Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
jw
jezeli juz
upupup
Myślę że w ostatnich 3 miesiącach chociaż jeżeli ktoś weźmie sobie tą wskazówkę do serca i będzie objadał się już na początku to zbierze jeszcze więcej kilogramówoczko.gif

w 7 i 8 miesiącu

jestem w 22 tygodniu i juz przytyłam 4 kg. Muszę sie wziąć za siebie, bo do końca ciąży dobiję do 20 kg oczko.gif
ja za dwa tygodnie mam termin i przytyłam 13kg , wiec tak w miare, żeby nie te czekolady to pewnie by bylo mniejusmiech.gif
2 trymestr usmiech.gif

16.04.2004-Marika Ewa waga 3360-sn 29.01.2010-Nicole Cristine waga 3460 -sn "Kocham tupot małych stóp.."
W ostatnim trymestrze powinno sie przybierac najminiej ...
16.04.2004-Marika Ewa waga 3360-sn 29.01.2010-Nicole Cristine waga 3460 -sn "Kocham tupot małych stóp.."
W drugim trymestrze tyje się najwięcej.
Ja w 22-23 tygodniu miałam już ok. 9kg na plusie i byłam załamana, a do końca ciąży przytyłam 15.
Nie mam wagi i nie wiem, ile zrzuciłam, ale po miesiącu od porodu prawie po mnie nie widać, że byłam w ciązy. Brzucha już praktycznie nie ma (tylko niewielki nadmiar skóry, ale jak tylko skończy się połóg - zacznę trochę ćwiczyć i myślę, że szybko wróci do normy), poschodziły obrzęki, więc zeszczuplały mi nogi, twarz. Tylko miednica trochę się rozszerzyła, no i piersi są duże i ciężkie, bo karmię...
w ostatnim trymestrze tyje sie najwiecej. Tak naprawde to sprawa bardzo indywidualna, wiec nie ma sie czym sugerowac. ale najwiecej dziewczyn tyje od 7 mc (konca 6) do jakiegos 36 tyg. wtedy dziecko rosnie najszbciej. w 9 mc najbardziej zatrzymoje sie woda w organzimie co tez dodaje kg. Ponadto wiele dziewczyn w ostatnim mc juz siedzi w domu i jest malo aktywna - co tez sprzyja tyciu. ale jesli chodzi o takie "ksiazkowe " tycie to przypada na 6-8 mc, natomias w 9 eg wielu poradnikow mozna nawet schudnac z 2 kg.
ja przytyłam 21 kg. za 3tyg termin. zawwsze byłam bardzo szczupla. a w drugim miesiacu bylo juz widac ze jestem w ciązy. i mocno przytyłam - a raczej nagromadzilam w sobie wode tzw obrzęki. smutas.gif
z obrzękami trzeba BARDZO uważać bo może to być oznaka zatrucia ciążowego! ja miałam już początki zatrucia bo miałam duże obrzęki (2kg dziennie mi przybywało) + nadciśnienie+ białko w moczu

Jak juz ktos napisal,najwiecej sie tyje w drugim trymestrze.W trzecim najmniej.
"Soki nalezy rozcienczac woda i poic dziecko ze specjalnego kubka z dziobkiem nad zlewem lub w wannie.(...)Prawde mowiac byloby swietnie,gdyby udalo sie pani rozebrac Lucien przed jedzeniem, a po jedzeniu splukac ja szlauchem i WOLNO JESC TYLKO W KUCHNI."-Niania w Nowym Yorku.Nicola Kraus,Emma McLaughlin Trzy Skarby 21.01.1998r 02.03.2008r [url=http://www.suwaczek.pl/ ][img]http://www.suwaczek.pl/cache/28db65d267.png [/img][/url]
ostatnie 3 miesiące
Odpowiedz na ten temat »