Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
Witam Panie!
Czy są wśród Was Drogie Panie jakieś, które maja dużą łechtaczkę?
Czy są z tego powodu zadowolone, szczęśliwe? Czy są też takie, którym ta duża łechtaczka przeszkadza? Czy w czasie podniecenia dużo wysuwa się z pod napletka? Czy są takie ogromne, sterczące niczym mały penisek?
Pozdrawiam Tomek.

ja mam dużą i się wstydzę smutas.gif
co widzisz w tym fajnego?
Ja mam małą wystającą jak niedorozwinięty chiński przykurcz. Jest wspaniała smiech.gif
Dlaczego się wstydzisz, że masz dużą łechtaczkę? To chyba fajnie mieć dużą, dorodną łechtaczkę. Są lepsze doznania w czasie seksu - prawda? Chyba nie jest ona aż tak duża, żeby sterczała nadmiernie jak mały członek - co?
pewnie taka duza. jej facet bierze ja miedzy dwa palce i wali "konia"
bo ładne są tylko małe
Mała łechtaczka to pewnie mniejsza przyjemność. Więc nadal będziesz twierdzić, że mała jest lepsza?

a ja wlasnie chcialabym miec troche wieksza lechtaczke, orgazm mam tylko lechtaczkowy a ajkby byla ona wieskza to pewnie szybciej i latwiej by przychodzil
MASZ RACJE moja poprzedniczko!
Duża łechtacza to silniejszy orgazm, lepiej wysuwa się z pod napletka, a przez to także bardziej ociera o ciało facet powodując jej lepszą i silniejszą stymulacje.
Widać, że internautka \"PŁOMIEŃ I LÓD\" ma luki w wykształceniu.

Jestem zadowolona i dumna z mojej wielkiej łechtaczki bardzo szybko dochodzę do orgazmu. Mojemu partnerowi to się ogromnie podoba i go podniecam.
DO GAWADELOOPA

Masz rację! Jesteś szczęściarą, że Wszechmocny obdarzył cię dużą łęchtaką. To ogromny skarb!!! Szkoda tylko, że są kobiety, które tego nie rozumieją i twierdzą, że duża łechtaczka to coś złego.
Pozdrawiam Tomek

po prostu się wstydzę, uważam że mały dzyndzelek jest ładniejszy, a mój jest duży smutas.gif
i do tego duze wargi, wstydze sie ich
Dorgie Panie!

Duża łechtacz i duże wargi sromowe są piękne! Nie ma sie czego wstydzić! Skąd w ogóle ten pomysł? Mając dużą łechtaczkę jesteście najszczęśliwszymi kobietami na ziem.
Pozdrawiam Tomek

kuzwa przestan tak pozdrawiac !

a intensywnosc orgazmu nie zalezy od wielkosci lechtaczki tylko wprawnego partnera ! jezyk.gif
jak od wielkosci penisausmiech.gif hehe
Owszem, rola partnera ma duży wpływ na intensywność oragazmu i to jest prawda, ale jeżel łechatka jest mała, bardzo mała, to jej stymulacja w przypadku normalnego stosunku jest niemozliwa. Gdyby była większa, łatwiej byłoby ją stymulować - rozumiesz >ec*pka - e>?

No ja mam taka, ABSOLUTNIE nie mam problemow z orgazmem, ale uwazam, ze nie jest to jakims skarbem czy klejnotem, po prostu taka jest nasza kobieca budowa anatomiczna. Nie ma sie czym zbytnio podniecac, o ile wszystko zalezy od tego, na ile dobrze swiadomi jestesmy wlasnego ciala i jego erotycznych tajemnic, na ile tak wlasciwie jestesmy otwarci z naszymi partnerami. Nie musi od razu byc orgazmu, ALE SEKS PO PROSTU MUSI BYC !

Goron ki na kaalon ki, duniya hai dilwaalon ki. Haan, goron ki na kaalon ki, duniya hai dilwaalon ki. Hans ke jeeye, hans ke marray hum jaise dilwalon ki. Oh, goron ki na kaalon ki, duniya hai dilwaalon ki.
DO MISS UKRAINA!

Jasne, że dobra znajomość własnego ciała i własnej seksualności oraz otwartość między partnerami to podstawa, ale jeżeli łechtaczka jest zbyt mała i za mało wysuwa się spod napletka to jej stymulacja jest znacznie utrudniona i chyba co do tego nie masz wątpliwości, co?
Z tego wynika jeden wniosek: LEPIEJ MIEĆ DUŻĄ, DORODNĄ ŁĘCHTACZKĘ, NIŻ MAŁĄ - prawda?

macie dziwne poglądy
Jak wiecie - łechtaczka odpowiada penisowi u faceta.
Więc to tak jakby powiedzieć że mniejszy penis to słabsze orgazmy smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
takiego ,że im mniejszy penis tym słabszy orgazme,a czasami jest odwrotniesmiech.gif
http://pl.youtube.com/watch?v=GC5DhxU00UY

Czy na świece jest tak mało kobiet, które mają dużą, dorodną łechtaczkę?

zazdroszcze, u mnie mini lechtaczka,przy wzodzie max 0,2 cm, ale doznania super,
a ja mam dużą i strasznie, strasznie się tego wstydzę smutas.gifsmutas.gif
Do REGERG

Dlaczego się wstydzisz, że masz dużą łechtaczkę?
Ciesz się kobieto, bo należysz do bardzo nielicznej grupy kobiet, które są szczęściarami! DUŻA ŁECHTACZKA TO NA PRAWDĘ OGROMNY SKARB! Ciesz się z tego, że masz dużą, dorodną łechtaczkę. Nie jedna kobieta w naszym kraju chciałaby taką mieć, ale niestety nie ma.
Pozdrawiam, Tomek
bo na zdjęciach które widzę wszystkie mają małe łechtaczki, nie wiem czy odważę się na seks, chociaz mam ochotę, jestem wciąż dziewicą smutas.gif
regerg

Chyba trochę przesadzasz! Wielu mężczyznom podoba się duża, dorodna łechtaczka, więc nie miej żadnych oporów! Ciesz się z tego co masz!
regerg

Jeszcze raz Ci mówię, że nie jedna kobieta chętnie zamieniłaby się z Tobą, bo 95% populacji kobiet ma małą i bardzo małą łechtaczkę.
Ciesz się, że jest duża i dorodna!
mysle, ze sa faceci, u ktorych lechtaczka wieksza od ich penisow moze powodowac pewne kompleksy...

Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem, żeby kobieca łechtaczka (nawet w stanie maksymalnej erekcji) była większa od nawet najmniejszego męskiego panisa. To jakiś absud! Kompletna bzdura!
Odpowiedz na ten temat »