Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
Mam do Was pytanie i prosbe. Czy moglybyscie wpisac (Wasze badz znajomych) "dane" , chcialabym zobaczyc jak wygladaja zdrady.Kiedy najczesciej sie zdarzaja.

Wiek ona i on
wiek zawarcia zwiazku malzenskiego (czy zamieszkania razem)
lata po slubie / w zwiazku
dzieci tak czy nie

czy jest to Ci do czego konkretnie potrzebne? Przecież to wiadomo, że 3/4 osób zdradza.
Jest ,bo cos zauwazylam i chce miec "dowody" smiech.gif
co zauważyłaś, podziel się spostrzeżeniami.
Nie nie nie smiech.gif jak tylko bedzie pare wpisow oczko.gif
Ok. to wpiszęjezyk.gif

Kobieta - znajoma moja, która zdradziła faceta miała 30 lat i dwójkę dzieci. Zdradzała go przez 3 lata a teraz sie uspokoila.
jeger , wpie**ole Ci kiedys!!!!!!!!!!!!
Maniakusmiech.gif
palant oczko.gif
30,35
dzeci brak
razem 11 lat
No to gadaj o tych spostrzeżeniach swoich he! Widzisz, że nikt oprócz mnie sie nie wypowiadajezyk.gif
Zauwazylam , ze pozno zawarte zwiazki ( ona po 30 , on nawet po 40 ) sa bezpieczniejsze.

tzn ona 33 np , on 45 , razem 3 lata , dzieci nie maja
gadaj, gadaj! ja tez jestem zywo zainteresowana. nawet topic wczoraj taki zalozylam.
dzieci i szybkie zwiazki = zdrada....
taaaaaaaaaaaaaaa.........................fajnie............. .razem 3 lata.........
bardzo wnikliwe................
my nie mamy dzieci
a skąd może to wiedzieć pojedynczy internauta?
pytasz o lata ich, dlugosc stażu, dzieci, a nie pytasz kiedy zdrada sie zdarzyła. Zakładasz z góry, ze w tym roku???
Maga byc i 15 lat razem ale jesli poznali sie jak ona byla DOJRZALA i on tez

Eeeeeee złe spostrzeżenie.
Moja znajoma zamin wyszła za mąż spotykała się ze swoim obecnym mężem 4 lata, są 12 lat po ślubie.
Lo matko , chodzilo mi o to , ze standartowy schemat to :

ona 20 - 30 lat
on 20 - 30 lat
razem kilka
maja dzieci
klops , zdrada
Na zdradę nie ma reguły. Chociaż lepiej jest się wyszaleć przed poważnym związkiem.
No wlasnie o to mi chodzi usmiech.gif

ze pozne zwiazki sa szczesliwsze , bo ludzie sa dojrzali.Wiedza czego chca oczko.gif

ona - 32
on-39
dzieci - 2
po ślubie - 8
razem - 12

Ja uważam, że faceci powyżej 35 l. są najbardziej podatni na młode cialka... Znam takich kilku i to sie potwierdza. Przedział 35-45 jest najgorszy, faceci chcą wtedy sie poczuć dowartościowani...
tak,ale jak sa w dlugich zwiazkach z dziecmi usmiech.gif

No tak.
Odpowiedz na ten temat »