Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

17 lipca czwarta rocznica zaginięcia Iwony Wieczorek

Polecane posty

Gość gość

i nadal nic nie wiadomo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecieź nie źyje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gdzie jest ciało i kto to zrobił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musi być ciała, za mało filmów się naoglądałaś? jest milion sposobów żeby sprawić ze ktoś zniknie współczuję jej mamie:( dla kazdego rodzica to straszna tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie nigdy się nie dowiemy co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne to musiało być chyba zaplanowane skoro ciało tak dobrze ukryto albo się go pozbyto ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie znikają każdego roku piękne polskie dziewczyny bez żadnego śladu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiadomo, jest duzo psychopatow na tym swiecie moze chodzilo konkretnie o nia, moze o jakakolwiek dziewczyne tez mysle, ze juz nigdy nie dowiemy sie prawdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerażające. pomyśleć, że to nie jest odosobniony przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom0
wychodzi nagle z domu idąc do szkoły albo po dyskotrzaskach w niedzielną noc i znika bez śladu 16-17-18 lat znikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, przerazajace jest ile bylo takich dziewczyn jak Iwona, o ktorych nawet nie slyszelismy w tv czy nie czytalismy w gazetach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom0
a moim zdaniem, zdrowa dziewczyna , która nie pije nawet browara i nie chce żadnego 'dymka' z tego papierosa, który rozwala psychę jest bardzo obserwowana , popatrzcie z boku , kto obserwuje Monikę ,Magdę, Justynę , Małgosię i podaje jej coś do palenia , Ty myślisz, że koleżance się udało poderwać fajnego faceta a tym czasem koleżanka jest w tarapatach i ma problem, więc poczekaj , nie uciekaj , pomóż koleżance i krzycz , krzycz i wołaj , jest powód do krzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona pokłóciła się ze znajomymi i dlatego wyszła W interwencji było o tym chłopaku który z nią był na dyskotece Jackowski go podejrzewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie musi być martwa. W jej historii najgorsze jest to, ze NIE WIADOMO co się z nią stało. Może siedzi teraz w burdelu, może sprzedano ja jakiemus arabusowi i rodzi mu 4 dziecko, może przeprowadzają na niej eksperymenty, może straciła pamięć, może jest martwa. Może. Niewiedza jest najgorsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom0
nauczka dla każdej dziewczyny , no dobra , pobiłaś się z Zośką , nawyzywałaś Magdzie , skopałaś Monikę porządnie , i nawet jeżeli czujesz się jak ostatnia ZOŁZA to nie opuszczaj lokalu , masz telefon to zadzwoń do brata albo do kumpla swojego , żaden nie odmówi dziewczynie w środku nocy , przyjedzie autem ale nie wracaj sama do domu błagam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znoszę sama chodzić po ciemku. pomimo że wydaje mi się, że przecież mnie nic złego nie może spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się boję przez te wszystkie historie zaginięć i morderstw i dlatego nie chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to nawet we własnym domu nie można się czuć bezpiecznie. na świecie się takie rzeczy dzieją, że trudno sobie wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie cisza w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w nocy z 16 na 17 lipca 2010 znikła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko nadzieję że osoba która zrobiła jej krzywdę kiedyś za to odpowie! życzę tej osobie aby ją sumienie zagryzło!!!!!!!!!!! ja tam w żadną ucieczkę nie wierze ! dla Mnie jest nadzieja że poznamy kiedyś prawdę! może Bóg da i się znajdzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medium 12
myśle że zrobiła to osoba najmniej podejrzewana zmarła koło swojego domu i była tam martwa blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna Iwonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie zwrócił również większej uwagi na to, że z ów tajemniczym numerem często kontaktował się chłopak Iwony Wieczorek. Połączenia miały miejsce nie tylko w noc zaginięcia 19-latki, ale także później. W raporcie zanotowano ponad kilkaset połączeń. Przesłuchania zarówno właścicielki numeru telefonu, jak i Pawła - chłopaka Iwony miały miejsce dopiero kilkanaście miesięcy po zaginięciu. Dziewczyna zaprzeczyła, jakoby podejrzany numer należał do niej, jednak po jakimś czasie sama zgłosiła się na policję w asyście adwokata i przyznała, że "przypomniała sobie, że taki telefon ma". Te fakty, zdaniem śledczych, nie wniosły niczego do śledztwa. Ich podejrzeń nie wzbudziły również informacje o tym, że telefon logował się również feralnego wieczoru w tym samym klubie, w którym bawiła się Iwona Wieczorek. Część świadków twierdziła również, że tajemnicza kobieta była kiedyś dziewczyną Pawła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim była ta dziewucha? Kosmetyczką? Fryzjerką z Chwaszczyna??? Tak piszą w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko mogło się zdarzyć, słyszałam z wiarygodnego źródła o przypadku, gdzie młoda para wyjechała po ślubie do Egiptu w ramach "miesiąca" miodowego, i na wyciece, na targu, facetowi na jego oczach ukradli żonę! Wciągnęli do auta i tyle. Szukał jej podobno jeszcze kilka lat ,potem przestał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powiedz, że chyba nie przedłużysz tej umowy, bo nie lubisz robić w życiu rzeczy które do niczego nie prowadzą, a na taką rzecz wygląda Wasz związek. Wiem, że nie tak to sobie wyobrażałaś, ale nie oczekuj że on sam wyjdzie z tematem, bo prawdopodobnie tego nie zrobi. Faceci mają gdzieś ile mają lat, ile są w związku, zaręczają się kiedy mają na to ochotę i tyle. A zazwyczaj ochoty niestety nie mają za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 10.41 Chyba Ci się tematy pomyliły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×