Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
choc nie chcialam ale on nalegal, wiec mowie dobra niech bedzie, ale teraz zle sie z tym czuje jak sobie przypomne.... zaczelam mu lizac a ona ciagal mnie za wlosy... kazal patrzec na siebie... zaczelam ryczec i to chyba jeszcze bardziej go podniecilo.... na koniec kazal mi polknac sperme....jak skonczylismy on poszedl spac a ja wymiotowalam przez pol nocy w kiblu.... czy to normalne???
tak zupełnie normalne pechowiec.gif ja też chodzę spać usmiech.gif
noszę tą czapkę by podkreślić swój ch*jowy nastrój http://image.ceneo.pl/data/products/155685/pr oductToCategory.jpg A wyglądam mniej więcej tak: http://img177.imageshack.us/my.php?image=mani ektb0.png jeśli się nie podobam to ssij po same: http://www.wrzuta.pl/obraz/qjSsZFldux/ ...
Ale pie**olona i obrzydliwa prowokacja:///
może ona nieświeża była że tak rzygałaś?
Nobody expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our three weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our four...no... Amongst our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again.
bleee oral to jeszcze rozumie ale po cholere to lykalas?? dlaczego zgadasz sie na co co Ci nie pasuje, dlaczego postepujesz przeciwko sobie? niech on jak taki madry zrobi Ci minetke podczas okresu!

musisz go niestety rzucić cool.gif a sama skocz beksa.gif
ej, od skakania to ja tu jestem!

na Twoim miejscu, droga autorko, ja bym skoczył usmiech.gif
Nobody expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our three weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our four...no... Amongst our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again.
Porozmawiaj z nim poważnie i zastanówcie się co chcecie, czego oczekujecie od partnera...
widze ze nie traktujecie mnie tutaj powaznie....
kamaszakaa
co raka??
raka prostaty
Ma pewno w seksie jak i w życiu nikogo nie można zmuszać do czegoś czego nie chce.
potwierdzam makaszka. rak prostaty gwarantowany
świry...
pytanie do dziewczyn:nigdy Wam sie nie zdazylo polknac spermy???
nigdy. przeciez tj niezdrowe. ja od spermy mialam sraczke
mnie interesuje czy jaja też mu w paszcze wciagałaś?
kaśka jak wciąga to nie rzyga. usmiech.gif
Jaja strusie na twardo Jajo strusie gotujemy około 2,5 godziny. Po ostudzeniu można częściowo odzyskać skorupkę jaja (z połowy skorupki jaja można zrobić, np. ładną popielniczkę), przecinając ją w poprzek piłką do cięcia.
tak sie teraz zle z tym czuje....taki dolek psychiczny...
zdarzyło ale to nie było wymuszone:| mój facet też tego chciał ale powiedziałam, że zrobię to jak będę miała na to ochotę. Długo nie czekał, bo właśnie dzięki temu, że mnie nie namawiał i nie zmuszał po porostu chciałam zobaczyć jak to jest. Aż Ci się dziwię... o takich sprawach trzeba z facetem rozmawiać wcześniej... pewnie jeszcze młodzi jesteście.

Owszem, zdarzyło... Ale my nie narzekamy!

mamy w dupie twoj dolek pechowiec.gif jakkolwiek by to nie zabrzmialo pechowiec.gif
czesc kamaszakaa,
rozumiem Cie bardzo dobrze!
Nie zalamuj sie jednak, dzisiaj jest nowy dzien, bylo minelo.
NIe rob nic wbrew sobie, szzegolnie jesli chodzi o sex.

do autorow innych postow, jestescie prostakami dla ktorych nic innego sie nie liczy jak tylko sex! wspolczuje!
fuj obrzydlistwo po co to robiłas?Długo sie znacie?Nie mozan sie do czegos zmuszac
dobrze że się biedna nie udusiła
Jak się źle z tym czujesz psychicznie (nie dziwię się) to pierwsze co zrób, to rzuć ch*ja w cholerę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
sorry, ale ten facet nie ma w sobie za grosz szacunku do ciebie. Ja sie dziwie, że ty nie przerwałaś tego loda i po prostu stamtąd nie wyszłaś, albo go nie wyzwałaś, tylko sobie na to pozwoliłaś i jeszcze pokazałaś swoją słabośc płacząc. Sorry, ale to zwykły cham, który się z tobą i z twoimi uczuciami wogóle nie liczy. Zostaw go! A jeśli tego nie chcesz zrobić- NIGDY więcej nie rób mu loda!
w ogóle ile on ma lat?
widac chlop lubi dominacje
Obyś HPV teraz nie złapała i nie nabawiła się Raka gardła smutas.gifpechowiec.gif
buziaki kwiatek.gif
A tak w ogóle to kopnij w tyłek takiego gnoja
1 2
Odpowiedz na ten temat »