Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
powiedzcie mi jak moze wyglądać śluz przed miesiączką? czy jest biały , czy przezroczysty????/ dzięki
a czy możliwe jest ze w czasie dni płodnych miec nieprzezroczysty śluz??? czytalam ze w czasie plodnych dni śluz powinien być przezroczysty...no ale kazda kobitka przeciez inna jest wiec jak?
ja mam przez tyidznie taki ajk plodny potem sucho2dni i okres...
ja wczoraj mialam dostac okres ale go nie ma ,mam biały śluz i bolą mnie piersi i podbrzusze ...co to moze byc prwie nigdy mi sie nie spóźnial okres
PRZEd miesiączką nie powinnas miec specjalnie rzadnych uplawow , niewielka ilosc sluzu bialawego ale nie serkowatego i nie cuchnacego moze znajdowac sie na majtkach, ale dni plodne wogole nie maja nic wspolnego z miesiaczka. ... JEsli amsz pdoejrzenia ze to nie jest normalna wydzielina mozesz tuz po miesiaczce udac sie do lekarza.
przed miesiączką strasznie dużo białego śluzu. Ale jest gęsty tak jak na dni płodne, tyle że biały. A ilość ? Tyle samo co na dni płdne usmiech.gif Taką mam karmę usmiech.gif

ja mam taki wodnisty i jest go sporo, okres mi sie spoznia 1 dzien, ale mysle ze w koncu przyjdzie oczko.gif
ja tam zawsze mam sporo sluuuzu, teraz niby mam dni plodne a sluz jest bialo-kremowy, gesty, ale nie wiem czy to normalne, bylam u gin. i mi powidziala zeby niczym sie nie przejmowac, w sumie poza byciem czesto mokra... nic mi nie dolega, nie picze, nie pachnie.. ale ilosc jest zaskakujacapechowiec.gif heh.....
mi się tak porobiło dokąd zaczęłam brać CLO. Wcześniej, to aż tyle go nie było.
no właśnie niektórzy pisza że biały sluz jest pewną oznaką ciąży jeśli następuje po dniach płodnych, a ja przecież mam go zawsze przed okresem.. teraz moze mniej niz ostatnio ( i troche żółtawy tez bywa) ale w ostatnim cyklu lalo mi sie praktycznie caly czas a jakos w ciąży nie byłam...
Ja bialy sluz u siebie zauwazylam po dniach plodnych i jest on nadal a to juz 28dc,cykle mam 31 dniowe.Widocznie tak jest...ale tez zastanawiam sie nad ciaza...ale u kazdej kobiety jest inaczej...
dziewczyny dzis jest moj 30d.c. mam wrazenie ze mam duzio sluzu mierze temperature w pochwie i jest on caly klejacy nawet kremowy czy nie bawem dostane@ czy to sluz taki w ciazy-co by mnie ucieszylo cos moze wiecie na ten temat

Mam dokładnie to samo-przedwczoraj powinnam była dostac okres,brzuch mnie bolał sporo więcej niz w tych dniach i od kilku dni mam tylko biały lepki śłuz a okresu zero.Ten bból w tym cyklu to juz drugi raz-byłam z tym wcześniej u ginekologa.Nie umial okreslic na tamtym etapie czy to pęcherzyk ciążowy czy cysta.Dostałam pregnyl na wszelki wypadek.Dopiero pierwszt miesiąc staram sie o drugiego dzidziusia a juz jest nerwowo.Wvczoraj moja przyjaciółka po 3 latach starań pochwaliła mi się ciążą usmiech.gif Radośc wielka,i presja też się zwiększyła.Robiłam test przedwczoraj-czyli przed terminem okresu.Nic nie wyszło.Lekarz kazał zrobic test dwa tygodnie po terminie spodziewanego okresu.Jak myslicie jest szansa że jeszcze cos z tego wyjdzie?Zawsze przed okresem miałam suche dni więc zastanawia mnie ten biały śłuz.Kurcze na siłe szukam potwierdzenia ze to może juz dzidzi...
w trakcie jajeczkowania powinno być śluzu dużo o konsystencji jaja kurzego lub nawet rzadkiej galaretki, przed samym okresem jest sucho. Miałam przed okresem biały śluz (dość dużo) kiedy się okazało, że jestem w ciąży

Ja mam 7 dni do @ a śluz taki przezroczysty brzuch i piersi pobolewają takze nie wiem czy to ciąża bardzo bym chciała ale czuję się na @! smutas.gif
vademekum a ile miałaś sucho przed @ ile dni napisz proszę!
kurde dziewczyny mi sie juz 2tyg spoznia okres i moj sluz jest bialy troche go czasami duzo boje sie ze to ciąza smutas.gif bo narazie jestem za mloda na dzidziusiausmiech.gif i sa grudki male biale nie wiem co tosmutas.gif bu

