Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
czy któraś z was sobie robi?
i nie wyobrażam sobie nie robić. rewelacja, więc jak masz okazję to rób
najpierw chodziłam na zabiegi do gabinetu, aż trafiła mi sie okazja i kupiłam używaną mikrodermabrazję na allegro i teraz ścieram się sama w domu. kasa zaoszczędzona, bo w sumie urządzonko mi się zwróciło po 8 zabiegach, a teraz kase którą przeznaczałam na wizyty w gabinecie kosmetycznym przeznaczam na dobrej jakości kremy i ampułki. no i nie ma jak to w domu, za bardzo nie lubię jak ktoś obcy robi mi coś przy twarzy
ja także się podpisuję w tym miejscu. skóra po mikro, jest cudowna. mi mikrodermabrazję robi koleżanka, bo ma takowa maszynę, dostała ją na urodziny
się nauczyłyście robić mikrodermabrazję ?
jezeli chodzi o mnie, a jestem totalnym beztalenciem kosmetycznym, to z obsługą mikro poradziłam sobie w kilkadziesiąt minut, chodzi o to, żeby dostosować siłę nacisku do skóry. ja zaczełam delikutaśnie, a potem sobie zwiększałam tak żeby nie czuć dyskomfortu
widziałyście to?
http://hitdeal.pl/oferty/cala-polska
można kupić micro ponad połowe taniej, tzn. bon rabatowy
to jest promocja!
hej dziewczyny, wlasnie przegladam oferty na allegro i mozna juz kupic za 800 zl profesjonalny sprzet do mikrodermabrazji usmiech.gif co chyba sie bardzo oplaca bo w gabinecie jest minimum 100 zl za zabieg wiec lepiej miec swoj sprzet... ale prosze napiszcie mi czy poradze sobie z tym sama w domu pliss usmiech.gif
Odpowiedz na ten temat »