Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AgataOo

30 tc , proszę o porade

Polecane posty

jestem w 30 tc i lekarzowi , który wykonywał mi USG nie podoba sie płat serduszka małego, strasznie sie martwie , czy ktoś miał podobna sytuację ? Od samego poczatku ciazy z serduszkiem wszystko było w porzadku dopiero teraz okazało sie ze jest coś nie tak , bardzo sie martwie pomożcie mi !! Ogólnie Jest to chłopiec wazy 1,400 i wszystkie inne narzady rozwijaja sie prawidłowo . Wizyte konsultacji z moim lekarzem prowadzącym mam dopiero w przyszłym tygodniu , odchodzę od zmysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się do dobrego specjalisty na ponowne badanie. To chyba jedyna możliwość. Nawet twój lekarz prowadzący nie potwierdzi/nie rozwieje ewentualnych wątpliwości. Tylko dobry lekarz znający temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz wykonujący USG stwierdził że mam sie tym zabardzo nie zamartwiać ponieważ , pytaczł czy byłam przeziębiona i ja owszem potwierdziłam , powiedział że być może to jest powodem złego wygladu tej płaty serduszka ale wyjasni sie to dopiero wtedy gdy za 2 tygodnie gdzieś wykonamy ponowne USG ale strasznie sie martwię , nie wiem co może mnie czekać jakie jeszcze większe zmartwienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×