Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

15 pracowników dało mi L4

Polecane posty

Gość gość

W tym 5 osób, które zamierzałam zwolnić dyscyplinarnie, co robić???? czy mogę odwołać się do jakiegoś sądu. Pierwszy miesiąc będę im pewnie musiała płacić ale co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozumiec ze pracownik tez czlowiek i chorowac moze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę ich zwolnić. Jedni mają problem z zachowaniem, są agresywni, kradną i piją. Wszyscy przynieśli mi zwolnienia od psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kogo Ty zatrudniasz? Widać że "wariaci" trzymają się razem. Zwalniaj i szukaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz byc strasznym pracodawcom:-) . Naraz tylu? Czym ich tak zniechecilaś,zarobkiem? Pijom ze stresu . Mi sie umowa konczy tez pije ,zima idzie a tu roboty brak. Jak dobrze placisz i niejestec curaSSmana to daj namiar moze jednego zastąpie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim fachu? I gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sie dresz ponich"szfajne nieroben , arbajt':-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mowią,ze polak za granicą dobrze pracoje:-) to czemu tu mu sie robic nechce?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nieroby jedne! Musisz skarbie podwinąc rekawy i pokazac nierobom jak sie pracuje:-) i niech oni zaplacom ci za robote:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie czasy że ludzie chcą pracy a nie zwolnień, pretensje do rządu, nie do pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płacę im 4,50zł netto na godzinę jak myślicie czy od tego nadmiaru KASY MOGLI ZWARIOWAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pachnie wymuszeniem, idz do radcy prawnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do czarnej d**y a nie radcy jak traktujecie pracownikow tak oni traktuja was powiniscie sie wszyscy obudzic z reka w nocniku w Polsce przyjelo sie ze 10 zl to jest duzo i tyle placicie a wymagacie zeby robic za dwoje oglaszam Ogolno Polską Akcje Stop Wyzyskowi zazucmy pracodawców zwolnieniami L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zus może sprawdzić zasadnąc wsytawienia l4 na wniosek pracodawcy wtedy pracownicy stają przed komisją i jesli sie okaze ze dostali l4 nie zasadnie to bedą musieli oddawać zasiłek chorobowy do zusu, dowiedz sie w zusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno zus może zrobić ze zwolnieniem od psychiatry, idziesz załamany wizją czy groźbą zwolnienia, mówisz ze jak cie zwolnią to sie zabijesz bo dzieci masz na utrzymaniu, kredyt do płacenia i co może to niezasadne jest? psycha ludziom siada i słusznie, jeszcze parę lat takich rządów i wyłącznie psychiatra będzie potrzebny, przeciwko takiej zasranej polityce, kazdy polak powinien wziąć ogólnonarodowe L4 i maszyny STOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam nie raz na L4, nawet po tym jak zostałam zwolniona, od razu szłam do psychiatry bo wiem, że tutaj nic mi nie udowodnią, takie zaświadczenie jest ciężko podważyć wbrew pozorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pracujcie u polskich szmat. kto ma sile i chec niech wyjeżdzą stad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×