Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 40 latka ......

40 latka gdzie szukać pracy

Polecane posty

Gość 40 latka ......

gdzie jest szansa na pracę dla 40-latki, średnie ekonomiczne i jaka płaca??? nie agent ubezpieczeniowy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrhrh
40-latka uważaj te pomysły kosztują , poza tym są niesprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśniee
to witaj w klubie, też mam 40 tkę :)) i szukam szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka ......
"to ja tez" witaj, ja też myślę o wyjechaniu za granicę, tylko raczej do sprzątania bo nie mam żadnych kwalifikacji do opieki nad kimś, są jakieś kursy ale to pewnie nie wystarczy, z jakiego jesteś regionu, może się dogadamy i ruszymy razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka ......
na jakie szkolenie próbować się dostać z UP, żeby zwiększyć szanse na zatrudnienie? chce się zapisać na jakiś kurs tylko na jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśniee
fajnie żeśmy się znalazły, będziemy się wspierać, ja za granicę nie wyjadę, mam spore doświadczenie w handlu ( i w sklepie i w biurze w dziale sprzedaży - ok 12 lat) no i też inne prace razem 22 lata przepracowane a i tak nie mogę nic znaleźć :(( 40 latka..... może na szwaczkę są jakieś kursy (jak masz do tego talent) spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka ......
ładny dół, pracowałam parę ładnych lat w finansach i ubezpieczeniach , tylko już nie chce wyłudzać kasy od ludzi po to żeby się firmy nażarły, a ten biedak ma płacić nie wiadomo po co ten haracz, sama zrezygnowałam, szukam stałej pracy na etat, stacjonarnej, bo czas pomyśleć o emeryturze, nie myślę o pracy szwaczki bo gdzie wobec tego mają pracować ludzie po zawodówkach lub bez zawodu :-( dopiero zaczęłam rozglądać się za pracą, wysłałam dopiero 3 CV, bo normalnie nie ma gdzie tych CV wysyłać, sama akwizycja, płaca prowizyjna i dla małolatów, a do tego czytając fora o pracy to załamka, jak mało płacą, dlatego myślę o wyjeździe, pracowałam już kiedyś za granicą więc mam ochotę na wyjazd, dziecko samodzielne, więc mogę spokojnie wyjechać, chyba że uda się tu znaleźć coś konkretnego, albo jakiś biznes uruchomić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka ......
mam kurs kroju i szycia zrobiony jak mi się dzidziuś urodził, ukończony z wynikiem bdb,myślałam że się przyda coś pokombinować z produkcją dla maluchów i przyznam, że nawet coś tam zaczęłam fajnego kroić i sprzedawałam na targowiskach, jeszcze wtedy chińszczyzna nas nie zalewała, ale teraz to mi się nie chce nawet spodni podwinąć... chciałabym zrobić jakiś kurs z PUP uniwersalny, który pomógłby mi w znalezieniu pracy w Polsce i najlepiej jednocześnie za granicą, ale chyba taki będzie ciężko znaleźć.. w ogóle czy takie kursy pomagają w zatrudnieniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40-latko, a z jakiego regionu jesteś? Ja jestem z okolic Katowic i jest mnóstwo ofert w finansach i bankowości, a konkretnie w bankach. Wysyłaj CV do skutku, banki piszą, że chcą wyższe wykształcenie, ale zazwyczaj zawyżone jest to wymaganie, szczególnie jeśli mieliby do czynienia z tak doświadczoną osobą w tej branży jak Ty. Popróbuj też do doradztw finansowych typu expander lub open finance. To co prawda też sprzedaż produktów finansowych, ale już nie tylko jednego, że tak powiem, dostawcy usług finansowych, lecz wielu, tych najlepszych. No i jest to praca na podstawie umowy o pracę ... Powodzenia! P.S. A co do pomysłu ruszenia do sejmu ... nic nie zdziałacie, raz że przedsiębiorstwa\ nie są w ich rękach, a dwa - obecny rząd jest po stronie wolnego rynku i na pewno nie zdecyduje się na nowelizację ustaw w taki sposób, aby np. wymusić ze strony przedsiębiorców zatrudnianie pracowników. Ale życzę drogie Panie wytrwałości, na pewno się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka ......
metafora . dziękuję bardzo za rady, w banku owszem chciałabym pracować, ale biegać po klientach na własną działalność i za prowizję już nie mam ochoty, po prostu chciałabym stabilizacji etatowej, a o wyjeździe myślę, aby może wyjechać całkowicie na stałe i popracować gdzieś w świecie na i do emeryturki :-) może masz rację, na tym pierwszym etapie poszukiwań nie przeglądałam ofert banków ze względu na wymóg wyższego wykształcenia, metaforko czy Ty pracujesz w banku? może odezwij się na mój e-mail: yryza@wp.pl dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
