Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
Witam usmiech.gif Czy ktoś coś słyszał na temat KARCZMY POD BLACHĄ, ul. Piastowska, przy pętli tramwajowej Cichy Kącik. Bardzo mi się podoba lokalizacja, karczma znajduje się tuż przy błoniach, piękny widok na Kopiec Kościuszki, Wawel... nocą muszą być tam niesamowite widoki. Zastanawiam się nad zrobieniem tam wesela na ok. 100 osób. Takiego w swojskich klimatach, karczma posiada własny zespół folklorystyczny, kelnerki są ubrane w stroje krakowskie smiech.gif

Proszę o opinie.

165 cm / 26 lat Dieta ketogeniczna 16 X - 81 kg
Każdy, kto szuka sali weselnej w Krakowie, bądź okolicy, powinien zajrzeć na www.gdziewesele.pl/Krakow znajdziecie tam oferty wielu sal weselnych, restauracji i hoteli wraz z galerią zdjęć i co najważniejsze opiniami par, które już w danym miejscu była na weselu lub tam organizowali własne. Na pewno będzie to pomocne w podjęciu decyzji.

Witam, chciałbym odpowiedzieć na post "pana młodego" ze strony trzeciej - [30.04.2009] 09:31. Nie mogę się z tobą zgodzić w sprawie organizacji wesela przez restaurację Santorinii. Miałem tam wesele miesiąc temu, na sali greckiej i było wszystko zorganizowane idealnie, nie było się do czego przyczepić. Organizacja, przygotowanie, kelnerzy - pełen profesjonalizm. Jedzenie przepyszne i nie do przejedzenia - a słyszałem różne opinie i przyznam, że miałem niezłego stracha czytając niektóre komentarze. Teraz sam mogę śmiało napisać, że bardzo polecam organizację wesela w Santorinii. Panie młody, podejrzewam, że twój problem wziął się stąd, że zapłaciłeś za najtańszą ofertę wyszynku i oczekiwałeś bóg wie czego. Ja wziąłem droższą ofertę i nie przejmowałem się niczym, absolutnie niczym. Kelnerzy szybko robili swoje, napoje cały czas były na stole i za nic nie musiałem dopłacać. Na pożegnanie dostaliśmy jeszcze masę jedzenia, które nie wyszło z kuchni na salę, bardzo dobrze zapakowane. Polecam tą miejscówkę na imprezę weselną, było extra! Pozdrowienia dla Pana Zbyszka i całej ekipy!

Bartek
a mial ktos wesele w sali mogilany - firma jurek catering ?
sala jest niezla a ciekawi mnie jak to wszystko c wlascicielami czy ok ?
Polecam goraco Witkowa Chate w Krakowie. Sala poprostu boska, stylowa i warta kazdych pieniedzy jesli ktos szuka czegos wyjatkowego i ze smakiem. Nasze wesele bylo na 90 osob 18.06.11. Obsluga profesjonalna, jedzenie pychotka!!! Piekny ogrod, apartament dla nowozencow bomba! Goraco polecamy, spisali sie na 6+

Zapomnialam dodac strzeszcie sie Zajazdu Kosynier miejscowosc Wegrzce. Kompletny brak profesjonalizmu. Mielismy zarezerowane pokoje dla naszych gosci zagranicznych. Dzien (dokladnie wieczorem)przed ich przylotem poinformowano nas zebysmy ich przeniesli do jakies kwatery prywatnej bo oni wynajma te miejsca komus innemu. Najgorsza dziura jaka znam. Rezerwowalismy pokoje prawie 3 miesiace przed.
Witam usmiech.gif

Czy któras z Was orientuje sie gdzie moge zorganizowac male przyjecie weselne na 50 osob??? okolice Krakowa, juz dzwonilam chyba wszedzie albo nie ma terminów (2012) albo nie organizuja tak małych wesel:/jedyna nadzieja to centrum Witek . jakie macie opinie na temat tej restauracji?? chodzi głównie o jedzenie. (classic , magnifica, no7- odpada) smutas.gif

