Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Hej :) Zdaje sobie sprawe, że już bardzo dużo jest tematów o odchudzaniu, dietach itd. Jednak ten temat adresowany jest do osób ze sporą nadwagą... Denerwujące są tematy w których ktoś ważący 50 kg przy wzroście 170 cm pisze o sobie, że jest "mega spasiony"... Taka osoba nie zrozumie osób noszących rozmiar XX...L. Sama mam ogromną nadwage jednak jestem dobrej myśli bo walcze z nią od msc i już udało mi się zrzucić 7 kg :) Dlatego zapraszam wszytskie osoby które chcą zmienić swoje życie z XX...L na L,M,S :) Wspierajmy się razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sante zle zaczelas ... zapraszam tylko wybrane rozmiary bo dnerwuja cie mniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz wsparcia i motywacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxz
chętnie się przyłącze mam 90kg wagi na 170wzrostu i potrzebuje kogoś do wspierania mój wymarzony cel minus 35kg realny na teraz zrzucić choć z 10 kg potem następne i następne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxz
autorko a ty ile ważysz i ile chcesz zrzucić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam :) szukam wsparcia !!!! odchudzam się od 1 października i jak na razie tyję a nie chudnę 😭 waga dzisiaj oszalała 103,9 kg 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziestolatka1974
Ja ważę 80 kg przy 167 cm i źle wygladam, mozna powiedziec strasznie. Mam 39 lat, 2 grudnia kończe 40 lat i postanowiłam,że będe ważyć 65kg na urodziny. Odchudzam sie od początku roku wtedy ważyłam prawie 100kg - wygladałam jak ulęgałka, choruję od 5 lat i często biorę sterydy i dlatego moja waga waha sie od 65 do 100 kg. Teraz jestem w okresie uspienia choroby i nie biorę sterydów więc mogę sie odchudzaći dlatego moje urodziny to dzień w którym będe ważyć 65 kg! Więc mam do stracenia 15 kg, więc jestem z wami do dzieła kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że jest nas coraz więcej :D Witam elle5 i Czterdziestolatka1974 dziewczyny w kupie siła ;P elle5 hmm dziwne przez 13 dni powinnas juz cos tam schudnąć, a może napiszesz nam swój jadłospis i razem znajdziemy jakieś błędy żywieniowe? Czterdziestolatka1974 zrobisz sobie najlepszy prezent jaki jest tylko możliwy :) xxz super motywacja! Dokładnie dziewczyny koniec z narzekaniem jakie to nie jestesmy ble, fuj itd trzeba ruszyć tyłeczki żeby były zgrabne i sexy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
Witajcie ! ;) ja sie rowniez dolacza do Was. Mam na imie Edyta lat 25 waga 103 kg wzrost 165 cm. Do swiat mam cel 10 kg po a ogolnie 70 kg. Mam za soba wizyte u dietetyka i cwicze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie diety planujecie? Ja jak na razie stosuje mż- moim problemem było jedzenie bardzo dużej ilości w pracy... Teraz też jem ale zamieniłam wszystkie kanapki, sałatki z majonezem, przekąski na plasterki ogórka świeżego i papryki czerwonej oraz żółtej- w efekcie nie jestem głodna skubie sobie tak jak lubie ale za to zdrowo i kolorowo :) na śniadanko jem 2-3 kawałki chrupkiego pieczywa z twarożkiem i polędwicą łososiową lub łososiem wędzonym, czasami na 2 śniadanie przekąsze jogurt ale głównie zajadam się tymi pokrojonymi warzywkami. Bardzo często zamawiamy w pracy jedzonko na dowóz ale zamieniłam niezdrowe kebaby, zapiekanki na pyszne sałatki, ewentualnie chińskiego kurczaka z ryżemi i warzywami. Na obiadek różnie ale staram się jeść zdrowo np. gotowane warzywa z pysznym dipem jogurtowym (domyślam się że ameryki nie odkryłam ale podam przepis: jogurt