Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
Tak,żeby ten ktos od razu miał kase na koncie...
Bez wpisywania kodu z karty...
?? Wie ktoś ??
Zależyw jakiej sieci. Bo ja wiem jak zrobić w orange
Ale teraz spadam.....
W Plusie usmiech.gif Chciałabym komuś doładować,ale właśnie tak żeby ten ktos nie musiał sam wpisywac kodu...
w Simplusie oczko.gif
Zasilenie konta na \"Raz, Dwa, Trzy\" z innego telefonu

Zdrap z Telekarty pasek kryjący 14- lub 16-cyfrowy Telekod lub odczytaj telekod z wydruku (np. w przypadku telekarty pochodzącej z terminalu) i wpisz z klawiatury telefonu sekwencję:

*123* TELEKOD* NR_TELEFONU#

gdzie NR_TELEFONU to numer telefonu, który chcesz zasilić

Następnie wciśnij przycisk \"zadzwoń\"

Po krótkim czasie na ekranie telefonu, który zasilasz wyświetli się jedna z poniższych informacji o statusie operacji zasilenia:

* KONTO ZASILONE. PROSIMY POCZEKAĆ NA SMS
* NIEPOPRAWNA SKŁADNIA POLECENIA (powtórz operację)
* NIEPOPRAWNY TELEKOD (powtórz operację zasilenia)

Po poprawnej operacji w ciągu kilku minut użytkownik zasilonego telefonu otrzyma krótka wiadomość tekstową SMS: \"Konto zasilone. Prosimy wyłączyć i włączyć telefon\".

Objaśnienia:
KOD *123* oznacza \"zasil konto Simplus \".
Znak # kończy sekwencję.

wystarczyło wygooglać plus a potem poszukać zajeło mi to mniej niż 60 sek.

Dziękuje słicznie Akane usmiech.gif
W googlach tylko darmowe doładowania mi wyskakiwały.
Dzięki naprawdę usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
Akane pezydalo sie oczko.gif dzieki wielkie
jak mozna doladowac ze swojego telefonu plusa komus byl kiedys kod ze z jednego tele na drugi sie przesylalo kase
Dzięki wielki szukałem tego własnie troszke czasu usmiech.gif
Jak doładować komus konto z karty,ale bez przesyłania kodu w plusie.
z konta na konto w plusie
Dziękuje bardzo, przydało się nie raz. usmiech.gif
Przydało się usmiech.gif
Akane - dziękuje. Nie mogłam doładować wnusiowi konta. Dzięki Tobie się udało. Wielkie dzięki raz jeszcze. Miłego dnia. Direy
a ja mam takie pytanie.. skoro w plusie da się doładować komuś konto, to może w PLAY też się da.? wie ktoś może jak to zrobić.? mam kupioną kartę i chcę nią doładować konto komuś innemu w play.. pomocy! smutas.gif
hej. wiecie może jak doładowac komus konto, nr ma z plusa, jest w orange a ja w simplusie.
Najłatwiej można doładować za pomocą konta bankowego z dostępem do netu, choć nie wiem czy wszystkie banki mają taką usługę. Ja mam konta w ING Bank, Alior Bank i Deutsche Bank i wszystkie mają tą opcję. Można kupić doładowania do każdej sieci o dowolnym nominale, które przedłużają ważność konta tak jak karty zdrapki, kody z terminali itp. usmiech.gif
Tak samo można zrobić za pomocą karty płatniczej w bankomacie (choć też nie wiem, czy wszystkie bankomaty mają opcję doładowywania tel.).

------------------------------------------------------------ ------------------------------------- http://pl.youtube.com/watch?v=dMWT639JtxE http://www.youtube.com/watch?v=Kizgo0ovkbk http://www.youtube.com/watch?v=GSO5JAztbDU http://www.youtube.com/watch?v=BX7tmFz-3SI
nie mam konta, więc to nie wchodzi w rachubę:/ Czyli mogę kupić kartę orange i zasilić tej osobie tak? Przy orange nie trzeba dzwonić z aparatu żeby zasilić konto?
idzcie do rosmanna. Tam zeby kupic karte podaje sie numer telefonu jak sie chce doladowac.Pozdrawiam
kurna nei mam rossmana w soim mieście. a jak podam numer ze zdrapki tej osobie?
To nie miasto skoro nie ma rosmanausmiech.gif
wiem, nie muszisz mi wypomiże żyję na większej wiosce, ale ja potrzebyuje sposobu żeby doładować komuś konto z orange, nr zplusa a moj nr też z plusa:/ Karta?
bardzo przydatne wielkie dzięki
witam mam pytanie moze ktos mi pomoze mam tel na abonament w sieci plusa i chciałbym doładowac zonie tel w sieci orange na karte, wiem ze kiedys to bylo mozliwe a jak wyglada sprawa teraz? w necie nie moge nic znaleźć wie cszukam pomocy tutaj, nie chodzi mi o doładowania zdrapka i tym podobne tytlko przez smsa zeby z mojego salda na abonamencie ubyło a jej na tel wskoczyło, pozdrawiam Tomek
JAK DOŁADOWAĆ KOMUŚ KONTO Z KARTY W SIECI ORANGE ALE Z SWOJEGO TELEFONU W TEJ SAMEJ SIECI
jak doladowac konto z karty innej osobie w sieci play..
Odpowiedz na ten temat »