobic, nie umiem sobie z tym poradzic, blagam doradzcie mi cos smutas.gif
Banda kretynek!!!Jak można mieć okres w ciąży,przecież pierwszym objawem ciąży jest właśnie brak okresu,pozatym jesteście kobietami i nie wiecie chyba co to w ogóle jest okres...chyba w czasie okresu złuszcza się błona wyścielająca macicę mająca na celu stworzenie zarodkowi dogodnego miejsca do roizwoju,gdyby w czasie ciązy się złuszczyła to razem z zarodkiem chyba nie???
A już nie mówiąc o tych bzdurach jak paski na brzuchu ,powiększone i ciemne brodawki i oddawanie często moczu,boże uważacie że już po tygodniu tak będzie? Ciąza to fizjologiczny stan dla kobiety więc raczej nie powinny się dziać takie rzeczy,opisane przez was objawy istotnie występują ale nie po kilku dniach od zapłodnienia,raczej po kilku miesiącach, a juz z tym częstym oddawaniem moczu to się uśmiałm dopiero tak to jest w 9 miesiącu jak żeczywiście dziecko i macioca są duże i napierają na pęcherz,hahaha!!!
Radzę wam na razie nie uprawiać seksu tylko trochę poczytać podręczników do biologii i postudiować fizjologię kobiecego ciała a nie zachowywać się jak niedorozwinięte piętnastolatki,zgroza!!!

Nie wpadajcie w paranoję, kochana jeśli masz normalny okres to na 100%, co ja mówię na 1000000 procent nie jesteś w ciąży!!!!! W ciąży zdarzają się PLAMIENIA, dosłownie malutkie plamki, ale nie okres!!!!!!!!!
szystkie objawy wskazują, koffane, na ciąże, to to jest ciąża

spko, urodzisz i przynajmniej bedziesz miec za sobą

moja kolezanka miala okres do 4 iecha i dopiero skapowała ze jest w ciazy
nawet do 6 miesiaca, ale to bardzo rzadkie przypadki, jesli chodzi o piersi, to objawy zwiazane z nimi pojawic moga sie juz kilka dni po zaplodnieniu, jesli chodzi o czeste oddawanie moczu to dopiero wtedy wystepuje jak dzidzius przybierze wiekszych rozmiarow i uciska na pecherzusmiech.gif zrob dla pewnosci 2 testy i bedzie po problemieusmiech.gif
Kaja nie słuchaj tych idiotek które cie strasza i czerpią z tego jakąs chorą przyjemnosc pechowiec.gif te objawy które masz moga ci sie tylko wydawac, bo sie denerwujesz i doszukujesz sie wszystkiego co sie da... zrób test i przestan sie stresowac!!!
Guzik prawda. Krwawienia moga wystapic do 3 miesiaca ciazy i to dokladnie w tych terminach, kiedy wystepuje miesiaczka.
chyba plamienia,bo jeżeli to miałby być normalny okres to sorry bardzo ale chyba dziecko w takim wypadku rozwijało by się nie w macicy tylko gdzieś indzej(gdzie nie wiem).Napewno nie wkręcajcie dziewczynie,że to jest norma i tak jest zawsze bo gdybym ja u siebie coś takiego zaobserwowała to stwierdziłabym ,że to raczej jakaś patologia i na pewno zgodzi się ze mną 99% lekarzy!
Dziekuje wam dziewczyny za wspacie, zrobilam juz test, nie jestem w ciąży, jutro chyba zrobie kolejny, bo nie moge w to uwierzyc, ale dziekuje za dobre slowa
moja sasiadka miala okres do 6 miesiaca i co?? domyslila sie ,ze jest w ciazy ,bo stwierdzila,ze cos dziwnie przytyla.
LOL bajeczki jezyk.gif
A ja miałam okres nawt w 10 miesiącu ciązy,nigdy nic nie wiadomo,świat staje się coraz dziewniejszy z dnia na dzień,więc kobitki miejcie się na bacvzności bo nie znacie dnia ani godziny...
zgadzam sie z tym okresem w czasie ciązy.jedna moja znajoma zaszła s\\w ciąze i miała regul;arnie okres i to przez całą ciązę.Ale ja za takie cos dziękuje.co miesiac jedziła do lekarza sie sprawdzac , bo przecież każde krwawienie mogło sugrowac poronienie.Lekarz nie mógł w to uwierzyć.Ale wszystko dobrze sie skończyło i urodziła zdrowego chłopca,
Takie czasy i dzisiaj prawie wszytsko się moze zdarzyć.
To są fakty

zgadzam sie z tym okresem w czasie ciązy.jedna moja znajoma zaszła s\\w ciąze i miała regul;arnie okres i to przez całą ciązę.Ale ja za takie cos dziękuje.co miesiac jedziła do lekarza sie sprawdzac , bo przecież każde krwawienie mogło sugrowac poronienie.Lekarz nie mógł w to uwierzyć.Ale wszystko dobrze sie skończyło i urodziła zdrowego chłopca,
Takie czasy i dzisiaj prawie wszytsko się moze zdarzyć.
To są fakty

no to zdecydujcie sie mozna miec ten okres czy nie??ja mam okres ale nie jest go az tak bardzo duzo jak zwykle,a mam objawy na ciąże:/
a co to jest bo niemoge na to wejsc:/