typu greckiego + ziarenka smaku + czosnek granulowany + papryka mielona słodka + lubczyk/oregano) warzywa smakują z tym wybornie. Do tego jakiś kurczaczek gotowany lub ryba w woreczkach z piekarnika, czasami zupka. Jeśli jednak nie ja robie obiad i jego kaloryczność jest większa to staram się zjeść bardzo małą porcje. Później już nie jem tylko pije mase herbatek - zielona, czerwona, owocowa, skrzyp, pokrzywa - rewelacyjnie zabijają uczucie głodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj edyta89 miło, że dołączyłaś przyda nam się osoba która udała się do eksperta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
W koncu znalazlam dobrego ;) tylko najgorzej byc systematycznym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mam założony jeden temat na forum dotyczący diety, ale chętnie się przyłącze również do was. Mam na imię Agnieszka, mam 25 lat, 166cm wzrostu i waga dzisiejsza to 78,7kg, w ciągu tygodnia spadło mi już koło 1 kg, chociaż słabo mi szło przestrzeganie diety. Mimo wszystko jak dzisiaj stanęłam na wagę to motywacja wzrosła, pewnie dlatego, że coś spadło. Moje postanowienia to jeść około 1500kcal dziennie i ćwiczyć 30 min. Będę ważyć się raz w tyg, żeby było widać efekt. Mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ojojejku serdecznie zapraszamy :) Dzisiaj zgrzeszyłam..... było ciasto, pizza.... nic z tego nie zjadłam ale skusiłam się na kieliszek różowego wina- puste kalorie :( ciesze się jednak, że wyćwiczyłam swoją silną wole na tyle bym mogła siedzieć koło takich przysmaków bez ślinotoku :P musze tylko jakoś powalczyć z alkoholem bo to jednak silniejsze.... a jak Wasze dietkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja mam 30lat 171cm wzrostu i wagę ok 104kg (mam nadzieję, że już jest poniżej). Mój cel to powrócić do rozmiaru 38 czyli ważyć sześćdziesiąt parę kilo. Staram się jeść zdrowo a przede wszystkim regularnie ( to mi sprawia największą trudność) i sporo ćwiczę. Początkowo czułam po ubraniach ze waga zaczęła spadać, teraz stoję w miejscu, a biorąc pod uwagę ostatni weekend to pewnie nawet coś przybyło. Ale nie poddaje się i walczę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć rudy_kocur wspierajmy się a damy radę :D gratulacje ojojejku oby tak dalej :) Uciekam spać dziewczęta miłej nocy i napiszcie coś czasem, musimy walczyć razem bo mamy wspólny cel :) Do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam dziś serek wiejski, owsianke na wodzie i chudym mleku, pół kubka rosołu i jajecznice z 2 jajek na oliwie z indykiem (kawałek piersi zrobiony na parze), cebulą, chilli i buraczkami ( trochę mam wyrzuty sumienia ze za duży obiad) I standardowo 90min na stepperze. A zupełnie gratis spacer dom-praca-dom czyli 9-10km Żałuję że nie mogę codziennie zostawiać samochodu i chodzić na piechotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxz
cześć dziewczyny , u mnie w domu były placki weselne hmm mniam zjadłam 2 kawałki niestety ale dziś już koniec nic zero podjadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudy_kocur! co Ty opowiadasz ;) zjadłaś malutko nie wiem nawet czy to 1000 kcal było.... jaką stosujesz diete? Troszke tam u Ciebie mało warzywek zwłaszcza świeżych :) A jak reszta trzymacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje śniadanie dzisiaj to - sok warzywny i na dużym obiadowym talerzu 2 pokrojone pomidory, ogórek świeży, gotowana marchewka, kapusta kiszona na koniec herbata miętowa żeby uspokoić żołądek 2 śniadanie - 2 jabłka na patelnię obiad - ziemniaczek, kawałek kalafiorka