Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
witam!
mam takie pytanie do osob ktore przeszly formalna separacje
niedlugo i mnie to czeka- separacja z winy meza
ichcialabym sie zapytac jak taka sprawa wyglada w sadzie ?
o co pyta sedzia-jakie zadaje pytania ? jak to w ogole wyglada od podszewki
bede wdzieczna za kazda pomoc
pozdrawiam!
a i separacja bedzie w sadzie okregowym w Bydg, czy ktos wie jak dlugo trzeba czekac na termin rozprawy?
ja wniosek zlozylam w styczniu i do dzis cisza pechowiec.gif a wiem ze sad odebral moj list bo dostalam potwierdzenie
Hej Temat znam bo przerabiałam niestety.

Wiec w sądzie bedziesz miała dżo pytań beda one dotyczyć zwiazku od kad zaczeliscie sie spoykać ze soba jak było w trakcie małżeństwa, czy sypialiscie ze soba i kiedy był ostatni stosunek płciowy , czy macie innych partnerów czy są zdrady w małżeństwie i czy chcecie tej separacji czy niee. Pierwsza rozprawa jest pojednawcza sąd bedzie chciał Was namówić żeby sie nie rozchodzić.
Jestem z innego woj. ale u mnie do 3 miesięcy przysłali termin rozprawy
Dodam jeszcze że jesli są nieletnie dzieci czeka Was wizyta w ośrodku z dzieckiem są tam psycholodzy któży stwierdzą jak Wy z mężem jesteście ze sobą zżyci i do kogo dzieci bardziej lgną z kim wolą prebywać i czy jeśli sąd wyda separacje to czy dziecko nie bedzie psychicznie tego odczuwało
Nie ma już rozpraw pojednawczych. Pytania często krępujące zwłaszcza, że mówisz o swoim całym życiu całkowicie obcym ludziom. Jeżeli w związku są dzieci sąd także orzeka o alimentach. Na sprawę czekałam 3 mieś na śląsku.

Wizyta w ośrodku tylko w przypadku jeżeli rodzice nie potrafią sie w tej kwestii dogadać. Ja nie miałam takiej wizyty, a mam dwoje dzieci. Później przy rozwodzie też nie było takiej konieczności.
w ciazy jestes z tego co piszesz na innym temacie a tu separacja moze warto teraz myslec o czyms innym
ja nie jestem w ciazy!
mam 2ke dzieci 5 letniego syna i 2letnia corke
separacja z winy meza-zdrady i dziecko z tego nieformalnego zwiazku
no widze ze taka sperajacja jak rozwod normalnie-pytania o wszystko
dziekuje za odp
duzo bedzie do opowiadania
czy musze miec ze soba dowody ? gdyby np maz zaczal sie wypierac ?
to nie chodzi o to ze zdradzil mnie z ta kobieta z ktorama dziecko- zdradzal mnie rowniez i przed i po tej kobiecie
niestety ja o wszystkim dowiedzialam sie 3 tyg temu
nigdy nie sadzilam ze tak bliski czlowiek-mazpotrafi zrobic takie swinstwo, ktore trwa 2 lata i jeszcze ukryc tak dobrze to

co za zycie...
Odpowiedz na ten temat »