Hej!
Z tych waszych wypowiedzi nic nie idzie wywnioskować...
Ja sama miałam podobny przypadek ale to już było i po co się tym dalej przejmować??? A jednak jeszcze czasami chodzi mi to po głowie!
To było tak, że pod koniec czerwca uprawiałam z chłopakiem petting. Nie doszło do stosunku, do wytrusku też nie ale rączki nam chodziły naprawdę szybko i w ogóle...
Jednak potem się przestraszyłam: a co jak był wytrysk i nasienie przeniosło się poprzez palce wgłąb mnie, a co jak będe w ciąży???
Równe dwie doby później wzięłam pierwszą tabletkę Postinor Duo, po 12 godinach drugą. Potem myślałam - uff problem już z głowy jezyk.gif Okres dostałam trochę szybciej, mógł to być wynik zażycia tabletki bo tak pisało na opakowaniu. Ale po jakimś miesiącu brzuszek mi się trochę zaokrąglił i wystraszyłam się... Zrobiłam sobie test ciążowy - wynik był negatywny. Cieszyłam się jak małe dziecko, którego tak nie chciałam się spodiewać... Bo w moim wieku to zmarnowane życie! Klasa maturalna, studia przede mną. Szkoda gadać...
Dzisiaj mijają cztery miesiące od tamtej nocy jezyk.gif Ja jeszcze mam czasami schizy co do konsekwencji ale już coraz rzadziej. Okres mam regularnie ale brzuszek nadal powiększony.
Na ulotce z Postinor Duo pisało też, że jedną z konsekwencji może być w przyszłości zdolność do tycia po przyjęciu tych tabletek.. A może wyczytałam to w necie - nie pamiętam!
Nie wiem już o myśloeć naprawdę - od takich rzeczy można dostać świra! Dziewczyny pomyślcie... warto zmarnowac sobie całe życie dla jednej chwili przyjemności???
Taaak... też byłam głupia. Ale już zrozumiałam ile można stracić poprzez uzyskanie chwilowego orgazmu... jeśli w ogóle się da jezyk.gif
Tamten chłopak był, już z nim nie jestem i byłam naprawdę krótko. Moja głupota ;p Początek wakacji wiadomo - każdy lubi poszaleć a faceci tylko żerują na takich naiwnych gówniarach... Zrozumiałam, że byłam głupia i potem sama czułam się jak ostatnia wieśniara na tym świecie. Uraz w psychice zawsze zostanie... Szczególnie jeśli chłopak robił to trochę "na siłę" :/
Cóż - człowiek uczy się na błędach!!!!!!
A co do tematu dyskusji czy można mieć okres w czasie ciąży to proszę o jedną, konkretną odpowiedź osoby, która się na tym zna... A nie całej sterty bajeczek wymyślanych przez dziewczyny o rozbudowanej wyobraźni albo tylko dlatego, żeby wystraszyć takie osoby jak ja!
Tyle... dziękuje usmiech.gif

okres w ciąży zdaża się ja go mialam przez dwa miechy. i ecale nie było to plamienie tylko normalne krwawienie
i o czym tu dużo gadać, może powiecie mi co mam robic bo zrobilam dwa tesy po około 4 dniach i oczywiście już byłam u ginekologa nawet profesora. ciąża na 1000% i co widzę 45 dnień cyklu i mam okres. To co mam pomyśleć, że już po ciąży??? Do lekarza idę jutro.Pomocy

biegnij do lekarza.
Ja miałam w ciąży dwa normalne okresy, o ciąży dowiedziałam się jak już byłam w trzecim miesiącu.
Te które się wypowiadają, że to niemożliwe niech trochę poczytają.

Czy może mi ktoś napisać ze jak podczas pierwszej ciąży okres zanikł mi całkowicie a teraz byłabym drugi raz w ciąży to też mi zaniknie?? Bo się boję a miesiączkuję normalnie 6 dni.

I jest tak jak podejrzewałam. To nie okres tylko zwyczajne poronienie smutas.gif żyłam trzy tygodnie jakby w innym świecie, a teraz wróciłam z dalekiej podróży. Pozdrawiam
Odpowiedz na ten temat »