Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
tzn. boli na samym poczatku, nauczyłam sie układac tak by był to ,,tylko,, większy dyskomfort...ale jednak problem istnieje

poza tym mam sucha pochwe stosujemy żel ky

lekarz ginekolog powiedział mi ze jestem dosyć wąska....czy coś da sie zmienić??
To może ja odpowiem na pytanie.
Tak.

przed wprowadzeniem penisa należy naciągnąc skorke na żołędź
ja tez jestem waska i tez mi to lekarz powiedzial, i rowniez stosuje zel ky. i swietnie mi z nim, naprawde nigdy wczesniej sie tak fajnie nie kochalam
ja bez tego żelu to bym chyba umarłasmutas.gif ale mimo niego to nie czuje sie komfortowo
tylko od Ciebie.Widocznie facet nie potrafi Cie zaspokoić właściwie
Mnie też boli, ale chwila bólu i pół godziny przyjemności, to zapominam o tym usmiech.gif
a duzy ten facet ??
jedyne co moge powiedziec, to to ze na poczatku tez czulam bol, ale tylko przy tzw pierwszym pchnieciu
pytalam sie lekarza dlaczego i powiedzial, ze miesien sie musi naciagnac
i po jakims czasie nie czulam juz tego bolu
to nwet nie bol, tylko taki opor przy tym pierwszym ruchu
pozdrawiam

nareszcie jestem szczęśliwa... kobieta,Londyn,24lata
a moim zdaniem to coś jest nie tak jeśli nie jestes wilgotna..

A może facet ma niesamowicie wielkie przyrodzenie, że każdą by bolało ?
nie wiem ile facet ma w centymetrach bo nie mierzyłam ale to mój pierwszy facet i nie umiem ocenic czy to za duzy

no cóz jak mnie lize to jestem wilgotna, ale szybko potem pochwa jest sucha, moze nie kazda kobieta musi byc taka ,,standardowa,,

no ale ten ból, ja wiem tylko ze jestem wąska
moja też to miała smutas.gif Ale to przyną były rzadkie stosunki + nadwarażliwość na dotyk. Za cholerę rozpieeścić jej się nie da. Wije się śmieje ucieka tyłkiem
zmieniłem kobietę i jest wszystko OK
Za mało gówna cool.gif
Szczerze mówiąc, skoro pytasz o zmiany, najczęściej pomaga zmiana mężczyzny usmiech.gif
Znaczy że chłopak już może się czymś pochwalić.
Ale zanim zrobisz drastyczny krok i zmienisz mężczyznę na innego, spróbuj zmienić swojego własnego na kochanka czułego i delikatnego.
Jak znam życie zapewne nie powiedziałaś mu o tym, a on nie mając o tym zielonego pojęcia uważa że twoje reakcje są wynikiem przyjemności i nie tonuje się w ogóle.
Jeśli mu ufasz - powiedz mu że potrzebujesz więcej delikatności.
On też będzie szczęśliwszy wiedząc co sprawia Ci przyjemność, a co jej na pewno nie sprawia.
Licho nie śpi...
Luna_s20

raczej zmiana kobiety skoro ona nie ma nawet "nawilżania" naturalnego i jest sucha jak stara kość to bym ją rzucił nie spotkałem jeszcze suchej kobiety w cipce jak się kochamy
luna

pewnie też jest sucha jak stara kość ! smiech.gif
luna

bo luna to kupa...
adaszko

i git usmiech.gif
Odpowiedz na ten temat »