Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 dniowy biały śluz

Polecane posty

Gość gość

witam, 9 dni prze spodziewaną miesiączką (25.09) dostałam białego plamienia, które utrzymywało się do dzisiaj (27.09). Miesiączki mam regularne co 28 dni, dodam że z mężem staramy się o dziecko i w tym cyklu również współżyliśmy w dni płodne. Czy ten śluz może świadczyć o zapłodnieniu? mam też bóle podbrzusza, jestem zmęczona i mam wzmożony apetyt. Proszę o opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możesz sobie testu ciązowego zrobić??? Bo tak to ciężko stwierdzić...biały śluz jeszcze nic nie znaczy ;-) życzę żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym etapie chyba możesz już zrobić test żeby był wiarygodny, ja przy dwóch ciążach też miałam wodniste, mleczne upławy-myślałam wtedy ze to początek infekcji i zaczęłam stosować lactovaginal. Test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki. Ale oprócz upławów miałam też nabrzmiałe piersi i byłam senna/zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pierwszymi objawami ciąży była zwiększona ilość śluzu, którego przed miesiączką prawie nie miałam, na piersiach pojawiło mi się dużo żył i stały się one nabrzmiałe. Test zrobiłam w dniu miesiączki, wyszedł pozytywnie, od razu kupiłam probiotyk doustny oraz provag żel, wszystko po to aby uniknąć infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszym objawem ciąży, był śluz lekko zabarwiony na różowo, po dwóch dniach nie miał zabarwienia i było go dużo. Piersi mnie bolały i brzuch jak przed okresem, byłam senna. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test, wyszły dwie kreseczki. Przed planowaniem ciąży zażywałam kwas foliowy, stosowałam go do końca ciąży, razem z nim provag, w celu ochrony przed problemami intymnymi i w celu zlikwidowania zaparć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×