-> nataszka210688

Szczerze polecam Ci Hotel pod Krakowemwww.fero.krakow.pl
Organizują tam przyjęcia od 30 os. bo sama byłam tam na takim.
Menu naprawdę pyszne, sala bardzo ładna, zresztą jak cały hotel (wygląda na nowy). Z tego co się orientuje nie ma problemów również z dostępnością terminów. W najbliższej przyszłości będę znać więcej szczegółów bo sama zamierzam zorganizować tam wesele smiech.gif
Chcialam uspokoic wszytkich, ktorzy maja wesele w restauracji Santornini. Czytajac niektore wypowiedzi tez drzelismy czy dobre miejsce wybralismy na nasze wesele, ale teraz nie wyobrazamy sobie, ze moglibysmy je miec gdzies indziej. Polecamy to miejsce. Pyszne jedzenie w duzych ilosciach, pycha ciasta i tort. To co zostalo z cieplych dan kuchnia nam zapakowala, a to co zostalo ze szwedzkiego stolu (a zostalo bardzo duzo) pakowalismy sami. Pelna, profesjonalna obsluga kelnerska. Polecamy te restauracjeusmiech.gif

a czy ktoś miał lub tez zamierza organizowac wesele w hotelu chaber kolo krzywaczki??

Ponawiam pytanie odnośnie KARCZMY POD BLACHĄ przy krakowskich błoniach. Czy ktoś uczestniczył w weselu, które organizowała ta karczma??

165 cm / 26 lat Dieta ketogeniczna 16 X - 81 kg
Jeżeli chodzi o krakowskie błonia to nie,ale w Krakowie mogę Ci gorąco polecić Hotel Fero Express. Sama ostatnio byłam tam na weselu i jestem zachwycona. Profesjonalna organizacja i obsługa i przede wszystkim bardzo dobre jedzenie.
Podam Ci jeszcze dodatkowo stronke,byś mogła obejrzeć i może zastanowić się nad tym miejscem . oczko.gif
www.fero.krakow.pl
Zgadzam się z opinia przedmowczyni. Hotel fero express to swietnie miejsce na wesele. Sam z moja ukochana nie tak dawno organizowalem tam wesele. Obsługa jest tam bardzo profesjonalna a jedzenie palce lizać. Moi goście tez nie nazekali.
Restauracja Szafrantu w Niepołomicach. Rewelacja.
ponawiam pytanie usmiech.gif czy ktos miał wesele w hotelu chaber w krzywaczce? czekam na opinie

hej, polecam hotel perła przy zakopiańskiej, organizują też imprezy dla mniejszych grup, dobre jedzenie, przyjemna obsługa z którą da się wszystko załatwić, i nie naliczają kosztów za każdy drobiazg.

ODSTĄPIĘ SALE WESELNĄ W RESTAURACJI SKORPION GRODKOWICE NA 16.06.2012R
W ZWIĄZKU Z ODWOŁANIEM MOJEGO WESELA ODSTĄPIĘ SALĘ WESELNA W RESTAURACJI SKORPION W GRODKOWICACH NA TERMIN 16 CZERWIEC 2012 ,RESTAURACJA ZNAJDUJE SIE JAKIES 15 KM OD KRAKOWA NA TRASIE KRAKÓW-BOCHNIA,RESTAURACJA POSIADA RÓWNIEŻ HOTEL,DUŻY PARKING,NA ZEWNĄTRZ JEST BARDZO DUZO KWIATÓW,OCZKO WODNE,STOLICZKI.W ŚRODKU SA DWIE SALE DO TAŃCA I DO SIEDZENIA Z TYM ŻE JAK GOŚCIE SIEDZĄ TO WIDZĄ JAK INNI GOŚCIE SIE BAWIAusmiech.gif WNĘTRZE JEST BARDZO PRZYTULNE I ŁADNE A JEDZENIE JEST NAPRAWDE WSPANIAŁE I CENYATRAKCYJNE JA WPŁACIŁAM 1500ZŁ ZALICZKI I TYLE CHCIAŁA BYM ODZYSKAĆ.
WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM 792622026
POZDRAWIAM

Odstapie sale weselna w restauracji Krakowiacy i Gorale w Krzyszkowicach pod Krakowem. Termin to 3wrzesnia br. Wiecej info pod nr tel 791557785.

