Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat

to proste: jedz więcej szpinakucool.gif

Jak przestaniesz jeść normalne rzeczya przejdziesz na dwie łyżki szpinaku dziennie, to na pewno będziesz walić kupy jak słońpechowiec.gif

a po zatym ogórki kwaszone i kapustę kiszoną
Zjedz suszone sliwki i popij ciepla woda.
dwie szklanki przegotowanej wody przed snem , a jak nie pomoże to popić ogórki kiszone maślanką - efekt murowany
albo jak ktos juz wspomnial kiwi
nie bedzie biegunki ale to "rozluznia"stolec
problem to PIJE DUZO KAWY [TAKIE 2 LYZKI] ALBO ZIELONEJ HERBATY.
ja na początku piłem taką herbatę figura 2 lub 3.....
nasyepnego dznia był hardcore..... przeczyszczenie murowane
(ale nie przesadzcie z nią za bardzo bo przestanie działać)
popić wędlinę (parówki, kiełbasę, szynkę) ciepłym mlekiem.
a będę jadła suszone śliwki i popijała woda to będę miała biegunkę?? a lekarze to wybadają w kupie??
proszę odpiszcie :*
Hmm ziadlem wczoraj 2 parowki i popilem zimnym mlekiem i nic-.-
popić ciepłym mlekiem, pójdzie tak że do kibla nie nadążysz
A mi sama przychodzi..hehe..jak spojrze na kibel albo fiuta chłopaka...hehe...=)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rycyna

"w dzień i w nocy wszystko mi sprzyja" "wszechświat mnie wspiera" "jestem każdego dnia wypełniony energią" twoje myśli, lęki , przekonania i przyzwyczajenia kształtują twoje życie
Popić jajka w majonezie piwem-efekt murowany
mi pomaga kapusta kiszona albo maslanka...
Ja też miałam zaparcia, pozbyłam się ich. Codziennie wieczorem jem 2 łyżki otrębów i popijam szklanką soku pomidorowego. I do tego przysiady.
mi zawsze owoce pomagają. Albo olejek rycynowypechowiec.gif Po nim to jest prawdziwa biegunkasmiech.gif
też miałam problemy z zaparciami..
polecam:

- DUŻO JOGURTÓW (szczególnie ACTIVIĘ)

- KAWĘ (najlepiej z rana)

- PIC DUŻO WODY MINERALNEJ
warto także kupić odpowiedni syrop w aptece. są one bez recepty. ja osobiście miałam syrop, o bardzo dobrym smaku - pomarańczowym oczko.gif jednakże nie pamiętam nazwy.. niestety, bo był bardzo pomocny

Nie czytałam poprzednich wypowiedzi; polecam kilka suszonych śliwekoczko.gif
mallutkaaa, to lactulosum
Ech, a ja już nie wiem, co zrobić, żeby wywołać biegunkę..
Próbowałam już wszystkiego:
oleju rycynowego, enny extra(2 naraz), suszone śliwki, ogólnie wygibasy żywieniowe, otręby...nic ale to nic na mnie nie działa. Jakby mój żołądek był ślepy i na wszystko reagowal w ten sam sposób;/

CO ROBIĆ?!
najlepiej działa kwas z kiszonej kapusty!naprawdę działa!
należy zjeść kiszonego ogórka lub kiszonej kapusty i popić to surowym mlekiem powinno zadziałać .
PU ERH
100% natychmiastowa skuteczność, po co się męczyć - należy tylko kupić wlewnik gumowy w sklepie medycznym lub na allegro
- przegotować 1,5 l wody, wystudzić do temp. 38 st.C i dodać sok z 1/2 cytryny
- lub wywar z siemienia lnianego - 1 szkl. wody + łyżkę siemienia zagotować 5 min. - przecedzić i dodać do wody na lewatywę

Lewatywę powtarzamy 1x dziennie przez tydzień, później 2x lub 1x w tygodniu, jednocześnie stosując dietę bogatą w warzywa, owoce i błonnik (kasze gryczaną, jaglaną, jęczmienną), chleb żytni razowy lub pieczywo chrupkie żytnie razowe.
Unikać ziemniaków, mięsa, wędlin, słodyczy, pszennej mąki, makaronów i fasfoodów.
ja mam zoladek ze stali
zjadlem 3 kiwi , suszone sliwki , kielbase , 3 jabka i popilem to ciełym mlekiem , cola i ciepla woda i nic...
Zapraszam na bezpłatny e-kurs ,,Zdrowa Rodzina- Indywidualny Program Ochrony
Zdrowia".
Można się na niego zapisać na stroniewww.1-szy.net/ambasadazdrowia
Polecam również moją stronęwww.ambasadazdrowia.mycali.biz
Razem możemy osiągnąć wspaniałe rezultaty,nauczyć się nowych nawyków żywieniowych,osiągnąć idealną wagę,wyglądać i czuć się wspaniale.

1 23
Odpowiedz na ten temat »