Witam ... mam pytanie ... sluchajcie ... juz kolejny miesiac z rzedu spoznia mi sie okres w poprzednim miesiacu spoznil mi sie 2 dni ... w tym miesiacu spoznia sie juz 3 dni .,.. moja tez pod pacha wacha sie od 37,0 do 37,2 a w pochwie od 37,1 do 37,6 bola mnie piersi mam je nabrzmiale i od dwoch tygoni sie powiekszyly mam liczne widoczne zylki na piersiach jajniki mnie bola ale najbardziej prawy ...
acha zapomnialam dodac ze sluz mam lepiacy sie kolor przezroczysty i bialy
A ja dostałam pierwsza miesiączkie 5 dni temu i już mi się kończy. Muszę kupić wkładki tylko mama mi nie każęsmutas.gif
ja nie wiem jaki jest śluz nigdy tego nie obserwowałam. Ja teraz mam taki biały i jest go mniej niż zawsze okres spóźnia mi się już 8 dni co robić???? żadnych objawów miesiączki też nie mam. Robiłam test i wyszedł negatywnie o co chodzi/???
ja nie wiem jaki jest śluz nigdy tego nie obserwowałam. Ja teraz mam taki biały i jest go mniej niż zawsze okres spóźnia mi się już 8 dni co robić???? żadnych objawów miesiączki też nie mam. Robiłam test i wyszedł negatywnie o co chodzi/???
proszę odpiszcie mi czy to możliwe że jestem w ciązy????
ja tez zamiast miesiączki mam gęsty biały sluz, czasem czuję jakby mnie pobolewał brzuch ale okresu nie ma, cykl mam nieregularny. Piersi nie mam nabrzmiałych ani nic w tym stylu, ale okresu jak nie ma tak nie ma :/ czytałam że taki sluz zwiastuje nadchodzący okres i cały czas czekam...miała któraś z was podobnie?????????

Bojąca..... powiedz mi jak mogłaś zajść w ciążę jesli nie masz okresu ani nie uprawiałas jeszcze sexu??? To jest naprawde niemozliwe.. zajsc w ciaze moze kobieta ktora ma okres i współżyje z mężczyzną... ale pamietaj jesli kiedys dostaniesz okres i bedziesz miała zamiar współżyć Nigdy nie zapominajcie o zabezpieczeniu.. ja nie raz ryzykowałam a potem był wielki strach ze moge byc w ciazy .usmiech.gif
witamoczko.gif mam pytanie mam 19 lat współżyje z chłopakiem od dluzszego czasu.. zdarzało się nam współżyć bez zabezpieczenia ale był to stosunek przerywany.. dziś miałam dostac okres ale wczoraj wieczorem zauwazyłam ze z pochwy wydobywa mi sie bardzo rzadki (wrecz plynny) śluz o koloże białym z widocznymmi przeźroczystymi kawałeczkami... naczytałam się tutaj dużo i sama nie wiem czy okres mi sie spozni czy tez to ciążą.. miesiac temu okres dostalam o 3 dni za wczesnie, jest mozliwosc zeby teraz mi sie spoznil??? zazwyczaj przed okresem mialam dni suche.. aha chce jeszcze zaznaczyc ze 3 dni temu mialam sluz brązowawy a teraz jest ten biały... prosze pomożcie..
poprawiam się "koloRZe" to chyba z nerwów robie byki ortograf..usmiech.gif
Witam mama takie pytanie chłopakowi poleciała sperma na moje majtki i sie pytam czy moge byćw ciązy? zaznaczam jeszcze że to było jakieś 4 tygodnie temu moze 3 i nie miałam dni mokrych przed okresem a okres mam za kilka dni
kurde.ostatni okres mialam w czerwcu. od jakiegos czasu bolą mnie piersi o okolice podbrzusza... a na majtkach mam ciągle przezrczystą wydzieline czy to normalne.????
mam 12 lat nie mam jeszcze okresu mam biały sluz który sie nie klei boli mnie tam troche nizej brzucha i czasami plecy troszke wyzej niz zadek piersi mnie bolą lae dosc zadko mam zle samopoczucie czy to są objawy okresu???????
Hey mam 11
przez jakieś 2 tygodnie miałam śluz teraz wyskakują mi plamy na twarzy czy tuo już to
1 23
Odpowiedz na ten temat »