Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
mam strasznie poepkane piety - co zrobic by doprowadzic je do swietnosci ???? Czym zdzierac i jakich kremów uzywac ? Skóra jest tak przesuszona ze zaczyna mi pekac na całych stopach. smutas.gif Zwykłe kremy i pumek sa do d**y daja chwilowa ulge a i pumeks sobie nie radzi z taka iloscia zgrubien na stopach. Jestem juz zalamana .. do kosmetyczki wstydze sie isc bo siara... POMOCY!
wystarczy iśc do apteki ... jest mnóstwo kremów i preparat witaminowy i po tygodniu stopy piękne i zadbane ...
Nic tak, jak brykanie w wodzie nie sprzyja tygrysiej urodzie
kup sobie taka metalowa tarke do stóp i zcieraj te piety na sucho np wieczorem przed umyciem sie usmiech.gif pozniej krem najlepiej tlusty i beda super usmiech.gif
A ja ci radze kupic krem niemieckiej firmy pedibaehr " schurundensalbe" dostałam go w zakładzie kosmetycznym - raczej nie dostaniesz tego w normalnych sklepach - panie kosmetyczki czesto go uzywaja usmiech.gif kosztuje u mnie ok 22 zł. i radze zainwestowac w dobra tarke do stó nie z tesco czy biedronki - ja kupilam swoja tez w zakladzie kosmetycznym za chyba 38 zł - ale rewelacja !!! naprawde slicznie zdziera wszelkie zgrubienia po tyg walki z tarka i kremem miała nozki jak u niemowlaczka usmiech.gif a wierz mi byly paskudne , zszarzałe popekane i straszne zgrubienia miały. Naprawde warto zainwestowac . Nie kupuj schollera czy jak tej rozleklamowanej niemickiej firmy bo tu gówno. ida na masówke i taka sama jakos produktu . Pozdrawiam
moja babcia czesto maczała stopy w podgrzanym oleju rycynowym . I nigdy nie widziałem by miała jakies stopy nie tak - wrecz wydawały mi sie "mlodsze" od reszty ciała . czyzby zasługa oleju ?
wcale tarka nie musi byc taka droga ja mam swoja z supermarketu za 6zl i jest rewelacyjna jezyk.gif
NAJPROŚCIEJ DBAĆ O PIĘTY TAKZE RAZ NA DWA DNI MOCZYĆ JE W GORĄCEJ WODZIE Z SZARYM MYDŁEM I SMAROWAĆ POTEM MAŚCIĄ ZA APTEKI DELIRLAN . Słyszałem ze działa.
fuj ja nie wiem jak mozna doprowadzic stopy do tak obrzydliwego stanu bleee ;/
wymocz stopy w wodzie z mydłem,moze kup piling do stop,wiadomo ze od razu nie zadziala,ale regularnie jak bedziesz robic to pomoze.i kup masc dernilan,wysmaruj stopy i w skarpetki i spac usmiech.gif ja regularnie dbam o stopy a jak tylko w japonkach wybiore sie na spacer to moje piety sa w strasznym stanie,wiec nie patrz na zlosliwe komentarze ze jak moglas je do tego doprowadzic.moja mama ma takie piety ze ciagle cos nie tak z nimi,takla ma skóre po prostu ale dernilan bardzo jej pomaga

Wazna jest dobra tarka do stop.Rewelacyjna jest tarka firmy La Femme,kosztuje ok.50 zl i mozna ja dostac w hurtowniach kosmetycznych.Ja mam rowniez specjalna frezarke do scierania stwardnialego naskorka z piet,ale to 500 zl wyrzucone w bloto,bo i tak uzywam tarki,ktora po prostu jest skuteczniejsza.Masc Dernilan jest rzeczywiscie niezla,chociaz na przesuszona skore radzilabym raczej cos bardziej nawilzajacego niz natluszczajacego.
A ja proponuje krem do stop suchych i zniszczonych Neutrogena Formuła Norweska. Jest naprawde rewelacyjny, za smieszna w tym wypadku cene 12 zł. Po 3 dniach i stosowania go 2 razy dziennie skora zaczyna sie robic zauwazalnie miekka.
Goraco polecam, bo sama zmagałam sie z takim problemem, a teraz nie moge sie naatrzyc na moje stopki. jezyk.gif
Odpowiedz na ten temat »