Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
Pytanie j.w.
Wybieram się na wesele i akurat wypada mi w te dni @. Czy są jakiej naturalne lub inne metody na przyspieszenie miesiączki?
Nie używam tabletek antykoncepcyjnych. Wiem, że wtedy nie byłoby problemu.

Niestety, ale nie ma sposobu. Są tylko jakies tabletki na recepte CHYBA
sa tabletki na wywolanie ale je przepisuje lekarz tylko w tedy jak kobieta nie ma okresu przez dluzszy czas i jest to zwiazane z choroba wiec na nie nie masz co liczyc
ale nie pamietam smutas.gif
kwiat malwy czarnej do zaparzania- mozna kupićw herbapolu, albo aspirynke. sama nigdy nie próbowałam ale mnie tak uczono, takze nie wiem jak ze skutecznościa.
mi głodówka i wzmozony wysiłek przyspieszają, np. bieganie
jej..ja juz nie wiem...zastosowalam polopirynki i to 2. Goraca kapiel tez byla...jesli to ma zadzialac to kiedy?
a czemu takbardzo przeszkadza Ci okres na weselu?? wiem troche krępujące ale mnożna użyć tampona i wziąść tabletke ketofen przeciw bólową .
Alkohol przyśpiesza miesiączkę a zwłaszcza czerwone wino. Można sobie serwować regularnie wieczorkiem 2 lapmki czerwonego wytrawnego wina a być może okres będzie wcześniej. Ja kilka razy wypróbowałam. Niestety jeśli ktoś lubi wino i pija je regularnie to organizm pewnie nie zareaguje, wieć na dwoje babka wróżyła.
Najskuteczniejsza metoda to tabletki ale to inna historia.
mi również głodówka przyśpiesza aa i jeszcze stres.jak mam cos naprawde stresujacego, to zawszedzień czy dwa przed tym wydarzeniem mam okres... na przykład teraz dostałam po 14 dniach :\
Co do czarnej malwy to sp[rawdza sie tylko gdy okres sie spóźnia...Ale mozesz spróbować to kosztuje grosze ze 3 zł, moja koleżanka by przyspieszyć okres wcina cytryne na niej to działa...

"szkoda słów...reszte dopowie księżyc..."
mi sie spoznia-wiec mowicie ze czarna malwa pomoze?a gdzie ja kupic?w aptece?
No wiec, ja wlasnie otrzymałam porade od pewnej pielegniarki aby przez dziesiec dni brac 1000mg witaminy C w tabletkach musujacych i zaraz po tym 600mg Calcium tez do rozpuszczenia. Po przestaniu po 10 dniach, okres powinien sie pojawic w tempie expresowym.
usmiech.gif
Popelnilam okropne glupstwo ... ;( Mam 14 lat i ... kochalam sie bez zabezpieczenia ;( Wydaje mi sie ze jestem wciazy ... Chciala bym isc do ginekolkoga sprawdzic lub kupic test ciazowy ... Niewiem co teraz zrobic ... Mamie niepowiem bo mnie zabije ;(( Prosze poradzcie mi ... !! Piszcie Do Mnie Emaile ... wiwi_lacha@buziaczek.p l
Moim zdaniem jest sposób,ale nie wiem czy u Ciebie zadziała.

Wyganiam wirusa kataru w 10 sekund i nos mam suchutki więc biorę sobie na płatek bawełniany trochę spirytusu i pociągam jedną stroną nosa a póżniej drugą,że aż łzy wyciska.

Moja żona postanowiła zrobić to samo i na mój pech dostała okres a do planowego terminu było jeszcze ho,ho,ho.
Więc działa, Uwaga to nie bajer,blew lecz prawda
A czy moge cos pic zeby wywolac miesiaczke ?? A jesli ten spirytus niezadziala ... ?? Ja niemoge byc w ciazy ...?? Ile kosztuje najtanszy test ciazowy i czy kupuje sie go na recepte czy bez ?? Jest to dla mnie bardzo wazne ... i po jakim miesiacu widac ze sie jest w ciazy ??
A czy moge cos pic zeby wywolac miesiaczke ?? A jesli ten spirytus niezadziala ... ?? Ja niemoge byc w ciazy ...!! Ile kosztuje najtanszy test ciazowy i czy kupuje sie go na recepte czy bez ?? Jest to dla mnie bardzo wazne ... i po jakim miesiacu widac ze sie jest w ciazy ??
zartujesz
testy nie sa na recepte i kosztuja od 10 moze 12 zl w gore
a ciaze widac juz w 4 ,5 miesiacu u nie ktorych wczesniej ja tak mialam
Wielkie dzienki =**
tylko LUTEINĘ się daje ja brałam jak nie miałam długo okresu, po 2 dniach dostałam. to jest taka luteina pod język