i brokuła kolacja - może zupka z cukinii wybaczcie ten jadłospis ale tak mi łatwiej 103,9 kg - dzisiaj 103,2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sante dopiero teraz zobaczyłam stopkę - masz imponujący miesiąc :D gratulacje - też bym tak chciała Miłego dnia dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję elle5 :) napewno w tej walce pomógł mi odrobine- OCET JABŁKOWY (w żadnym wypadku inny!!!) polecam picie dużo na jego temat czytałam zanim się zdecydowałam ale kurcze chyba serio działa ;) tutaj macie link do artykułu na jego temat: http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/odchudzajace/ocet-jablkowy-odchudzanie-czy-schudniesz-pijac-ocet-jablkowy_40013.html ostrzegam jednak że do najlepszych w smaku nie należy wręcz jest odpychająco ochydny :P ostatnio czytałam o diecie 8 godzinnej i właśnie zastanawiam się czy nie połączyć jej z moją dietą mż- w sumie i tak ją prawie stosowałam- nieświadomie więc może po prostu lepiej tego przypilnuje i efekty bedą jeszcze lepsze? Próbowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wtrącę się co do diety 8 godzinnej. Ja generalnie jestem na MŻ, ale jak waga mi stoi to sobie robię na rozruch właśnie 8 godzinną. I muszę przyznać, że w pierwszych dniach ładnie widać zmiany na wadzę. Kilogram w trzy dni czy coś koło tego. Może ze dwa tyg to stosowałam, na dłuższą metę nie, bo cieszy się ona złą opinią u specjalistów - przede wszystkim, że spowalnia metabolizm no i niewskazane jest to opóźnianie śniadania. Pozdrawiam, CO :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję cukierkowa oponka za rade :) spróbuje przez 2 tygodnie połączyć moje diety i zobaczymy czy serio to zadziała :) Dzisiaj zaczęłam od zielonej herbaty i dużej kawy a dopiero o 9:30 zjadłam śniadanie więc do 17:30 moge jeść, a później szlaban :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zjadłam serek wiejski na śniadanie, zaraz sobie zaleję płatki owsiane wodą i chudym mlekiem. Zwykle koło 14 wypijam sok warzywny ale dziś zapomniałam wziąć z domu :( Na obiad w domu zjem trochę tego mięsa z indyka i może popiję rosołem ( oczywiście bez makaronu itp) Dziś już mam 3 km w nogach, jeszcze 4,5 przede mną + obowiązkowo 90min na stepperze. Nastrój mam kiepski. Na diecie jestem już ponad 3 tygodnie a cała strata kilogramów miała miejsce w pierwszym tygodniu ( ok 3 kg ). Od 2 tygodni stoję w miejscu ( plus minus kilkaset gr ). Sante87: zazdroszczę Ci wyników. Ja liczyłam, że pierwszy miesiąc też będzie ładny a tu jedna wielka d**a. Któregoś dnia z nudów przeglądałam wątek dotyczący diety Gacy i wyniki dziewczyn tam są naprawdę imponujące. Aż czasem mnie kusi szczególnie, że jego centrum mam u siebie w mieście. Tylko cena mnie skutecznie odstrasza. I ta słynna karkówka na smalcu... Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
Ja mam diete 1600 kcl ;) rano zawsze naczczo woda z cytryna i chlebek wasa albo ryzowy w pracy o 10 ciemna bulka albo chleb razowy z wedlinka pomidorami i ogolnie warzywa ;) dzisiaj serek wiejski o 13 z rzodkiewka o 16 jablka a o 18 w domu obiad pierś gotowana i warzywa. Na diecie jestem 2 tyg i mam jakies 0.5 kg za to widaac po twarzy i brzuch nie jest wzdety. Moja dietetyczka mi powiedziala ze jak.nie ma utraty masy to ze tkanka tluszczowa zmienia sie w miesniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka mam nadzieję. Ćwiczę 5-6 razy w tygodniu po 90min. Ale ubytek cm w pasie zauważyłam tez tylko na początku. Zobaczę jak będzie po pełnym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×