Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
pomózcie odpowiedziec na pytanie dlaczego chcę pracowac w biedronce?

Rozważam pracę jako ochrqaniarz 4 zł placą. Tyle placą w Lęborku.
tylko biedronka nie ma ogonka..powiedz ze podoba Ci sie nazwa!!
Jestem kobieta
ja jako kasjer-sprzedawca w Łomzy

jako ochraniaż mam lepiej niż kasjer bo mogę chodzić po calym sklepie i patrzyć czy nie kradną.
napisz ze praca w biedronce jest rozwojowa i lubisz kontakt z klientami..
Jestem kobieta
do pracy w biedronce, jakby to szczyt marzeń był pechowiec.gif
bo mają tanio i dobrze !
dla mnie biedra to rewelacja naprawdę maja tam dobre żarcie i nie pie**olcie ,ze z chemia bo chemia jest teraz we wszystkim !
napisz tak jak Ci podpowiedzialam..standardowo
Jestem kobieta
w liście mozesznapisc ,ze chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie ze stabilną sytuacja na rynku smiech.gif
szczyt marzeń to nie jest ale lepsza taka niz żadna ,u nas zarobki do 1500 ,
potrzebujesz kasy??? i chcesz ją uczciwie zarobić , anie zarabiać d**a jak te co krytykuja taka robotę...
bron Boże. sama niedawno pracowałam w sklepie jezyk.gif tylko to co teraz się wyrabia na rynku pracy to istny komediodramat jest. słodzić w liście motywacyjnym o prace na kasie. wiecie o co mi chodzi...
praca jak kazda inna
a ile zarabia kierownik?
do listu motywacyjnego? napisz, że lubisz kontakt z ludźmi, jesteś z natury uprzejma i miła, a do tego i asertywna, lubisz ciągły rozwój (bo tam niby awanse ciągle hehehe)
ja znałam takiego typka, co miał z 22 lata i jakimś cudem awansował na kierownika to tak się chwalił i srał w gacie, ja go tak wyśmiałam, że szok.
a w biedrze to i umowa o pracę i praca stała, pewna... niestety
"Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie"
Odpowiedz na ten temat »