Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
Potrzebują zyczenia urodzinowe dla ksiedza czy ktoś mógłby mi pomóc szukałam na necie ale jakos nic nie znalazłam. Pls Help Me !!!!!!!!!!!!!!!
wszystkiego najlepszego
albo sto lat
pechowiec.gif a sama nie potrafisz nic napisać ? musisz mi\ec jakis durnowaty wierszyk?
a i jeszcze co za różnica dla ksiedza czy nie dla ksiedza ?
Życzymy Tobie, byś przez całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem. Wszystko, co robisz, czyń z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatrać nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Tobie Prawdę i obdarzy swoim błogosławieństwem.
Życzymy Tobie, byś przez całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem. Wszystko, co robisz, czyń z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatrać nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Tobie Prawdę i obdarzy swoim błogosławieństwem.
To bardziej pasuje do mlodego a to stary proboszcz z długim stażem usmiech.gif
zdrowia i karetki pogotowia....smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif : ps a ksiądz to już nie człowiek ino jakaś osobistość czy cos:>?:-?
No człowiek ale to dla teściowej a ona bogobojna strasznie i prosiła o jakieś "kościelne" oczko.gif
Oby nigdy nie zgasł w Was apostolski i prorocki niepokój, który będzie oczyszczał Wasze i nasze sumienia. Nie pozwalajcie nam zeskorupieć i zagubić się w tym niewiadomo gdzie pędzącym świecie pełnym ułudy. Bądźcie, więc dla nas przykładem, obdarzcie nas miłosierdziem i przebaczeniem pochodzącym od Boga, lecz gdy potrzeba nie powstrzymujcie świętego gniewu, czasami nawet "rozdrapujcie nasze rany, aby nie zabliźniły się błoną podłości". Z chrześcijańskim pozdrowieniem i nadzieją na kapłańskie błogosławieństwo

ups nie wyszło
http://www.mkolbe.wroclaw.pl/files/articles/5 80/Zyczenia_small.jpg

poszukaj jakies fajnej kartki w grafice
... i pociechy z dzieci smiech.gif
No szukałam w googlach usmiech.gif Kurcze jakoś dziwne te życzenia. Dziękuje za wysiłek usmiech.gif Chyba lepsze będą zwykłe ludzki i takich może poszukam ech...
zwyklych ludzkich nie szukaj a napisz od siebie
Ale ja gościa nawet nie znam. Pisałam że to nie dla mnie smutas.gif
bfvdsgdvjbakjekgas
Dziękuję CI bardzo usmiech.gif wykorzystam jednak smiech.gif
gdzie tu pisze ze nie dla ciebie?
jak nie znasz to po co sie tak trudzisz?
o 20:50 oczko.gif
a no smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
zyczymy ci zeby do klasztorow przyjmowano mlodszych i chetnych chlopcow o dziewczecych rysach...Zebys w przyszlym roku mogl jechac ze swoja konkubina i wasza trojka dzieci na Karaiby a nie nad nasz Baltyk i zebys wybudowal za nasze ciezko zarobione pieniadze trzeci dom z basenem.Acha i zyczymy Ci bys mógł wreszcie kupic sobie wymarzonego lamborghini.Wierzymy ze podczas tegorocznej koledzie uda ci sie uzbierac potrzebne 40tys.zl.Zyczymy wszystkiego najlepszego....
Od tego waszego głupiego pisania boli mnie już głowa, a szczególnie gdy czytam od gryyyy
zależy czy dla kochanka czy dla znajomego
śnieg...

najlepsze życzenia to są !

Drogi Księże .............................. (imię) !

W dniu Twoich Urodzin,
Życzymy Tobie, byś przez
całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem. Wszystko, co robisz, czyń z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatrać nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Tobie Prawdę i obdarzy swoim błogosławieństwem.

Najszczersze życzenia ślą Dzieci Maryi.
Odpowiedz na ten temat »