Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
mężczyźnie na 50 urodziny
zegarek
wizyte w salonie kosmetycznym (masaz itp)
bilety na jego ulubiony kabaret
mnóstwo ciuchów
mnóstwo perfum
golarke elektryczna dobrej jakosci
maszynke do wlosów
sportowe buty ktore mu sie podoboaly ale szkoda mu bylo na nie kasy
elegancki zestaw whisky ze szklaneczkami
mnóstwo książek
karnet na siłownie
zrobilam mu tort na urodziny
i inne ale juz nie pamietam
kilka razu zabralam go w fajne miejsca, na jakis wyscig smaochodowy, degustacje win, na strzelnice, na jakas ekstremalna jazde samochodem.

teraz mam kłopot

bo gadzety go nie interesuja, nie uzywa np. mp3, nawigacje dostanie z pracy, nic z takich ekscytujacych dla faceta rzeczy w typie: nowa swietna wiertarka, szlifierka, dalekomierz, śrubokrety, młotki itp. nie wchodza w gre bo jak potzrebuje to sobie najnowsze i najlepsze do testowania zalatwia.

a w ogole to my sie zatsanawiamy co im kupic i sie glowimy, a oni i tak pozniej zabiora nas co najwyzej na kolacje, do kina, ewentualnie hurtowo nabeda perfumy, przy okazji dla mamy, babci i siostry.
generalni beda celowac w banaly nie zastanawiajac sie co naprawde nam sie przyda lub spodoba.

ramke cyfrowa z wgranymi swoimi zdjeciami!
http://sklep.vobis.pl/oferta/fotografia_cyfro wa/ramki_cyfrowe/886597_ramka_cyfrowa_samsung_7.aspx
może wieczór na www.iventis.pl

ja już kilka prezentów zrobiłam swojemu Skarbeczkowi, może
się przydam koszule w ładną kratę, albo paseczki fajnie pasują do jeansów, sweterek, bluza, zegarek, portfel,bokserki- można kupic naprawdę sexi rękawiczki, a jeżeli chodzi o coś co możesz zrobić sama to ja na nasze pół roku bycia razem (ale to było dawno...) kupiłam antyramę i przykleiłam na niej nasze zdjęcia
, które zrobiliśmy do tego czasu.Były to zdjęcia z różnych sytuacji, zarówno z wycieczek jaki z domu
, z walentynek, zdjęcia romantyczne oraz te na których mamy śmieszne miny.Wyszło naprawdę fajnie, antyrama wisi na ścianie u mojego chłopaka i zawsze możemy dzięki niej powspominać... ostatnio powiększyłam u fotografa nasze zdjęcie z ubiegłorocznych wakacji i jest ono czarno - białe i również wsadziłam w antyramę, wygląda słodko.Oprócz tego kilka razy kupiłam sobie sexy bieliznę....fajną sprawą jest też romantyczna kolacja
, nie musi być w restauracji, może być na łące....tak romantycznie...to na razie tyle ode mnie
A moze bransoleta z grawerem?? Ten sklep ma bardzo fajne i nie drogie http://www.jubiler-jubiler.pl/index.php
od jakiegoś czasu spotykam się z mężczyzną (29l.) liczę że może coś z tego wyjdzie usmiech.gif wprawdzie nie znamy się zbyt długo, ale będąc razem w restauracji bardzo podobały mu się obrazy które przedstawiały nasze śliczne polskie wybrzeże, plaża, morze, łódki rybackie itp. Myślicie że to byłby dobry prezent dla faceta na urodziny? Jeśli tak to gdzie można by dostać taki obraz? I żeby było to w granicach rozsądku cenowego oczko.gif
ja bym swojemu wzięła telefon komórkowy. duży wybór tych aparatów jest na orange.pl, chyba wszystkie jakie można w kraju kupić tam są, można trafić jakiś fajny i kupić mu zamiast tego, który ma. nie ma chłopa, co by się nie ucieszył. oczko.gif
Ja swojemu kupilam na urodziny ( obchodzi jutro) kufel do piwa, taki z smiesznym nadrukiem oraz 2 piwa, ktorych od dawna chcial sprobowac, a do tej pory takowych nie skosztowal, poza tym jego ulubione pringelsy i orzeszki.
A ja jak nie mam pomysłu na prezent to sobie wchodzę na toys4boys jak chce coś kupić śmiesznego. A jak chcę kupić już coś lepszego na urodziny bądź na rocznicę to tlux.pl. Póki co zawsze coś na nich wynajdywałam smiech.gif

Wolę trawę gryźć niż się zmuszać
szlafrok?

