Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
Dobitnie - brawo dla poprzednika. Ten sam sposób zarządzania widac i w biedronce i na stacjach benzynowych - niewielka , niewystarczajaca ilosc pracownikow. Tak sie te k**wy menadzery nazrec nie moga. Ciagle ograniczanie kosztow , ciagle pie**olenie o szopenie jak to nie dbaja o klientow. Jakbyscie Piotrze P. Arturze K. i inne GBA dbali o klientow to by klient nie szukal pracownikow po sklepie. Wiec swoje "obietnice" - jysk promises solidnie wsadźcie sobie w d**ę.
Kryzys to jest to co w końcu daje o sobie znać. W Polsce ludzie jeszcze latami mogli by kupować chińskie badziewie, ale jednak to się czuje w powietrzu, że mają coraz mniej pieniędzy, jest coraz gorzej z poczuciem jakiejkolwiek stabilizacji. I tutaj menagiery mogą sobie zaklinać rzeczywistość niczym Jan Vincent zwany ministrem finansów. Ale taka kreatywna księgowość wcześniej czy później da o sobie znać...
moze i bede to zaczne szukac czegos innego poki co jestem zadowolona ze sie udalo tam dostac oczko.gif z reguly mam silny charakter i to co sie dzieje w pracy zostaje w pracy a dom jest domem i tego sie trzymam z reguly nie przejmuje sie opieprzaniem planami lub tym jak obsluze tajemniczego robie swoje a reszte mam w upie jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam
lat 26 "Dziecko to uwidoczniona miłość" — Novalis
No co Ty... "rany boskie , zostane kioskiem"...u nas jest 1 kasjer i 1 sprzedawca w roli: magazyniera, sprzedawcy, sprzątacza jednocześnie. Obsługuję klientów na materacach, nagle dzwonek na magazyn...przepraszam i lecę na magazyn bo klient wcisnął dzwonek i trzyma przez pół minuty. Nie ma mnie ok 15 min.- bo Nico albo Bruxelles 3 do wydania, w końcu wracam na materace...klienta już nie ma i ma rację- ile można czekać. Kiedyś w jednym ze sklepów nasz regionalny kazał 2 pracownikom rozstawić się po sklepie...paranoja jakaś. Więc dlaczego dalej tkwimy w tej firmie? Nasuwa się pytanie..bo wielu z nas kocha Jysk i mamy cichą nadzieję że w końcu będzie normalnie, i zaczną dostrzegać w nas nie tylko siłę roboczą...ale przede wszystkim...LUDZI dzięki którym ta firma istnieje, i od których wszystko się zaczęło.
....bo wielu z nas kocha Jysk i mamy cichą nadzieję że w końcu będzie normalnie, i zaczną dostrzegać w nas nie tylko siłę roboczą...ale przede wszystkim...LUDZI dzięki którym ta firma istnieje, i od których wszystko się zaczęło...
Święte i prawdziwe słowa....
Do uguchukwu:
Fatalny rynek pracy powiadasz...
Czyli gdzieś jest gorzej?
Ja007
w gównianej polszy nawet mierna fucha wypada jako znosna. Oczywiscie ze sa gorsze miejsca pracy - nigdy nie twierdzilem inaczej. I uwazam ze w jyski sa pozytywy - to nie jest tak ze jest tragedia. Mysle ze brakuje ...atmosfery jak za dawnych lat (mlodzi nie wiedza o co chodzi niech sie nie wypowiadaja) Traktuje sie na jak gowno , jak robociki latwo zastapalne , element ekspoatacyjny - przez menadzerow. Dawnie j w moim odczuciu tak nie bylo.
a kiedy wyślą nasze renty ??
Czy TK już gdzieś się pokazał?
ostatni byl na materacach usmiech.gif
czy ktos z was ma info czy zapomogi poszly ??
Nie poszły.Może jutro pójdą.
Kurcze nie wiem czy TK nie na kołdrach.Była dziś jakaś dziwna Babka,ale to nic pewnego.Nie chcę wprowadzić Was w błąd.Pozdrawiam.
