Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

Gość KuLeCzka86

Ja wiele kobiet próbowałam schudnąć w 2008 roku moje obżarstwo dopuściło do 1 stopnia otyłości mam 22 lata>170cm>i ważę 95 kg od jutra postanowiłam się odchudzać rozpoczynam diete 1000kcal zapraszam wszystkie chętne osoby do wspólnego odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screen
przyłączam się - mam 158 i waże 58. Chcę schudnąć najpierw 8 kg potem moze jeszcze z 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
ja też się przyłańczam ale od dziś:)waga 70:::::((((((( wzrost171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
a masz jakiś plan? dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej kuleczko ja mam ten sam problem-23 lata i 94 kg,pamiątka po 2 ciązach!Mam 172 cm wzrostu.Startuję od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----WAGA STARTOWA----WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86----96kg----96kg----65kg Gunia222.......94.......94......75kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Z chęcią sie dołączę :) Jeśli wolno oczywiście :) Mam 18 lat, 166cm i o zgrozo!! 80 kg. Próbowałam na innych topikach, ale jak większość ma do stracenia 5-10 kg, gdzie ja 20kg to tak dziwnie się czułam. Nie stosuję żadnej konkretnej diety, bo jestem za leniwa i mi sie nie chce. Mam dni, że trzymam się postanowienia (3 posiłki rozsądne, ćw), są też dni na 2 jabłkach lub też rano obżarstwo i do końca dnia już nic ( np dzisiaj) :( Nie umiem się zmobilizować. Jedyne na plus jest to, że już od paru miesięcy, w trzy dni w tygodniu jeżdżę na rowerku stacjonarnym po 140-180 min, to zależy. Obciążenie raczej niskie, bo nie chcę wyrobić sobie zbytnio mięśni ( a mam niestety tendencję do szybkiego przyrostu mięśni, bez pozbycia się tłuszczu, co jeszcze bardziej mnie poszerza). To by był koniec na mój temat :) Macie jakieś konkretne plany i diety czy po prostu ograniczenie?? Czekam na odp :) Wpadnę jutro sprawdzić :) Pozdrawiam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----WAGA STARTOWA----WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86----96kg----96kg----65kg Gunia222.......94.......94......75kg irony----------80kg------80kg-----60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM Z WAMI DZIEWCZYNY, ALE JUZ DZISIAJ RANO ZACZEŁAM , OGRANICZAM JEDZENIE A POZNIEJ JAKAS GŁODÓWKA MNIE CZEKA KILKU DNIOWA NA OCZYSZCZENIE ORGANIZMU, MAM 21 LAT , WAZE 84 KG , POLTORA ROKU TEMU URODZIŁAM SYNKA I ZAMIAST CHUDNĄĆ TO SIEDZE Z NIM W DOMU I JEM, JEM... PRZED CIAZA WAZYŁAM NAJWIECEJ 60 KG CHCIAŁABYM WRÓCIĆ DO TEJ WAGI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka1233
witajcie dziewczyny czesc Kuleczko;) widze ze mamy ten sam problem a raczej wage;) ja waze 96kg przynajm niej tyle bylo przed swietami teraz sie boje wchodzic na wage rowniez chcialabym schudnac tak aby osiagnac 70kg ale tyle razy juz walczylam i bez skutku.....:(( moze teraz w wami dam rade musimy silnie sie motywowac i wspierac ps kuleczka moze pogadamy na gadu ?;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się do Was dopisuję dziewczynki bo z tą wagą to już u mnie tragedia!!!! A ja mam 4 wesela w tym roku i pierwsze juz w kwietniu. A wyglądać jakoś trzeba. NICK----WAGA STARTOWA----WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86----96kg----96kg----65kg Gunia222.......94.......94......75kg irony----------80kg------80kg-----60 FraniaMaj32-----90kg----90kg------70kg(chociaż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiaaaa22
NICK----WAGA STARTOWA----WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86-------96kg----96kg----65kg Gunia222..........94.......94......75kg irony--------------80kg------80kg-----60 FraniaMaj32-----90kg----90kg------70kg(chociaż) Aniiiaaaa22------67kg----55kg------45kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dołączam :) NICK----------------WAGA STARTOWA----WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86------------------------96kg----96kg----------------65kg Gunia222.......-----------------...94.......94....---------------..75kg irony----------------------------80kg------80kg-----------------60 FraniaMaj32------------------90kg----90kg------------------70kg(chociaż) Aniiiaaaa22-----------------67kg----55kg-------------------------45kg Taka jedna kobitka-------65kg-----65kg-----------------------55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka-chyba wiem co czujesz bo ja przez siedzenie w domku z corcią a teraz i z synkiem to tylko tyłam.Z synkiem w ciazy przytyłam tylko 5 kg ale z pierwszej ciazy z corcią mam 22 kg nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaką dietę macie zamiar stosowac ?? :) Ja od jutra przechodzę na 1000kc. Już kiedyś na niej schudłam 20 kg teraz mam zamiar kontynuować... Oby data 2.01.09 okazała się szczęśliwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psocia klocia
