Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
prosze pomozcie mam PCO, szukam dobrego lekarza ze specjalnoscia endokrynologChodzilam juz do 7 lekarzy i kazdy mowil co innego,juz nie mam zaufania do zadnego ale jednak musze sie leczyc pomocie!!!!

Ja chodze do doktor U. Jochemczyk-Banek. Dobra jest tez dr Skrzypulec.
Dr Jochemczyk przymuje w Katowicach, na NFZ, w Wojewodzkiej Poradni Endokrynologicznej. Nr: 255 35 18

"Z butów sterczy słoma, literature zna Z opracowań lektur, buraczana dama. Kto rodzi się prostakiem, prostakiem przemija. Choćby słoma w butach i ze złota była "
dzieki za odpowiedz a moze ktos zna w zabrzu albo gliwicach?prosze poradzcie

w Mikolowie w prywatnym gabinecie dr prof. Skrzypulec
tez mam pco i pomogla mi usmiech.gif objawy ustapily, teraz tylko podtrzymac efekt i bedzie ok
jedna jedyna naprawde to podnioslas mnie na duchu bardzousmiech.gif a mozesz napisac co bierzesz?bralas diane?i jakie mialas objawy PCO

czy Dr Jochemczyk zajmuje sie hormonami? nie moge znalezc takiego endokrynologa wiekszosc zajmuje sie tylko tarczyca prosze o odpowiedz
czy dr Jochemczyk przyjmuje tez prywatnie? przeciez nie bede czekac do stycznia takie były porobiły mi sie na twarzysmutas.gif pomózcie
polecam klinikę "Novomedica" w Mysłowicach i dr P.Micińskiego,adreswww.novomedica.pl ; sprawdzone osobiście usmiech.gif
dziewczyny podbijam temat, pilnie poszukuję sprawdzonego ginekologa-endokrynologa w okolicach Gliwic, czy któraś może mi pomóc i polecić jakiegoś sprawdzonego lekarza?

myślę,że jednak warto pojechać troszkę dalej i trafić na naprawdę dobrego lekarza. profesor Skrzypulec to świetny specjalista.Jeżdżę do niej od kilku lat.Teraz zaczniemy starać się o dziecko.Też mam PCO.
W poczekalni wisi mnóstwo zdjęć dzieciaczków,którym pomogła przyjść na świat.Rewelacyjna jest, gorąco polecam.Nie jednej parze pomogła

nasz ślub http://www.suwaczek.pl/cache/5331e3c99b.png
Odpowiedz na ten temat »