Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
Ja uwielbiam placki ziemniaczane na rózne sposoby:
-z ketchupem
- z masełkiem i solą
-z cukerm
- z majonezem
usmiech.gif
z cukrem albo ze śmietaną jezyk.gif
z cukrem tylko i wylacznie
smietana albo kefir ale tylko z trzebowniskajezyk.gif
ze śmietaną

z kefirem,
oraz z serem zóttym i czosnkiem smiech.gif
Kazdy inny dodatek to psucie placków. No, ewentualnie można jeszcze popić kefirem, ale dodatki typu cukier, śmietana - bleee.
O, z sosem grzybowym też są dobreusmiech.gif
z ketchupem nie próbowalam.
Byle nie na słlodko.
albo z ketchupem albo z cukrem i śmietaną

z cukrem, albo jako danie drugie z sosem grzybowym albo miesnym
NIe rozumiem jak mozna jesc placki ziemniaczane z cukrem.Czyzbyscie pochodziły z jakichs biedniejszych rodzin lub zaczerpłełyscie z beidniejszych rodzin takie menu.Za moich czasow tylko w biednym domu d\jadało sie placki ziemniaczane z cukrem.
a w środku cebula tarta i jajo usmiech.gif
Nozyczki dobresmiech.gif
Dla mnie placki ziemniaczane bez zadnego dodatku to nie plackijezyk.gif Polecam z ketchuuuupemsmiech.gif
placki ziemniaczane są pyszne z duszona z cebulką kiszoną kapystą lub po prostu z bigosem usmiech.gif
tak najlepiej smakuja, a tego cukru i ketchupu to nie rozumiem totalniejezyk.gif ; zauwazylam ze ketchup i cukier wszedzie wsadzaja; ostatnio widzialam jak kolega jadl sam ryz z ketchupem
z czym ???.....z ochota smiech.gif

nie wyobrażam sobie placków ziemniaczanych bez cukru/cukru pudru. czasem zamiast cukru dołożę śmietanę czy ketchup, ale wolę pierwszą opcję jezyk.gif
czyzby tzatzyki smiech.gif ??
Ja uwielbiam be niczego albo z sosikiem czosnkowym-mmmm pysia usmiech.gif

qsnjns....Ty ale teraz przywaliłaś z tymi biedniejszymi rodzinami hehe dobre..... niech każdy je z czym mu smakuje ....u mnie w domu wszyscy jedzą zazwyczaj z cukrem
chociaż teraz pewnie zaskoczę tutaj ....kiedyś miałam właśnie placki ziemniaczane ale też od rana za mną chodził szpinak ...uwielbiam ale tylko jak sama zrobię lubo ewentualnie moja mama ....no i nałożyłam sobie na placki po łyżce szpinaku no mówię Wam niebo w gębie usmiech.gif ...polecam dla tych co lubią szpinak mniam
BLE pechowiec.gif
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/26149069/ Robert+Pattinson+15.png
z kechupemmmmmusmiech.gif mniammm

http://milaagata.powiedz.to POWIEDZ TO!!!!
papierowe, juz dwa razy pisałam dokładnie jak robię i mi znowu zginęło pechowiec.gif

robię "bigos" tylko bez mięsa
duszę kiszona kapustę ze smazoną cebulką i przyprawami

duże na całą patelnie placki przekładam nadzieniem na pół jak omlet lub naleśnik
tylko z solą.......to u mnie na to co Ty robisz mówią placek po węgiersku usmiech.gif
takie lubię najbardziej od dziecka. Próbowałam ze śmietaną i cukrem lub samym cukrem, ale zupełnie mi nie podchodziły. Mój mąż za to nie wyobraża sobie bez śmietany i cukru.
Muszę spróbować ze szpinakiem, coś mi mówi, że mi posmakują usmiech.gif
bez dodatków....spróbuj na prawdę polecam tym bardziej że ja do szpinaku daję czosnek więc i smaczek fajny
ja tak w zasadzie nie przepadam za plackami tak jak za naleśnikami czy kluskami ale robię te rzeczy bo rodzinka usmiech.gif
wywala mnie z netu co chwilę

zestawienie placków z bigosem kiedyś sama wymyśliłam jak sie bigos kończył

a Węgrzy czym innym nadziewają, to nie są placki po wegiersku

mój luby je placki ziemniaczane z dżemem usmiech.gif dla mnie bleee
po wegiersku nie jest z kapusta !
1 234
Odpowiedz na ten temat »