ja tez sie dolaczam. Powiedzcie wiecej o tej diecie 1000 k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka1233
taka jedna kobitka skoro schudlas tak duzo moze udzielilabys nam cennych wskazowek jak Ci sie udalo az tyle;) niektore maja bardzo duzo do zrzucenia i mysle ze chetnie posluchamy Twoich rad jak tego dokonalas i ile czasu Ci to zajelo ;) ;) pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no więc tak...Poszukałam jadłospisów diety 1000kc na internecie wydrukowałam i ulepszyłam w taki sposób aby było smacznie i wygodnie (wiadomo niektóre produkty musiałam zastąpić gdyż były mało dostępne w mojej miejscowości) . Później doszły ćwiczenia brzuszki,rowerek i skakanka. Poczatkowo skromnie 30 brzuszków,10 min na rowerku i parę podskoków jednak co tydzień podnosiłam sobie poprzeczkę(żeby było mi łatwiej wydrukowałam tabelkę i tam wpisywałam ile codziennie zrobiłam, dzięki temu pod koniec miesiąca byłam z siebie dumna i chiałam więcej) Piłam zieloną herbate i dużo wody(na początku jadłam tabletki które zawierały chrom) . Nie słodziłam,nie pieprzyłam nie soliłam, nie jadłam słodyczy ani tłustych rzeczy. Raz w miesiącu pozwalałam sobie na kolację poza domem lub piwko. Zgubienie kg zajęło mi pół roku, następne pół to było "wychodzenie z głową z diety" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje,że dołączyłyście witam wszystkie kobitki na moim topiku:)od jutra zaczynam z dietą 1000kcal i większą ilością ruchu jak mogę prosić piszmy od jutra która ile i co zjadła i jak mija dietka :)jedne mają mniej drugie więcej do zrzucenia ale cel ten sam:)pozbycie się zbędnych kilogramów !!!jutro się odezwę pozdrawiam>DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No heh kobiety,ja juz na nogach,obudził mnie moj 4 misieczny synus.Ja nie mam zadnej okreeslonej diety bo nadal karmie piersią,co prawda juz tylko 2 razy dziennie bo mam mało pokarmu ale jednak.Musze poprostu mniej jesc bo ja jesc uwielbiam.Nie jadam duzo słodyczy ale raczej konkretne dania typu schabowy z ziemniakami,frytki,pierogi itp.Takie rzeczy mnie gubią.Ide sobie zrobic jakąs jedna kromeczkę z wedlina do tego jogurt Activia i na tym koniec do obiadu.Bedzie ciezko ale musze to zrobic zeby odzyskac dawna figure.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mogę się przyłączć:) ja od wczoraj zaczełam sie zdrowo odżywiać i ograniczyć jedzonko:)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dołączam NICK----------------WAGA STARTOWA----WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86------------------------96kg----96kg---------- ------65kg Gunia222.......-----------------...94.......94....------ ---------..75kg irony----------------------------80kg------80kg--------- --------60 FraniaMaj32------------------90kg----90kg--------------- ---70kg(chociaż) Aniiiaaaa22-----------------67kg----55kg---------------- ---------45kg Taka jedna kobitka-------65kg-----65kg-----------------------55kg ALEXI----------------------70kg------68kg------------------------55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie umiem liczyc kalorii ale sie przyłączam ograniczam jedzenie cwicze i jestem uparta konsultantkaa----58kg----56kg----48kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jak tam dietka ?? :) U mnie dzisiaj: Śniadanie:Grahamka+plasterek szynki i pomidora+zielona herbata II śnidanie: pomarańcza Obiad:szklanka zupy warzywnej+2 ziemniaki z odrobiną maślanki Na kolejne dwa posiłki musze dopiero coś wymyślić :) A wieczorem jeszcze ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam jedna kanapkę z wedliną i jogurt activia o 9:00 a teraz misso z indyka gotowane plus odrobina bigosu to wszystko na małym talerzyku deserowym.Aha i w miedzy czasie kawa z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×