Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Odpowiedz na ten temat
Skąd ludzie wiedzą że w dany dzień będzie sprzedawany taniej dany produkt? jest jakas strona w internecie?
i kupiłem w tym tygodniu Persil
No ale gdzie to jest podane?
na forum umiesz wejsc, a w google znalexc nie?
w sklepie.
chyba że ktoś poda tutaj wcześniej. lub gdzieś indziej.
http://www.biedronka.pl/artykuly_spozywcze/of erta_tygodnia/

dzisiaj 6 szklanek dekorowanych za 12,99 i karma dla psa i kota ceny nie pamiętam
http://forum.gazeta.pl/forum/w ,20012,138651846,,produkt_dnia_w_biedronce.html?v=2
śledź to forum
nastepny tydzień

a o to promocje od nastepnego tygodnia Poniedzialek : - woda niegazowana kropla beskidu 6x0,5l - kawa nescafe sensazione creme 200g Wtorek: - cukierki michalki, chrupanka krakowska, jogurtowe luz Środa: - ketchup łagodny heinz 855g - clin 750 ml Cwartek: - papier toaletowy queen rumiankowy 16 rolek - pstrąg Piątek: - piwo lech shandy 4x440ml puszka - masmix klasyczny 400 g Sobota/niedziela: - napoj niegazowany cyt/cyt-rab mix lemoniada 0,5l - czajnik obr. podstawa
widzę, że tu dużo piszecie o promocjach tygodniowych, a przecieżchodzi o promocję jednodniową na tylko wybrany produkt jak np w sobote kupiłam napoje energetyczne black za 0,99 zł szt. Chyba nie ma w internecie info. Można czasem trafićna reklamę w tv. Ja mam blisko do biedronki wiec często sobie sprawdzam ale jeśli ktośz was zna stronkę gdzie takie są informacje napewno ulatwiło by to życie wielu panią
a co jest dzisiaj?
cukierki "michałki" po 14.99, najlepiej wejdź tu http://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=151 6&postdays=0&postorder=asc&start=90 takie rzeczy to "u źródła" się sprawdza.
A czy wiecie jaki jest dzisiaj produkt dnia w biedronce?
Dziś jest keczupek heinz 855g za 4, 89
A nie wiecie co dzisiaj jest produktem dnia? nie miałam czasu sprawdzić :/
już widzę że Lech i Masmix - ktoś zna cenę?
masmix po 2,99zł, piwo 6,99zł
a to piwo to jedna butelka czy jak?
Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą,a jednocześnie pragną,by wszystko pozostało takie jak dawniej ♥
Czteropak Lech Shandy 4x0,44l
aaha dzięki usmiech.gif a jutro co będzie ? gdzie wy to sprawdzacie ? macie linka jakiegoś ? usmiech.gif
Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą,a jednocześnie pragną,by wszystko pozostało takie jak dawniej ♥
Link był podany z 3 razy.
nooo tak ale na stronie Biedronki nic nie ma takiego,a pozostałe to też forum tak jak tujezyk.gif
17-09 (pon) - zestaw 3 past signal (2X100+1X125 ML), żel pod prysznic palmolive 250 ml oraz zestaw timotei szampon + odżywka - czyli 3 art tego dnia
18-09 (wt) - napój gaz hoop cola light 2l oraz kabanosy z wędzarni 230 g
19-09 (śr) - proszek do prania E 8,3 kg oraz czekolada nadz. trusk/tiramisu
20-09 (czw) - napój sprite 2x 1,75 l, wafel princessa kokosowa 8x14 g, ser president carre mix 190 g
21-09 (pt) - carlsberg export 0,568l, świeża ćwiartka z kurczaka
22-23 - 09 (sob-ndz) - serek danonki 4+4 gratis, płyn do prania woolite 1,5l + 1,5l gratis
jutro czajnik elektryczny i lemoniada
Może się zamienimy - nakupiłam karmy dla psa i kota za całe 580 złotych ale nie mam kota ani psa (promocja była) Wymienię na inny produkt np proszek doprania , proszek do pieczenia itp
czy ktos wie jakie będą ceny tych produktów z promocji każdego dnia?
Wie ktos?
A WIADOMO DO KIEDY MAJĄ BYĆ TE WSZYSTKIE PROMOCJE? KIEDY BĘDZIE WIADOMO CO W PRZYSZŁYM TYGODNIU BĘDZIE?
czy ktoś miły mógłby podzielić się informacją co będzie w przyszłym tygodniu produktami dniausmiech.gif
Przyszły tydzień:
PONIEDZIALEK
napoj frugo 0,5l
kostka bref duo active
plyn do wc bref
WTOREK
proszek persil 15wl
proszek rex 15wl
kielbasa zywiecka 600g
ŚRODA
chipsy lays 80g
baton nesquick 12pack 300g