Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 miesieczne dziecko prawie nie spi

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem co robic :( , nie mam juz sily. W dzien musze je nosic i kolysac bo placze ;( , ok 24:00 zasnie na 2h, potem jedzonko i przespi do 4:30-5:00 i po spaniu. Ma tez kolki, daje mu lekarstwa i specjalne mleko ;( .. Macie jakies pomysly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko też koło drugiego miesiąca miało po prostu taki kryzys że spać nie chciało, dodam że kolek na szczęście nie miała. później minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam:)na rękach moglo spać z trzy godziny a jak tylko kladlam do łóżeczka przesypiało gora 10min. A co dajesz na kolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam to samo ze swoją małą. spróbuj viburcolu, nam pomógł. poczytaj w necie o nim. tylko ze w niektórych aptekach jest na recepte. swiat zdrowia chyba sprzedaje bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje sab simplex, viburcol dawalam starszemu synowi i pomagal, ale polozna mi zabronila dawac teraz tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie drogie mamy ze światową organizacja zdrowia odradza podawania jakichkolwiek leków dzieciom poniżej 1 roku życia? Za wyjątkiem antybiotyku oczywiście w razie poważnej choroby a wy faszerujecie te maleństwa niemal od urodzenia a potem alergie i obciążona watroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie drogie mamy ze światową organizacja zdrowia odradza podawania jakichkolwiek leków dzieciom poniżej 1 roku życia? Za wyjątkiem antybiotyku oczywiście w razie poważnej choroby a wy faszerujecie te maleństwa niemal od urodzenia a potem alergie i obciążona watroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A probowalad zawinac disc ciasno dziecko w rozku albi specjalnym kocu do zawijania? Kolkowe dzieci uspokajaja tes maskotki w stylu szumisie. Nosisz w dzien w chuscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandritta
Sprawdziłaś, czy się najada? Dobrze przybiera? U mnie był z tym problem. Mała teraz jest na bebilonie, je i śpi. Problem, że sypia w łóżeczku tylko w nocy (nawet do 9h jednym ciągiem!!!) a w dzień materacyk w pupcię ją gryzie, 40 minut to maks. Za to na rączkach potrafi przespać 3 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrranda987
moje dziecko jak miako 2 miesiace potrafilo w ogole nie spac w dzień! czasami spalo pol godziny, czasami dwa razy po pół godziny, ale za to w nocy spała 12-13 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandritta
Mirranda, czyli coś za coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustra
Moja siostrzenica swego czasu spała po 4 h na dobę... wszyscy lekarze stwierdzili że tyle jej potrzeba. Podobno to o wiele mniejszy powód do niepokoju niż w drugą stronę, jakby spała po 16 h czy więcej. Jeśli maluch płacze to znaczy że coś mu dolega, może przez kolki nie może spać? Viburcol powinien ją wyciszyć. Ja bym na pewno podała. Może niech mniej śpi w dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×