Witam
Chciałam gorąco polecić wszystkim restauracje Savana w Łężkowicach.
Mieliśmy tam wesele w tym roku i jestem bardzo ale to barzdo zadowolona.
Organizacja super ,ceny przystępne a przede wszystkim alkohol w cenie i to nie wcale tak drogo . Dekoracja również w cenie kwiaty piękne goście nie mogli się nadziwić .Obsługa pełen profesjonalizm kelnerki dbały niesamowicie o porządek na stole - były na każde zawołanie. Jedzenie pyszne zwłaszcza polecam tort Rafaelo-pyszny wszystkim smakował. jedzenia zostało tyle wszystko na drugi dzień mieliśmy zapakowane( sałatki, dania obiadowe, owoce,ciasto) także jedzenia dostaliśmy jeszcze tyle że rozdzieliliśmy na kilka rodzin i do dziś dnia a wesele było w czerwcu, niektórzy jeszcze mają pozamrażane . Nic nas nie interesowało tak na prawde w trakcie wesela i po nim mogliśmy się cieszyć na spokojnie tą chwilą. Piękne otoczenie a to że w pobliżu jest stacja i fakt mnóstwo tirów w ogóle tego nie odczuliśmy teraz jest osobny duży parking dla gości weselnych. Właściciele bardzo ugodowi na wszelkie zmiany np. w menu, alkohol który został odliczono nam od ceny końcowej. Także śmiało polecam !!!!!!

Witam wszystkich serdecznie,
założyłam po raz pierwszy konto na forum, choć często czytam różne wątki, bo uważam, że w ważnych kwestiach warto dzielić się opiniami.
Dlatego też postanowiłam dziś napisać. Miałam okazję szukać przez ostanie tygodnie miejsca na wesele w Krakowie. Zależało mi, żeby było blisko kościoła św. Bartłomieja w Mogile. Tu chciałabym właśnie podzielić się moją opinią o dwóch miejscach, które odwiedziłam i ostrzec wszystkich przed, jak sądzę, narobieniem sobie kłopotu na przyszłość. Pierwszy lokal to Santorini- sala średnia, kwestia gustu, aczkolwiek schludnie, czysto i dość elegancko, byłam skłonna zdecydować się ze względu na lokalizację i hotel na miejscu, który jest mi potrzebny. Pojechałam, spotkałam się z panem vice-dyr. hotelu, który powiedzmy był średnio miły, ale może kompetentny. Ceny przystępne, ale nie można dokonać żadnych zmian w menu, gdzie w tańszej opcji jako uroczysty obiad jest rosół z makaronem i panga po prowansalsku, bez przystawki i deseru. Jednym słowem lekko niepasujące do siebie dania. Oglądnęłam salę, zjadłam obiad -pyszny! powiedziałam, że dam znać za kilka dni. Przemyślałam, postanowiłam zdecydować się na droższą opcję menu i zadzwoniłam do Pana, który wczesniej zaproponował wizytę w sobotę jak będzie wesele i powiedziałam , ze się decyduję.Umówiliśmy się na konkretną godzinę, kiedy przejechałam całe miasto, w okropnym upale Pan jedynie podszedł i powiedział, ze ktoś już zajął ten termin. Nie wiem, może się nie znam, ale może można np. zadzwonić, albo wysłać sms.
Drugi lokal w tej części miasta to Zajazd Szlachecki. Hmmm...rozmowy z właścicielem już przez tel nie były miłe. Po tym jak powiedziałam mu , że chciałam zorganizować wesele na 100 os i poznac szczegóły oferty powiedział mi, że on jest na dyżurze w lokalu we wtorki od 16-22 i mogę sobie podjechać. Może tez go nie być, bo wyjeżdża po zakupy jak czegoś brakuje. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, który chce zostawić w firmie 20 000 pln. Jak nie wyszło z Santorini zdecydowałam się jednak spróbować. Szef pojawił się poproszony przez kelnerkę , oschle zapytał o co chodzi i powiedział, że w sumie to może ofertę wysłać mailem i poszedł. Zaniemówiliśmy.
Tak sobie pomyślałam; skoro tym właścicielom nie zależy na pozyskaniu klienta nawet to jak wygląda współpraca z kimś takim podczas przygotowań do najważniejszego dnia w życiu, kiedy jest się w ogromnym stresie i człowiek potrzebuje wiedzieć , ze ma wsparcie i pomocną dłoń koło siebie- zwłaszcza, ze nie za darmo !!!! Ach teraz mi się przypomniało, o degustacji w obu lokalach nie ma mowy, a jeśli chodzi o Santorini, to po moich pytaniach (wesele miałam mieć 5 maja) pan zaproponował degustację ciast w połowie kwietnia, bo są święta, a na moje pytanie co jeśli będą niedobre, odpowiedział, ze wtedy się zobaczy !!!!!!!! Na szczęście udało mi się znaleźć inny lokal z doskonałą obsługą i przesympatyczną Panią, która wie do jakiej pracy się podjęła. Czasem wystarczy jedynie uśmiech i dobre słowousmiech.gif

