Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
czy to prawda ze przez odbyt???
podobno tak ale ja bylam dziewica i badal mnie normalnie

Per rectum
no i zastrzyk jeszcze jest ten pierwszy raz
sa specjalne wzierniki dziewicze, nie trzeba przez odbyt
ka nie mialam zastrzyku

ale zastrzyk zawsze jest , tylko zadna sie przyzna, takla zmowa
a i lewatywa czesto tez - tyle ze ta najmniejsza, Enema chyba sie nazywala
nieprzejmuj sie i pa
ja nie mialam zadnego zastrzyku tylko badanie wziernikiem

jaki zastrzyk?? ale mozna badac tez przed odbyt?? kto o tym decuduje ?? ja czy gin jak bede badana?
nie ma zadnego zastrzyku a co do badania to ty mozesz zdecydowac przewaznie dziewice badaja przez odbyt zeby nie uszkodzic blony ale jezeli ci na tym nie zalezy mozesz wybrac jak chcesz byc badana

ja mialam pre erctum przez wziernik mnie nie badano....
zastrzyk kazda ma, tylko zadna nie powie, to na powitanie za pierwszym razem u gina, gazdy daje
a co to za zastrzyk?? o co chodzi??? i czemu niby nikt sie nie przyjnaje do zastrzyku??????
kiepski kawał. nie ma zadnego zastrzyku. ja byłam badana przez odbyt , nic przyjemnego ,ale tez nic tak strasznego.
Zależy od rodzaju błony dziewiczej. Kiedy jest półksiężycowata, postrzępiona lub pierścieniowata na ogół ginekolog bada przy użyciu mniejszego wziernika. Jeśli zaś wygląda np. tak:
http://img.mp.pl/articles/www/pediatria/sex5. jpg
przeprowadza się badanie per rectum by hymen nie został uszkodzony.

Pamiętajcie, że zawsze możecie powiedzieć: \"nie zgadzam się\", \"nie chcę\", \"proszę przestać\" i lekarz nie może zrobić niczego wbrew Waszej woli.

Nie bójcie się, bo nie ma czego.

"Ni pies, ni wydra, coś na kształt świdra..."
Tak wyglada blona dziewicza??? :\ A jak wyglada jak jej niema??
wcale nie kazda ma...jezyk.gif
a ten zastrzyk to niby po co co to daje??
na rozluznienie czy do czego?
ja jak bylam u prywatnej gin to mi zastrzyku nie dala, najpierw zbadala mnie tak jakby normalnie ale ze mnie bolalo to potem per erectum a niue przez wziernik. potem wytlumaczyla ze musiala sprawdzic moje dziewictwo buehehe.....moze ten zastrzyk jak dziewuchy sie boja i sa za bardzo spiete....
do antykoncepcjaplodnosc
nie ma zadnego zastrzyku przeciez to nie jest silny bol, prawie wcale sie nic nie czuje

http://www.mp.pl/artykuly/index.php?aid=13906 &spec=70&_tc=432108B6B3064F72BC968E73A208124F

Przyjrzyjcie się i przeczytajcie. Wprawdzie artykuł dotyczy czego innego, ale niektóre informacje mogą Wam być przydatne.
Zastrzykami Was ktoś straszył.usmiech.gif Nie dajcie się tak łatwo nabierać.

"Ni pies, ni wydra, coś na kształt świdra..."
ble co za foty. fuuj :/
moze sie odbyc przez odbyt!!!JAk sobie zazyczysz..nie jest takie zle
Odpowiedz na ten temat »