Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
od jakieos czasu mam takie dolegliwosci. Odbija mi sie po jedzeniu -psutym powietrzem. mam ciagle gazy . jestem słaba.
zapewne. przyczyny mogą być różne. radzę iść do gastrologa.
To ci przejdzie, ze dwie setki na trawienie i jeszcze jedna po jedzeniu.

burczy mi tez w jelitach.

ostatnio bralam 3 antybiotyki naraz a potem metronidazol i objawy minely ale teraz znow wracają. mam duso stersowych sytuacji i stresową prace -jestem nerwowa czy moze to miec jakis wplyw??
Antybiotyk zabija bakterie które powodują powstawanie amoniaku w jelitach i jest chwilowa poprawa do czasu kiedy flora się nie odbuduje.

próby wątrobowe ALAT, ASPAT , i testy anty HBV , HCV.

ale wiecie co jak bralam tenmetronidazol to te objawy minely. ale teraz znów wracają. czuej wstret do jedzenia. brak aptetytu. mOze jednak te nerwy tez tak dzialająsmutas.gif a moze pic jakies jogurty? Actimel mozE?
Antybiotyki i metronidazol brałaś po stwierdzeniu Helicobater pylori?
...jak chiński znak równowagi, trochę głupoty, tyle samo odwagi...
co t a sa te hbv i hcv?
to bylo tak. najpier bralam antybiotyk Renicin na oskrzela-tzn takie cos ala grypa. potem Klimicin na zęba ale on nie pomógł bo mialam zaplenie okostnej i lekarz dal mI augumentin wraz z metronidazolem.takze nic z helikobakter zwiaznego
Wiusowe zapalenie wątroby typu B i C.
Z C w polsce jest prawie 800tys ludzi z czego swiadomych 30tys.
Powiodzenia.

a jak bede miec skierowanie na te aspat alat hbv i hcv to bede musiala placic? bo one sa drogie. w sumie 610 zl mi wyszlo prywatnie. kurcze mówie wam czuje sie zle. ciagle mi cos burczy w brzuchu i tak dziwnie sie czuje.a mialam juz raz w zyciu gastroskopie i wiecej sie nie zgodze
Ze skierowaniem bezplatne.
ale moge miec to zapalenie wątroby nawet jesli sie szczepilam?? na wzw?
na HCV nie ma szczepionki smiech.gif
I masz babo placek. Jest tylko na HBV
Niespodzianka smiech.gif

A mozna sie zarazic.....u fryzjera albo kosmetyczki - tak na pocieszenie.
lapka.gif
nie hcodze do fryzjera ani do kosmetyczki. a powiedzcie jak mozna leczyc sie lnem na takie dolegliwosci bo slyszalam ze tez jest dobry. tzreba go pic? zaparzyc??
Dieta niskobiałkowa wysokoweglowodanowa.
Wynalazki wsadz sobie w 4 litery.

mysle ze na te jelita to nerwy i praca tez bardzo wplywa.
Siemie lniane się albo gotuje i pije /ten w ziarenkach/ a mielony zalewa się gorącą wodą i też pije.
Jednak to tylko środek wspomagający. Brałaś espumisan, esputicon? Może to choć chwilowo zniosłoby Twoje dolegliwości.
niestety nie działają.
Zrob badania.

Odpowiedz na ten temat »