Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
psu śmierdzi jak cholera....suka ma 8 lat i nie wiem co zrobić?może ją kalią wypędzlować?
zapewne ma duzo kamienia na zebach

może mieć kłopoty z żołądkiem lub zapalenie dziąseł
też myslę , że to kamień
kamień niechybnie ma i to w ilościach jak w kamieniołomie... ale jelita jej nie gniją .a co do zastrzelenia to kto zwierząt nie kocha ten jest wyzuty z wszelkoiego człowieczeństwa...
Ja też mam psa. Pies musi mieć czyszczone co jakiś czas zęby u weterynarza wtedy pozbędzie sie tego zapachu. Weterynarz ściąga mu kamień nazebny pod narkozą, przegląda zęby. Mój dodatkowo ostatnio dostał jeszcze maść na dziąsła więc jak możesz to najlepiej idź do weterynarza bo psa bola zęby tak samo mocno jak człowieka.
to moze byc kamien. Ale pies wentyluje się pyskiem i w zasadzie cały zapach "wytraca" w ten sposób. jest gorąco to dyszy i czuć, wazne jest tez czym go karmisz. Moze tabletki z chlorofilem pomogą.
ile kosztuje sciagniecie kamienia z pyska ?
no karmię ją suchą karmą i "resztkami" ale tymi lepszymi ze stołu ...spróbuję tabletek z chlorofilem tylko gdzie je dostanę?
najlepiej idz do weterynarza.

powaznie można gdzieś kupić?? przeciez to barwnik roslin zielonych. na co on dziala?
w sklepie z artykułami dla zwierząt. neutralizuje zapachy psa, daje sie tez sukom podczas cieczki, zeby tak zachecająco nie pachniały.nazywa sie to z reguły deo tabs, lub tym podobnie , różne firmy to produkuja i różnie sie to nazxywa. Na mojego psa to działa,
Moj ojciec jest weterynarzem i od czasu do czasu myje psu zęby. Nie wiem jaka pasta, czy zwykla dla ludzi oczko.gif czy dla psow, ale myje. Poza tym sa specjalne tabletki na przykry oddech i pies codziennie zjada 1 razem z sucha karma. Pomaga oczko.gif
no myc zeby psu mozna i nalezy, to prawda, a ilośc tych tabletek jest uzaleznina od masy psa, u mnie niestety jest ich 6 -7! Tez dodaje do jedzenia.
acha i to jest taka pasta dla psa.
wiecie co? umyję jjej zębiska pastą zobzczymy jaki będzie efekt... odezwę sie opowiem jak było...
jasne to nie zaszkodzi, ale tez nie sądzę aby znacząco pomogło, jest gorąco i pies sie musi chłodzić. A ty pewnie karmisz go gotowa karmą. Wiesz jak oswajać psa z myciem zębów?
Napewno zęby, mój jamnik też tak miał poszłam nim na usunięcie zębów zapłaciłam 130 zł i już nie śmierdzi co za ulga
A pasty i inne badziewia nie pomogą jak ma zepsute zęby wiec nie czekaj tylko idz z nim do weterynarza
pies nie musi miec zepsutych zębow, czy tez kamienia, zeby wydzielac przykry zapach z pyska.On praktycznie nie ma gruczołow potowych na skórze i cała wentylacja to pysk.
Mój jamnik miał wyrywane zęby zapłaciłam również 130zł ale teraz jej wszystkie zęby się zepsuły będzie chyba pierwszy jamnik bez zębów jest tak śliczna że zapominam że jej śmierdzi z pyska ale wiem że cierpi u musze iś z nią znowu do weterynarza pozdrawiam
nie całuj sie z nim
Ja swojemu myję zęby specjalną pastą i szczoteczką.
Można usunąc kamień,ale trzeba to zrobic pod narkozą,a to zawsze jest ryzyko.

http://b4.lilypie.com/Dp75p2.png A do wakacji zostalo jeszcze: http://dv.daisypath.com/WhDup2.png Mój blog www.ewitek.blog.onet.pl
To z pewnością jest kamień
Mój piesek też miał usuwany, ale na "głupiego jasia", nie chciałam narkozy.
Fajnie to wyglądało, znieruchomiał, oczy w słup.
Spokojnie siedział. tez miał wyrywane zabki.
Kamień, niestety się odnawia.
Dlatego też myję mu zęby, aktualnie pastą DentaPlet, kupiłam na Allegro, posiada szczoteczkę gumową nakładana na palec.Pomaga usuwać yen smrodek.
Co jeszcze odkryłam. Odkąd zaczął jeść lepszą karmę -Acana senior, zdecydowanie mniej mu capi z pyszczydła, właściwie, niekiedy wcale.
to będzie pachniałocool.gif
poza kamieniem główną przyczyną zapachu jest karma... te najpopularniejsze są niestety najgorsze, większość karmionych nimi psów ma pod koniec życia kłopoty. Dlatego warto albo gotować psu samemu,albo kupować mu karmy z wyższej półki...

Tylko co robic,jak pies nie chce jesc innych? mój nie tknie innej niż chappi,darling albo carreforowskapechowiec.gif dodam,że je tylko puszki,suchej nie cierpi

http://b4.lilypie.com/Dp75p2.png http://dv.daisypath.com/WhDup2.png Mój blog www.ewitek.blog.onet.pl
daj mojemu jamniorkowi ugotowana piers z kurczaka z marchewka, czy to dobre jedzenie dla psa???
*daje
Mojemu psu tez siemrdzi z pyska i okazalo sie ze jego 4 przednie zeby sa tak zepsute ze trzeba je usunac;/Weterynarz powiedział ze sa one jak u 10 letniego psa a moj ma 3;/;{Nigdy ani ja ani weterynarz ktory go ogladal nie zauwazyl zadnych problemow z zebami ale dopiero niedawno pies zaczal jezykiem je ruszac i sie oblizywac i wtedy zobaczylam ze zeby psuly sie w ciesninach miedzy nimi i nic juz nie dalo sie zrpobic;/ ;{teraz tylko musze zapisywac go na oczyszczanie ;/ Słyszalam ze u yorków to typowe ze maja problemy z zebami ale jest to dosc wyjatkowy wypadek;/ ;{

Trzeba mu kupić specjalne ciastka mnie podziałało.
1 2
Odpowiedz na ten temat »