Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 latka zaczela sie budzic w nocy z placzem

Polecane posty

Gość gość

ZACZELO SIE wczoaj, pawie calą noc budzila się co pol godziny z placzem, takim jakby pzez sen, przytualam ją i spała dalej. dzis to samo. czy to moze byc spowodowane?? nic sie u nas nie zmienilo, nie miala jakichs specjalnych atrakcji, dzien jak co dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele dzieci w tym wieku tak ma, mój syn też to przechodził. Płakał przez sen, trząsł się ze strachu jakby miał koszmary, nie było z nim kontaktu. Samo przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dlugo to trwalo? tak bylo kazdej nocy?? mowie do niej ale nie reaguje... i to budzenie co pol godziny.. mam jeszcze polrocznego synka, po wczorajszej nocy jestem wykonczona, dzis szykuje się to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
może jest przeziebiona albo cośja bierze,u nas teraz panuje jakiś wirus żołądkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano jak się dziś obudzila to miala lekkie rozwolnienie, ale pozniej bylo w porządku, tylko caly dzien chodzila maudna, poza tym nic jej nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mała jest z Tobą cały dzień czy chodzi do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pytalas rano dlaczego plakala? Co jej sie snilo? Moze jej goraco w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udowodnione jest, że w tym wieku zaczynają się bóle wzrostowe szczególnie nóg, i moja mała to samo przechodziła gwarantuję Ci, że masz to samo i nie filozofujcie o problemach emocjonalnych budzi się z płaczem, krzykiem w nocy, nie ma z nią kontaktu, nic nie odpowiada, nie może się uspokoić, bo sama nie wie o co chodzi, dopiero po paru miesiącach moja zaczęłą krzyczeć "moja noga" i wszystko jasne, poczytaj sobie o tym jak moja jest już jarząca to albo masuję nogi, stopy, albo jak wstanie to idę polać nóżki prysznicem i pomasować albo dać łyka paracetamolu i dziecku lepiej, udowodnione, że ból atakuje przeważnie tylko w nocy proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×