Hmm... Patrząc na mojego faceta, jednym z bardziej udanych prezentów byłby taki, który wiązałby sie ze sportem. Osobiście korzystam często dla siebie ze stronki mmo.pl, więc tam ewentualnie szukałabym czegoś dla niego. Mają ciekawe akcesoria treningowe, suplementy diety itp. Może dla waszym mężczyznom tez spodobałby się prezent w takim stylu?usmiech.gif
a ja oryginalna nie jestem - mój facet cieszy się za każdym razem, gdy kupuję mu tak oklepany prezent, jak perfum...także jestem stałą klientką korzystającą z tej promocjismiech.gif
http://e-zapachy.pl/lacoste-style-play-125ml- woda-toaletowa-p-1800.html?osCsid=45f33068269019869a34c88abe 63d607
Na ostatnie urodziny dostał tę LaCostę ode mnie oraz od mamy...mimo, iż dostaje taki prezent co urodziny oczywiście był wniebowzięty, bo sam nie musi wydawać kasy na perfum. Faceci...
moj dostal maszynke do golenia z gillete za 50 zł i cieszyl sie jak dziecko i mowil ze nie wiedzial ze mozna sie tak dobrze ogolic.
faceci
polecam tez gadzety sportowe - w przypadku mojego faceta tez sie sprawdzaja, ale przyznam,ze jest bardzo aktywnyoczko.gif okulary przeciwslonecze/do nurkowania/bajerancka koszulka na rower....dla odwazniejszych i lubiacych noce pod namiotem scyzoryk smiech.gif
nawww.sklep-presto.pl maja bardzo duzy wybor tego typu sprzetu, gadzety niespotykane w zwyklych sklepach sportowych, korzystalam z nich juz ze dwa razy
protestuje!
wcale kobiecie kupic prezent nie jest tak prosto!
wielu facetow mysli, ze wystarczy krem do twarzy i po sprawie a to nie jest tak hop siup usmiech.gif to raz, a dwa - pomysl na prezent dla mezczyzny?
najlepiej cos zwiazanego z jego zainteresowaniami.
ja swojemu chlopakowi w zeszlym roku na urodziny kupilam krawat w serduszka, coby pamietal o mnie na wszelkich oficjalnych spotkaniach jezyk.gif a w tym roku dostal sluchawki smiech.gif
zauwazylam, ze lubi w spokoju posluchac swojej muzyki, a mieszkajac ze mna w pokoju nie za bardzo ma do tego sposobnosc, wiec postanowilam ukrucic jego cierpienia i zamowilam sluchawki usmiech.gifhttp://www.electro.pl/produkt-SONY_Sluchawki_ Sony_MDR_RF800RK_2B_NOTATNIK_magnetyczny_GRATIS-30547 ,54.html

bezprzewodowe, coby mogl po calym mieszkaniu chodzic usmiech.gif
cieszyl sie jak niemowlak smiech.gif
Ja kiedyś zrobiłam dla swojego faceta śpiewnik szant (jest zapalonym żeglarzemoczko.gif , będący posumowaniem wszystkich rejsów, na których był w całej swojej karierzeusmiech.gif Pomiędzy fotografie i wydruki krajobrazów tematycznie związanych, powklejałam tekstu jego ulubionych szant, całość oprawiłam w karbowany papier kolory głębokiego granatu, przewiązałam dratwą i niebieskim sznurkiem i jużusmiech.gif Reakcja zaskoczyła nawet mnie samąoczko.gif Taki prezent rzeczywiście jest czasochłonny, ale za to nie wymaga pokaźnego wkładu finansowego. Przynajmniej mnie się udało zmniejszyć koszty, bo trafiłam na promocję "Szczęśliwy Czwartek" na superfoto.pl. Dostałam wszystkie odbitki w o wiele niższych cenach, niż normalnie, a reszta też nie była bardzo droga: kolka kolorowych kartek, wydruki tekstów i jużusmiech.gif
Najlepszym prezentem jest zawsze książka. Amen.

-------------------------------------------------------- -------------------------------
Zajrzyj nawww.exxcom.pl Komputery, laptopy w najniższych cenach.
To zależy na jaką okazję ten prezent. Kiedyś na święta kupiłam mu rakiety do badmintona i lotki i graliśmy potem na śniegu. Było śmiechu i zabawy na kilka tygodni (potem poszły w zapomnienie). Dwa lata temu, jak dostał nową pracę, kupiłam wypasiony latawieci chodzimy czasem na stare lotnisko na Czyżynach popuszczać jak jest wiatr. Prezenty bez okazji to m.in.: skórzana bransoletka do zegarka, szeroka z ćwiekami, płyta z muzyką żydowską, album o agencji Magnum Photos, bilety na koncerty. Czasem robię mu coś sama, np uszyłam taką lalkę coś jak voodoo z piaskiem w środku, jak się denerwuje to ją sobie gniecie w kieszeni. A na zbliżające się urodziny zamawiam mu piłkarzyki: http://www.stolybilardowe.net/p/pl/41/pilkarz yki+proyasport+s10.html Chociaż to jest trochę samolubny prezent, bo sama uwielbiam grać. W ogóle uważam, że jak ktoś ma swoje mieszkanie to tego typu prezenty - dart, piłkarzyki itp. są dobrym pomysłem dla faceta.

