Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
Hej. Ja mam takie wysokie czolo i taaka podluzna twarzsmutas.gif okropnie sie przez to czuje. Chcialabym się z wami porownac. Mierząc na srodku czola,od lini wlosow do miejsca miedzy brwiami mam prawie 7cmsmutas.gif a cala twarz-20smutas.gif zmierzcie sie tak samo i napiszcie swe rozmiary! Czy 20cm to az tak duzo?
Prosze o kilka wypowiedzi chociaz
mam tak samo
19cm twarz
czolo (mierzone od momentu gdy zaczynaja sie wlosy/grzywka) do punktu dokladnie miedzy brwiami - 7 cm.........nie uwazam zebym miala wysokie czolo.
ja mam też 7 a twarz 19 (bo nie liczyłam nosa tylko tam obok)
I ja jestem raczej okrągła niż podłużna
twarz
od czoła do brwi 6 cm

znam dziewczyna która ma bardzo wysokie czoło, a jest uważana za bardzo atrakcyjną
ja mam twarz taka kanciasto-koslawa.....
tez nie liczylam nosa tylko ''tak z boku'' zmierzylam linijka bo jestem w rpacy i nie mam tu centrymetra.........
Cala twarz tez mierzylam obok nosa. No co wy? Ja mam wrazenie ze mam taka ogromna twarz! No wlasnie mam podluzna a do tego pyzata. Wieelka smutas.gif a szerokosc czola ? Ja mam 20 tak na lini brwi smutas.gif mam taki wielki ryjsmutas.gif
Ale zbieg okoliczności smiech.gif Mierzyłam krawieckim i czoło ma 7 cm a twarz 19 cm . Nigdy nie uważałam, że mam za wysokie czoło i nadal nie uważam .
no to chyba ci sie wydaje ze masz wielki ryj.........
miaanoi-witaj w klubie lapka.gif
Jak patrze w lustro widze wielka twarz. A na zdj to juz w ogole wygladam jak jakis kosmita! Jak to jest? Ja tez mierzylam krawieckim. Wiec 7cm czola i 20cm twarz to normalnie?
Upupupup

5,5 cm czoło, ok. 16-17 cm twarz ; )
podobno słodko taka mała twarz wygląda, chociaż mnie wkurza, bo z takim czołem to grzywki ani nic nie zrobię. ;/ cóz oczko.gif
ja mam 3 i pół do brwi i pie**ole w czapke
Moje czoło ma 6cm( w jednym miejscu 7- mam nieregularną linię nasady włosów) a cała twarz 19( z boku nosa). Wydaje mi się, że twarz mam owalną, bo najbardziej wystają mi kości policzkowe. A ile cm ma wasza broda? Moja 4 cm.
http://www.ekofryzjer.pl/index.php/news_glown e_reader/items/jaka-mam-twarz.html
6-7cm czoło i 19 cm twarz i zawsze uważałam, uważam i będę uważać że mam ogrooomne, brzydkie, za wysokie czoło jak u jakiegoś potwora..
Durniejszego pytania dawno nie słyszałam. O pięknie twarzy nie świadczy wysokość czoła, ale symetria twarzy i zachowane proporcje.
Idź do psychiatry, bo masz niezłą korbę!
18 cm twarz w tym 6 cm czoło:
Mężczyzna oczko.gif
hymm mi się zawsze wydawało, że mam wysokie czoło. W sumie to raz nawet usłyszałam w podstawówce od kolegi, że mam barokowe czoło usmiech.gif ale jak je mierzę to ma 6 cm a twarz 18 cm ... Tak na marginesie to nie wiem, czy wysokie czoło to jakiś problem. Ja zawsze robiłam przedziałek mocno na boku i nic nie widać. Grzywki nigdy nie miałam.
czoło powinno mieć ok 1/3 twarzy czyli 6/18 cm, to idealne parametry i nie jest, to wysokie czoło.
zresztą inne proporcje też ok- ważne żeby wszystko razem do siebie pasowało
Odpowiedz na ten temat »