Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
Mam nadzieje że mi doradzicie niewiem jak i czym mam usunąć kamień
w muszli osadzona o góry.Czekam na propozycje
porządna prawdziwa chemia niemiecka
a polska chemia nie pomoże ;-(
kompletnie się załamałam
a coś domowymi sposobami?????
tutaj coś znajdziesz http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3573399

*poziomka dzięki ci wielkie uratowałaś mnie
a ja powiem, ze wlałam trochę Domestosa i wyjechałam na dwa tygodnie (zapomniałam spłukać) - było wielkie zdziwienie, kiedy zorientowałam się, że znikł kamień. Domestos jest skuteczny

Domestos Zero kamienia działa naprawdę!!!

wypompować wodę, zagotować butelkę octu z niewielką ilością wody, wlać do kibelka. Można zostawić na noc, efekt-oszałamiającyoczko.gif
Witam, ja polecam do skorzystania z polskiego srodka, który nazywa sie GOLIAT. Jest naprawde bardzo pomocny i skutecznie zwalcza kamień. Jest to preparat bardzo płynny i szybko spływa, ale radzę najpierw polewać zakamieniałą powierzechnię, a potem nalać na sciereczką i przykładać do miejsc zakamieniałych. Kosztuje on ok. 5-6 zł.

octu uzyj,usun woede z muszli i na noc nalej octu,zostaw na 12 godzin-pomoze
tak, tylko że ja nie mam zamiaru mieć smrodu z octu w łazience. Zwykły środek do kamienia pomoże. A potem jak już odczyścisz , to miej nauczkę i codziennie wieczorem używaj wc kaczki i po problemie-jak robi się to na bierząco to kamienia najzwyczajniej nie ma. ja się nauczyłam 3 lata temu id tej pory choćbyś chciała to go u mnie nie znajdziesz
no dobrze a co zrobić jak kamień jest na obrzeżach muszli?

jest płyn o nazwie PALEMKA, taki z niebieskim kurkiem. Jest go duzo i kosztuje jakies 5-6 zeta i jest naprawde skuteczny
wolę zapach octu, niż wszędobylski i cieżki do pozbycia sie, smród domestosapechowiec.gif No i środowisko na occie mniej cierpi, niż na tych wstrętnych, wszystkoniszczących, domestosachsmutas.gif
Tytan , u mnie zawsze ladnie schodzi.
ocet. używam go do czajników, baterii, lustra nad wanną i wszędzie, gdzie osadza się kamień.

http://www.fotopolis.pl/galeria/wpy2003_21.jp g
jest taki dziwny płyn ktory nazywa się Sansed - może nie ma sprecjalnie zapachu ani wygladu ale ma skutecznośc jak żaden inny.

Tak sie złozyło że sprzatałam mieszkanie , które stało 8 lat niezamieszkałe - w muszli kamień bo spuczka była nieszczelna i cały czas saczyło .
Co prawda zuzyłam całą butelkę - kamienia nie ma >-).

Nie wystarczy miec dokąd wrócić, trzeba mieć jeszcze kogoś, kto będzie na ciebie czekał.
zamiast ostu można używać kwasku cytrynowego, ja używam do czajnika wtedy nie ma tego zapaszku

Domestos najlepszy.

http://www.youtube.com/watch?v=hUDos1pX9iQ
W BIEDRONCE JEST PŁYN O NAZWIE FIST,JEST ZARĄBISTY ROZPUSZCZA KAMIEŃ .
Wypróbowałam sama ten produkt, po tym jak ponad rok sama go sprzedawałam w dziale „renowacje...

Aso-steinreiniger firmy Schomburg. Przeczytałam instrukcję i ... zaryzykowałam w łazience. Byłam zachwycona.

Nie niszczy baterii, nawet tych "najtańszych" (przepraszam, jeśli kogoś tym uraziłam, ale sama mam te najzwyklejsze usmiech.gif ) . Na muszli klozetowej też znika jak ręką odjął. Walczyłam z kamieniem z 2 lata, więc musiałam zastosować 2 razy. Nie próbowałam na miedzianych czy innych bateriach w wyższej cenie, więc nie wiem, jak się to zachowa, czy nie zniszczy powierzchni.
Intensywny zapach, ale szybko się ulatnia.

ador.sklep.pl - to mój sklep, radzę od razu kupić 2 litry. Pierwszy- na aktualnie istniejący kamień, drugi - do systematycznego stosowania później

Proszę pamiętać: nazwa produktu bez literki "- s" na końcu, bo taki tez istnieje, ale służy do czego innego.

Wiem, że to trochę reklama, ale mam nadzieję, że administrator mi to przepuści - po prostu chcę podzielić się dobrym rozwiązaniem, które sama odkryłam...

Baardzo dobry jest tytan do muszli używam go też do wanny i umywalki sprzątam u ludzi mają różne sodki kosztuje 6.50zł skuteczny jest też czarny domestos zero kamienia ale droższy. polecam tytan polewasz czekasz 15 munut spłukujesz rewelacja
sprawdzone,polecam. Kamien rozpuści sie w oka mgnieniu usmiech.gif
Ja sprawdziłam dwa dobre środki:

http://www.clearstore.pl/swish-scale-remover- preparat-do-odkamieniania-powierzchni-1-l-p1968.html

oraz

http://www.clearstore.pl/?podkat=4246&do_sear ch=true&search_query=puracid

Na prawdę działają.
kamień to chyba chodowała latami pechowiec.gif kiedys sie wsciekłam i wsypałam do muszli 3 duze paczki kwasku cytrynowego (babcia nie lubi octu) zalałam to goraca woda z czajnika postało z pół godziny i ....ta daaaaammmm!!!!
polecam Domestos, ten czarny z zieloną zakrętką.
aaa, ocet naprawdę działa! właśnie przetestowałamusmiech.gif

mi często zdarza się wyjeżdżać, wtedy tworzy się kamień po strużce cieknącej wody (nie pod poziomem wody). więc zastosowałam metodę nasączenia papieru octem i przyłożenia do kamienia. tak zostawiłam na godzinę i pomogło!usmiech.gif co prawda kamień u mnie był mały, ale jak ktoś ma większy problem, to nic nie szkodzi zostawić tak na np. trzy noce z rzędu.
polecamusmiech.gif
witam,,, ja mam super środek ,a kupiłam go w ,,BIEDRONCE'' jest to żel AGENT-- I to nie jest Tomek adent-usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif -----cena 3-do 4zł super-POWODZENIA
Dwa lata temu wprowadziliśmy się do mieszkania, które było 8 lat wynajmowane. Łazienka sajgon i syfsmutas.gif
Ale na tym forum wyczytałam o czymś takim jak wc sansed (ok 6 zł) polski produkt, i pomógł. Cały kamień kilkuletni zszedł.
1 2
Odpowiedz na ten temat »