kawa, wanilia, cynamon, kardamon
ja jeszcze podsune pomysl na prezent, jaki moja mama wymyslila - kupila tacie golarke elektryczna, cos takiego http://www.electro.pl/produkt-PHILIPS_Golarka _HQ_9020_2F16_2B_NOTATNIK_magnetyczny_GRATIS-21144 ,191.html, tylko ona kupila niestety sporo drozej...
i jedno co mozna powiedzieć o tym prezencie to to, że zawsze bedzie trafiony i praktycznyusmiech.gif Idealna opcja dla pań, które chcą deliaktnie zasugerować mężczyznie, ze nie lubia jego drapiacego zarostu...smiech.gif
Ja mojemu zamówiłam ostatnio perfumy z e-zapachy.pl Mają wiele promocji, co mi się spodobało u nich. Znalazłam również promocję na Hugo, które Mój uwielbia. Przecione było o 50%, to naprawdę sporo! Perfumy doszły bez problemów, szybko. Kupuję mu również czasem jakieś ciuszki. Czasem dobry alkohol, który lubi. Bywały również bilety na koncerty lub do teatru. Bywały też wycieczki. Tzn. zabierałam Go na wycieczki, małym kosztem, za to kombinowałam tak, żeby było wyjątkowo.
ja wymyslilam podkladke pod laptopa oczko.gif zeby np. mogl w lozku cos robic, czy w ogrodzie, a zeby sie nie garbil bo biednemu kregoslup padnie oczko.gif byl bardzo zadowolony

co wiecej, moj mezczyzna bardzo lubi podrozowac
'101 pomyslow na weekend w europie' to byl idealny prezent !
wszystko opisane, lacznie z dojazdem oczko.gif
naprawde polecam
Ja dla taty kupiłam ekspres do kawy na moderni.pl. smiech.gif starsznie mi się spodobał (zgapiłam, ktoś już o tym tutaj pisał) jezyk.gif
Ciężko z tymi prezentami.
Uważam ze Bransoletka
jest fajnym prezentem dla każdego faceta.

Moje typy:
http://www.3kropki.pl/p/3/7/goclever_3535_pol ska.php
http://www.3kropki.pl/p/2/7/praktica_df_1_7.p hp (oczywiście na moje zdjęcieusmiech.gif
albo np GOLARKA - ale nie znalazłam jeszcze ciekawej oferty w necie usmiech.gif
Wiecie coś o jakichś promocjach na ten zacny artykuł? oczko.gif
Tak, ja tez mam z tym problem. Nie przeczytalam wszystkiego, ale z tego co tu jest, nie wiem czy by moj facet sie tak naprawde ucieszyl. Troche drogie te prezenty wymyslacie. A te jakies kubki, podkladki ze zdjeciem, to takie kiczowato beznadziejne. No nie jest latwo... Czekam na cos superowego.
Napiszę co kupiłabym mojemu facetowi:
- pulsometr (http://www.sklep-presto.pl/product-pol-6242-Z egarek-z-pulsometrem-HeartMaster-CNS-SW4-846916.html ), bo dużo biega
Oj, urwało mi się:
- golarkę elektryczną (http://www.electro.pl/produkt-BRAUN_Golarka_3 60_Contour_5874_2B_Karty_do_gry_GRATIS-31103 ,191.html) bo ciągle narzeka na zwykłe maszynki
- zegarek, bo wspominał, że mu się podoba
- mikrofon, bo go potrzebuje
- ugotowałabym jego ulubioną lasagne na kolację i też byłby szczęśliwy oczko.gif
Citron o to chodzi wlasnie. Trzeba wiedziec czego facet chce. Bo wydawac kase na jakies parkery, ktore beda lezaly w szufladzie, to bezsensu.

Dori30 - dokładnie. Tak samo z ciuchami - nie odważyłabym się kupić ubrań mojemu facetowi (no chyba, że skarpetki), bo nawet jeśli znam jego gust to nigdy nie mogę być pewna czy spodoba mu się to samo co mnie.
Odpowiedz na ten temat »