Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka5tematu

1 spotkanie a on juz planuje slub i dziecko ze mna

Polecane posty

Gość autorka5tematu

poznalam fajnego faceta. ja mam 26 lat, a on 29. miesykamy w Niemczech. Jest jeden problem. On juz od na pierwszym spotkaniu pytal czy chce miec dzieci, czy z nim zamieszkam. Mam wrazenie, ze on chce wszystko na szybko zalatwic. Ja powinnam sie za kilka miesiecy do niego wprowadzic, pozniej szybko slub i dziecko. nie jestem do tego przekonana. dziecko moglabym miec, ale za jakies 5-10 lat. na pewno nie teraz. czy uwazacie, ze on jest w stanie na mnie czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra też tak miała ale on miał prawie 40 lat i był milionerem ale go odrzuciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
ale on ma 29, a nie 40. dla niego to nie jest ostatni dzwonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz mu o tym powiedzieć, że na razie nie chcesz dziecka, tylko za kilka lat? Wtedy się dowiesz, czy na Ciebie zaczeka czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
mowilam, ale on ciagle cos o tej rodzinie. jemu sie raczej spieszy. mi nie. nie musze miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli temat z nim zamknięty, każdy idzie w inną strone i po problemie, jak inne podejścia życiowe macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj. to idiota, na 100% mówi tak każdej. kiedyś zostałam z takim, bo sądziłam, że jest inny taki romantyk i w ogóle czego on mi nie obiecywał. a skonczyło się na tym, że okłamywał mnie od pierwszego dnia poznania, i sama odkryłam brutalną prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj maz oświadczył mi sie na 1 randce i żyliśmy razem naprawdę dobrze i zgodnie do jego śmierci . Tez myślałam ze to oszust :( , okazał sie wspaniałym człowiekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja zona tez mi sie na pierwszej randce oswiadczyla, jestesmy szczesliwi do dzis .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
sama nie wiem co robic. powiedzial, ze moze na mnie czekac itp. ja napewno nie zamierzam sie do niego przeprowadzac i nic narazie obiecywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze przestan juz to jakis idiota wez sprawdz go lepiej co on ma zaskorbane za uszami moze ma jakies dlugi albo cholera wie co jeszcze albo chodzi mu o dzielenie kosztow wez daj se spokoj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
jak mam go sprawdzic? ja ogolnie jestem nieufna i tez mi sie nie podobaja te jego gadki. mam znajomego psychoterapeute. bede sie z nim widziec w przyszlym tygodniu i zapytam go o zdanie. tez jestem zdania, ze normalny facet tak szybko nie przechodzi do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
dziwne jest to, ze najpierw mi wmawial, ze on chce miec rodzine, zamieszkac szybko ze mna itp, a jak ja mu klarownie i jasno powiedzialam, ze takich planow na razie nie mam to stwierdzil, ze mam racje, gdyz to sa trudne decyzje, ktorych nie podejmuje sie z dnia na dzien. na to trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma na imie Damian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu tylka nie pipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie z nim spokój, nie zna cie w ogolę, nic o tobie nie wie, a rzuca takimi deklaracjami? to niepoważny człowiek. rzucanie słów na wiatr przychodzi mu z taką łatwością, nie jednej pewnie tak mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy twój chłopak to Ryszard dran z chłopaków do wziecia? On na pierwszym spotkaniu planuje slub dziecko itd . A potem okazuje się ze robi dziecko i odchodzi do innej. Uważaj na niego! To drań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy on jest niemcem czy nie jest? Bo jezeli nie jest to moze mu zalezy na stalym pobycie. Czy on ma swoje mieszkanie i stala prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
dzieki za rady. jestem ogolnie niespokojna. zrobie tak jak mowicie i dam sobie z nim spokoj. ta ukladanka mi nie pasuje. dzwoni do mnie codziennie i zadaje dziwne pytania typu: czy przeszkadza mi chrapania albo czy lubie spagetti bo chcialby dla mnie je ugotowac. To dopiero poczatek znajomosci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
to polak. od 6 lat w Niemczech. wiec jest legalnie. nie chodzi o staly pobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwny człowiek. dorośli ludzie się tak nie zachowują, ja rozumiem zauroczył się, ale gadki o ślubie powinny być dla ciebie lampką ostrzegawczą. to są poważne deklaracje, chyba że w żartach rzucił: ja to bym się mógł z tobą nawet ożenić, to nic złego. jeśli poważnie mówi, że ślub by brał z tobą już jutro, to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA UWAGA ooooo
facet chce cie zaciagnac do lozka;a pozniej zniknie bez sladu; nie angazuj sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
dzieki za wszystko. utwierdziliscie mnie w przekonaniu, ze to jakas pomylka. jeszcze do tego twierdzi, ze opowiedzial swojej rodzinie i kolegom, ze byl na randce. mysle, ze takie rzeczy zahowuje sie przynajmniej na poczatku dla siebie. widzielismy sie po raz pierwszy w niedziele, a on chcial sie znowu ze mna spotkac w poniedzialek. za duzo watpliwosci tutaj sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu szansę. Moze facet zakochal sie od pierwszego wejrzenia? Moze jest tak szczesliwy ze chcial tym szczesciem podzielic sie z innymi? Nie kazdy jest skryty zakompleksiony itd. On najwidoczniej jest otwarty i mowi co mysli. Lepszy taki niz skryty mało mowi a w glowce kombinuje. Bynajmniej wiesz na czym stoisz nie klamie nie kombinuje. Ale ty tego nie doceniasz. Nie można kogos ocenić po jednym spotkaniu. Daj mu czas. Jeśli po kilku spotkaniach stwierdzisz ze to nie to to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
jak narazie 1 komentarz za daniem mu szansy. chyba mu jej nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój post utwierdzil mnie w przekoaniu, że naiwność bab nie zna granic... dla niewtajemniczonych; zakochany facet nie wyznaje miłości na 1 randce oraz nie planuje od razu ślubu; to jest nierealne. Zakochany facet inaczej sie zachowuje. Sprawdzone und potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam takiego. Zaczęliśmy się spotykać, napisałam mu, że dziś się nie zobaczymy, bo jestem u znajomych. Zaczął pytać czy w ogóle traktuje go poważnie, bo on mnie tak. Po kilku miesiącach wyszło szydło z worka. Jego była była w ciąży, a on panicznie nie chciał być sam, nie powiedział i tego- dowiedziałam się przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka5tematu
twój post utwierdzil mnie w przekoaniu, że naiwność bab nie zna granic... dla niewtajemniczonych; zakochany facet nie wyznaje miłości na 1 randce oraz nie planuje od razu ślubu; to jest nierealne. Zakochany facet inaczej sie zachowuje. Sprawdzone und potwierdzone x x x jak sie zachowuje zakochany facet na pierwszej randce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez poznalam podobnego i co? okazal sie byc zonaty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×