Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

14 tyd ciąży ból z prawej strony pępka dlaczego?

Polecane posty

Gość gość

wczoraj wieczorem zaczął mnie bolec brzuch z prawej strony pępka, taki piekący, czy to może być od powiększającej się macicy na jelita?, bo zauważyłam że zaczyna powiększać mi się brzuszek, ból ustąpił rano po wypróżnieniu, choć miejsce to w okolicy pępka jest delikatnie obolałe, nie mam wymiotów ani, gorączki czy biegunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obstawiam rozrastająca się macicę, która uciska mi jelita, najpierw myślałam że to może wyrostek, ale skoro mi przeszło po wypróżnieniu, to na to by wskazywało że jak jelita były pełne macica się powiększa i stąd ten ból, czy któras z was tak miał w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozrastająca się macica, przy wyrostku ból schodziłby w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna z was nie miała takiego bólu w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macica się powiększa,a tym samym w całej jamie brzusznej wszystko się przesuwa.Ciąża to nie choroba,ale takie nawet drobne zmiany mogą powodować zwykły dyskomfort, który czasem przybiera cięższe formy i stąd ten ból. Ja jestem w 25tyg. i do tego czasu kilka razy bolała mnie okolica pępka, w zależności od tego, jak akurat ułoży się dziecko i co ewentualnie uciska, odczucia są różne. Raczej nie ma powodów do paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko sądziłam że takie bóle będę miała trochę później, bo to dopiero 14 tyd, ile ma maluszek 11 cm, bałam się że to może być wyrostek ale nie mam gorączki, zażyłam no-spę bo to takie dziwne nieprzyjemne uczucie, powiem że na początku się wystraszyłam, zluzowałam jak przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety mogą być tez wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×