SZUKAM OPINII

Restauracja TRZEJ KUCHARZE
Hotel ORIENT

był ktoś może tam na weselu? Planuje swój slub w czerwcu 2012 w tych miejscach. Wesele na ok 50 osób, chyba, że macie do polecenia jakis ciekawy lokal na takie wesele? usmiech.gif

Czy był ktoś na weselu w restauracji Magnifica w hotelu Farmona w Krakowie??? Chciałabym tam zorganizować ślub na ok 40 osób ale nie wiem jak tam jest bo nigdzie nie ma ani zdjęć ani zbyt wiele opinii.

a ParkHotel w Szycach koło krakowa? Słyszał coś ktoś o tym miejscu?
Niestety o tym nie słyszałem ale mogę polecić http://www.salawieliczka.pl/ . Jest to piękny lokal, idealny na sale weselną, pięknie wykonany, w pięknym stylu. Byłem tam z dziewczyną na ślubie siostry. Spodobał mi się klimat, wygląd pomieszczeń. NAPRAWDĘ ZACHĘCAM!
Coś się Panu pomyliło jezyk.gif tam wesel jeszcze nie ma oczko.gif Ale i tak lokal super, ostatnio miałam tam osiemnastkę oczko.gif POLECAM
Hej czy miał ktoś wesele w hotelu Conrad w KrK czy mogę prosić o jakieś informacje
nataszka210688 w Sidzinie pod Krakowem, niedaleko Skawiny jest nowy lokal Caffe Bar Lusillo. Z tego co wiem robią tam przyjęcia weselne na taką liczbę gości i mają wolne terminy

hej ja polecam Hotel Perła przy Zakopiańskiej - śliczne miejsce, prosty dojazd, sympatyczni ludzie, spędziłam tam cudowne chwile, no i pyszne jedzenie, do tego b. profesjonalna organizacja

W przyszłym roku planuję wesele w Hotelu Fero Expres. Kontakt znalazłam przypadkowo, gdzieś na innym forum. Po porządnej selekcji wybrałam właśnie ten Hotel. Na tą chwilę mogę polecić. Kontakt z osobą która zajmuję się organizacja bardzo przyjemny, konkretnie bez nie domówień. Oczywiście wszystko okażę się w praktyce jednak ten Hotel i osoby wywarły na mnie najbardziej ciepłe i ludzkie wrażenie.
Za rok podzielę się z wami wrażeniami już po smiech.gif
Odpowiedz na ten temat »