Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
Czy ktoś może tego doświadczył
miał porazenie tego nerwu
powiedz jak czy udało się wyjść z tego
nie wyszedł z tego i pewnie nigdy całkowicie noga nie wróci do formy-brak czucia ale ruchliwośc bardzo powoli wraca.Od momentu choroby tj.od września do dzisiaj dopiero są widoczne efekty poprawy. Nie wiem jak u ciebie z bólami ,mój mąż cierpiał bardzo.Pomógł mu lek o nazwie Thiogamma.Brał go przez dwa miesiące potem była przerwa ok1,5 miesiąca i teraz lekarz przepisał mu go znowu.A na skutek jakiej choroby masz porażony ten nerw?
mialam rwę kulszową i mam przepuklinę w kręgoslupie bóli nogi od chwili porażenia stopy nie mam a to trwa 2,5 miesiąca palce troszkę się poruszają ale tak to powoli idzie
to się przygotuj na dużą dawkę cierpliwości,ruchowo będzie coraz lepiej i rzeczywiście bardzo powoli to idzie a mas zjakąś rehabilitację?ćwiczenia i pole magnetyczne dużo dają
miałam 3 tygodnie zabiegów elektrostymulacje i masaż aquawibronem mnóstwo zastrzyków i tabletki które niestety byly mnie wykończyły mialam po nich niskie ciśnienie, nadmierna potliwość oraz zawroty głowy po ich odstawieniu jak ręką odjął, cały czas mam robioną stymulację metodą tybetańską poprzez nagrzewanie punktów - zakończen nerwowych teraz te punkty są stymulowane prądem od chwili tych zabiegów w stopie cały czas czuję kłucie, swędzenie, mrowienie, pieczenie, w dużym palbu nadwrażliwość czuciową a pomimo tego powoli to idzie. Powiedz jakie zabiegi miał Twój mąż? i czy też to była przepuklina?
mój mąż dostał porażenia nerwu strzałkowego w wyniku odmiany choroby reumatycznej(ziarniniak),miał hydromasaże,pole magnetyczne i cwiczenia rehabilitacyjne,ale sama widzisz ile czasu juz trwa powrót do jako takiego stanu.Cały czas ma też mrowienie,kłucia ,palenie stopy i nadwrażliwość i brak czucia i co gorsze żaden lekarz nie umie powiedzieć jak to dalej będzie.Jedyne to to że ruchliwość się powoli zwiększa
jeśli chodzi o ćwiczenia to jakie one były i czy Twój mąż wykonywał jakieś ćwiczenia tylko stopą bo niestety u nas nie ma dobrego rehabilitanta który by mi pokazał. Ćwiczenia są grupowe dla wszystkich jednakowe.
Ja mam 14 Lat i miałem porażenie nerwu strzałkowego. Powstało ono przez źle dopasowaną szynę gipsową. W moim przypadku od doznania uraz już po jakiś 2,5 mies noga była zdrowa i sprawna. Jest to wyleczalne pod warunkiem że się szybko zacznie leczenie. Mi pomogło leczenie rehabilitacyjne w Krośnie. Miałem tam zabiegi typu:
- elektrostymulacja
- magnetronik
- solux
- masaż
- ćwiczenia ( np. rowerek , lekarz tam coś ją ćwiczył )
- NIVALIN (zastrzyki)
- Alanerv (tabletki)
- i trzymanie nogi w cieple ( ja nie miałem większego problemu bo to lato było )

a do tego jeszcze miałem 6 zabiegów rehabilitacyjnych ambulacyjnie przed szpitalem i 10 po szpitalu a i w szpitalu rehabilitacja trwała 3 tyg
Odpowiedz na ten temat »