Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
usmiech.gif
JW
a co jest w tym krzywym domku? wejscie darmowe?
wez wypie**alaj z tym molem pare sztachet na gwozdzie i co tu ma byc piekne
molo tak - ale w Gdyni Orłowie ; mniej ludzi, wchodzisz za friko i jest spokój- i klif.. Niby nic takiego, bo górka usypanej ziemi, ale jak na Polskie wybrzeże, dość specyficzne. Oceanarium w Gdyni, w Sopocie to raczej nic ciekawego, prócz jednego deptaka z krzywym domkiem płatnym molo, na którym ciągle remontują.
W Gdańsku - góra Gradowa, z wysoka można zobaczyć panoramę miasta, znajduje się w centrum zaraz za dworcem PKS; stare miasto, które dla mnie jest po prostu piękne.. Plaża na Stogach i Sobieszewie; Twierdza Wisłoujście, które prawdopodobnie ciągle remontują i jest zamknięte, a od maja miało być czynne... No i promem na Hel można się przepłynąć - teraz w wakacje kursują niedrogie promy, za paręnaście złotych można popłynąć usmiech.gif
w krzywym domku jest knajpa i dyskoteka jak mi się dobrze zdaje, nie bywam, to się nie znam jezyk.gif Ale ludzie sobie robią zdjęcia przed tym budynkiem na znak, że byli jezyk.gif
dzieki usmiech.gif
proszę usmiech.gif
Gdańsk:
- Kościół MariacI-dzieło Hansa Memlinga Sąd ostateczny
-Dom Uphagena
-dwór artusa
-Muzeum Narodowe
-plac trzech krzyży/stocznia
-Muzeum Poczty Polskiej
-inne kościoły
Gdańsk Oliwa
-katedra Oliwska
-park
-kuźnia wodna/lasy Oliwskie
Sopot:
-molo
-krzywy domek
-grodzisko
Gdynia:
port/statki
Ja zawsze jak jestem na wakacjach w Gdańsku to starówka, park Oliwski, w Gdyni warto iść do Oceanarium
a ja polecam oddalony o okło 100 km Frombork - tam dopiero warto pojechać. grób kopernika, wahadło ....
zalezy co lubiszoczko.gif
w gda jest duzo muzeow, katedra oliwska, zoo, w sopocie muzeum sztuthofu i sopotu, grodzisko, molo, hipodrom itp.
pomiedzy gdynia orlowem a redlowem w lesie jest opuszczone sanatorium
w gdansku forty i bunkry
w cholere tego jest
tylko ja nie lubie komerchy i nie laze po muzeach ( chyba ze oboz koncentracyjne, takie moje zboczenie) i ogolnie tam gdzie lazi plebs
ALBO COŚ Z TYM ZRÓB, ALBO PRZESTAŃ JĘCZEĆ "Suma inteligencji na Ziemi jest stała. Liczba ludności rośnie"- aksjomat Cole'a -------------------------------------------------------- ------------------ jeśli chcesz porozmawiać na poziomie to dontiwen.trajtuf ink@gmail.com -------------------------------------------------------- ------------------- macie, wyżyjcie się http://bazienka.powiedz.to -------------------------------------------------------- ------------------- STADKO MOICH OSOBISTYCH PODSZYWKÓW: bazieńka, Bazienka : ), Bazienka :*, Bazienka z kafeterii, banzienka, bAzlENkA, bazienka., B/bazinka Wasza elokwencja mnie poraża ...
no prosze was, w krzywym domku nie ma nic poza restauracjami i takimi tam, to a byc niby ciekawe? chyba tylko swit focie strzelic
o wlasnie, klif w orlowie

ALBO COŚ Z TYM ZRÓB, ALBO PRZESTAŃ JĘCZEĆ "Suma inteligencji na Ziemi jest stała. Liczba ludności rośnie"- aksjomat Cole'a -------------------------------------------------------- ------------------ jeśli chcesz porozmawiać na poziomie to dontiwen.trajtuf ink@gmail.com -------------------------------------------------------- ------------------- macie, wyżyjcie się http://bazienka.powiedz.to -------------------------------------------------------- ------------------- STADKO MOICH OSOBISTYCH PODSZYWKÓW: bazieńka, Bazienka : ), Bazienka :*, Bazienka z kafeterii, banzienka, bAzlENkA, bazienka., B/bazinka Wasza elokwencja mnie poraża ...
na pewno jarmark na starówce i wszystkie tablice pamiątkowe, jakie tam powieszono. Dużo jest http://stankiewicz-art.pl/tablice-pamiatkowe i można poznać duzo faktów historycznych
ODWIEDZ PIĘKNE NASZE kASZUBYoczko.gif
Odpowiedz na ten temat »