Jest taki przesąd kiedyś jak jeszcze nie było testów...usmiech.gif to kobiety moczyły nogi w gorącej wodzie,takiej bardzo gorącejusmiech.gif jeżeli w ciągu 3 dni okres nie przyszedł to znaczyło że jest w ciążyusmiech.gif Ja mam swój własny,ide do solarium i nastepnego dnia dostajeusmiech.gif Dodam że chodze tylko 1-2 w miesiącu

szczerze mówiac to nie znam sposobów na wcze sniejsze wywołanie okresu.Ale mi pomaga witamina C.Przez kilka(najwyżej 5 dni)biore po ok.5tabletek i dostaje okresu...Możesz to wypróbowac
dzis mija 50 dzien jak nie mam miesiaczki, lekarz zalecił mi duphaston 1 tabletke dwa razy dziennie przez 5 dni, ale ostatnim razem tez bralam ten duphaston bo miesiaczki takze nie bylo a okazalo sie ze jestem w ciązy!!Ale tym razem robilam testy i dwa wyszly negatywnie> pozdrawiam
Hej..mam problem.. i nie wiem do kogo mam sie zwrócic..Mam 17lat. Kochałam się z moim chłopakiem 14 dni temu.. bez zabezpieczenia na tzw"refleks" ..i nie wiem co mam robić.. nic mnie nie boli nic nie czuje zadnych bolączek .. a 21 powinnam dostać okressmutas.gif co mam robić.. iść po test? jak mam szybko wywołać miesiączkę ?tylko prosze...skotecznego coś!!??
na wywowalanie probowalam goraca kapiel, masaz stop, czerowne wino i nic!!!!! jak nie byl otak nie ma.
to nie zart
Test przede wszystkim. Następnym razem żadnego przerywanego, tylko z zabezpieczeniem.Jeśli test będzie negatywny - poczekaj na okres jeszcze 10 dni - wykonaj wówczas ponowny test i bez względu na wynik - idź do ginekologa.
Mam maly problel zabardzo nie wiem co mam myslec i co robic???
Oto mam tali problem spalam z chlopakiem i zabespieczalismy sie bo on sie boi bez zabespieczenia i pewnego razu tak sie stalo ze prezerwatywa nam pekla w srodku po 2 dniach dostalam okres a teraz mi sie spuznia i nie wiem czy to jest mozliwe zebym byla w ciazy?Bardzo bym prosila zeby mi dal ktosz szybka odp. POZDRAWIAM

z tego co mi wiadmo pierwszy okres moze jeszcze nastapic lecz powinnas obserwowac czy kolejny sie nie spoznia...zalezy tez kiedy sie z nim kochalas...poniewaz so tabletki antykoncepcyjne po sotsunku ktore trzeba zarzyc do 72h po incydencie i wszystko powinno byc okej...tabletki nazywaja sie \"Postinor Dou\"...proboj tez herbaty z czarnej malwy a potem odrazu goraca kapiel...

z chlopakiem spalam ok5 tygodni temu i miesiaczka sie i spuznia juz 2 tygodnie robilam test ciazowy i wyszlo ze nie jestem kopiele tez nie pomagaja a ciagle przybywam na wadze.Martwie sie zebym nie byla wciazy? Powiedzialam o tymn chlopakowi on jest zalamany smutas.gif tak jak i ja. zostal mi jeszcze ginekolog ale jaq nie przebywam w polsce tylko zagranica a tu sie czeka prawie 2 tygodnie a my zabardzi nie mamy czasu. poracie co mam robic?
1 234
Odpowiedz na ten temat »