Wypłaty poszły,szook raczej zaliczki na poczet wypłatsmutas.gif
A tajny na szafach-powodzenia.
potwierdzam tajny na szafach
Tajny na szafach? - czego to się nie wymyśli ,aby prostaczkom na sklepach zwędzić parę groszy- tutaj 500 tutaj 800 i jest na paliwo dla regionalnego albo do słupków ,aby pokazać zysk dla Larsa.Może niedługo tajny będzie w magazynie? Może zechce do łazienki i jej "comfort" oceni ? Moze czystość sprawdzi przed sklepem?Porządek w koszyku co na zewnątrz musi stać?
A może tak tajny podejrzy dyrektora i jego podkomendnych i tam poszuka dla firmy zysków czy raczej "oszczędności"?
BarnaBAA no dobrze napisane....biuletyn w ogóle nas nie przybliżył do niczego.Lakonicznie napisane o nowym systemie,jakieś wykresy z zadowolenia kierowników po spotkaniu rocznym-żadnych konkretów o czym się mówiło natomiast czy jedzenie smakowało,czy dojazd był ok itd...komu to potrzebne i czemu to ma slużyć?! nie mam zielonego ani żadnego innego pojęcia ....no ale przecież na to wszystko pracujemy.W przyszłym roku zebranie roczne odbędzie się za granicami naszego kraju żeby zapewnić wszelkie standardy których w Polsce darmo szukać.Żenada-dział HR znów się popisał i pokazał że jest zaje....w robieniu wykresów kołowych smiech.gif ....a tajny już grasuje.Nie zapomnijcie go zaprosić do kasy jak powie że musi się zastanowić i przyjść jutro smiech.gif idiotów z siebie robić już bardziej nie możemy....
kolego pisząc o jakosci mebli mnie rozwaliłeś, chyba żadnego mebla nie skręciłeś bo u nas średno 2 razy dziennie ktoś z czymś przyłazi. Co do zdjęć z biuletynu masz rację żaden zwykły sprzedawczyk nigdy nie pojedzie na Chiński mur, mnie nawet nie stać na wyjazd nad polskie morze.
czy ktoś z was pamięta jak jest z kasą dodatkową na świeta?? jaki tam był limit na początku roku ustawiony? bo chyba było 1100 zł z czego część na wilekanoc reszta na w grudniu ale nie pamietam jaki tam był limi i podział
kasy nie bedzie ZWIAZKI ZABLOKOWALY:d
nie będzie kasy ? no to jaja są .....
Mody te dwie wypowiedzi przed Twoją to są zwykli prowokatorzy, widać to po ich nickach. Widać w ten sposób na Meteorytowej świętują rocznicę odzyskania niepodległości. Chociaż patrząc na sympatie dyrektora generalnego to raczej rocznicę rewolucji październikowej świętują. Chociaż ta kilka dni temu przypadła... Jeśli słyszę że coś tam związki zawodowe zablokowały to przypomina mi się stara anegdota. Dobry car tylko ma złych urzędników...
Pieniądze z ZFŚS na święta były uzależnione od wartości pensji brutto. Więc były różne kwoty. Wypłata na boże Narodzenie będzie pomniejszona o to co już dostaliśmy na Wielkanoc.
Również potwierdzam TAJNY NA SZAFACH
a po podwyzkach jak przekracza mi wynagrodzenie nastepny prog mimo iz na wielkanoc dostalem wiecej bo mialem mniej podstawy to jak bedzie?
dadza mi to co zostalo czy obetna?
Proponuję aby ktoś kto zajmuję się stroną alwaysdata pobawił się i zaznaczył na kolorowo usunięte wpisy. Może wtedy odniechce się niektórym usuwać.
już jest taka funkcja.. jak na chwile obecną ręcznie można zaznaczyć wpisy które zostały usunięte (ikonka dzwonka), "podświetlają" się na kolor czerwony, czyli jest jest jeszcze bardziej eksponowany usmiech.gif
hehe faktycznie jest tam kolor tylko jak dla mnie mało efektowny i blady. Fajny pomysł z tą stroną. Piąteczka
Czyżby Iwonka się postawiła?
ok dałem bardziej wyrazisty
Odpowiedz na ten temat »