do 40=sto latki i innych zainteresowanych. witam,widzicie co robi brak pracy ze mna,nie spie ,bo nie moge,mysli mnie wykanczaja. ja mieszkam w okolicach katowic a dokladniej w sosnowcu,pracowalam w handlu jako kasjerka potem w firmie w dziale sprzedazy potem jako telemarketerka,a na koncu nawet sprzatanie wzielam,bo juz nie bylo wyjscia,noooo chyba ze powrot na kase,ale wybralam sprzatanie bo nie mam juz nerwow do nadetych klientow,i musze wam powiedziec,ze poczatkowo troche sie wstydzilam sprzatania,do czasu pierwszej wyplaty,ale po roku sie zaczelo sypac i po robocie. jezeli jest ktoras zainteresowana wyjazdem do niemiec lub anglii jako opiekunka dzieci lub osoby starszej,to moge podac nr.telefonu firmy,ktora sie tym zajmuje(to ta legalna firma),nie trzeba miec zadnych papierkow rekomendacyjnych,ja sie ciagle zastanawiam,bo chcialabym a boje sie(nigdy nie pracowalam za granica). napiszcie,jezeli chce ktoras nr.tel.najlepiej porozmawiac osobiscie. pozdrawiam.40-stki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka ......
"to ja też" ja do Niemiec się nie wybieram, nie znam niemieckiego, interesują mnie tylko kraje anglojęzyczne, nie mam pojęcia czy do opieki mogą przyjąć kogoś bez kwalifikacji? to chyba niemożliwe? :-( jeśli nie mam racji, to sprostuj mnie proszę:-) ja e-mail podałam, więc napisz może coś wymyślimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka ......
jak poszukiwania pracy 40stki??? u mnie nici, nie mam gdzie wysyłać :-( a wy gdzie wysyłacie? jakie macie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 40-sto latki
podam ci numer tego tel.na meila,ale musze poczekac na poweot corki,bo ja nie umiem,porozmawiasz sobie osobiscie i sie przekonasz ,ze nie potrzebne sa zadne referencje,sami cie pokieruja ,co masz robic,a nasz wiek wlasnie jest w tej branzy atrybutem,bo nie chca mlodych osob. firma jest sprawdzona i w pelni rozwojowa,wyjazd jest ostatniego dnia kazdego miesiaca,masz zwracane jego koszty,ale co ja ci bede pisala,spisz sobie na spokojnie pytania jakie chcesz zadac,bedzie latwiej. ja ta firme mam prawie pod nosem,ale czekam na odpowiedz w sprawie wyjazdu do anglii z innego zrodla( po tzw.znajomosci),jezeli nie wypali,to sie zdecyduje z firmy,bo nie sie na co ogladac. dzisiaj po poludniu przesle meila( a wlasciwie,to moja corka),ale tak czy siak,bedziesz go miala . pozdrawiam. aha,daj znac po rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśniee
witam 40 tki, mam pracę, od 1 będzie umowa, po znajomościach, kurcze zaczynam wierzyć że bez znajomości ani rusz, byłam dziś 1 dzień, podobało mi się. Jenyyyyy jak się cieszę, byle nie zapeszyć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka ......
do to ja tez nie dotarł do mnie e-mail, poproszę jeszcze raz wyślij :-) do no właśniee gratuluję :-D jak już nie będziesz się bała zapeszenia to napisz w jakiej branży i na jakim stanowisku, powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśniee
no i były szczere chęci ale się nie udało, za mało zleceń, mam czekać hm, szukam dalej......depresja powoli znów mnie ogarnie........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka ......
smutna rzeczywistość, ale głowa do góry, u mnie też bez zmian... może ktoś wyjeżdża do pracy...dołączę.... nie dostałam tego e-maila z tel :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W bankach może mieć problem. Teraz jest łapanka na młodych z niezbyt wygórowanymi kwalifikacjami. Tacy pracownicy są tańsi dla pracodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańsi? A jakie znaczenie dla pracodawcy w kosztach zatrudnienia ma wiek? Bo nie rozumiem... Chyba że masz na myśli wygórowane oczekiwania finansowe, ale nie sądzę, by takowe miały nasze 40-latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśniee
a ja chodzę do pewnej chorej, leżącej, cierpiącej nie kontaktującej Pani, pomagam jej mężowi w opiece (zmiana pampersów, przewracanie na boki) i nareszcie chociaż trochę czuję się potrzebna, no i oczywiście szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka ......
Witajcie :-) Mam pracę przedstawiciela handlowego, niestety umowa zlecenie lub działalność, ale myślę, że będzie dobrze :-) a co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam propozycję
jesli masz na utrzymaniu nieletnie dzieci proś o skierowanie na tzw. przyuczenie zawodowe. To sa półroczne staże w zus, urzędach skarbowych i tym podobnych instytucjach. Płacą z 500 zotych stażowego, jak znajdziesz prace możesz zrezygnować w trakcie. Warunkiem skorzystania z takiego skierowania jest trwałe bezrobocie ( min. półtora roku) lub nieletnie dzieci na utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoś*
a ja też szukam pracy w sumie pracuję,ale uważam,że najwyższy czas na zmianę to korporacja i powoli zaczyna się odsuwanie ludzi w moim/naszym wieku na bok nie chcę tego przeżywać mam sporą wiedzę,doświadczenie nie chcę tylko przekładać papierków czy dobrze robię mając pracę blisko miejsca zamieszkania, dośc dobrze płatną itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałyście szukać przez portale? Generalnie, w dzisiejszych czasach, PUP przydaje się głównie do podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki darmowym szkoleniom i kursom, albo sprawdzeniu CV... Teraz siła leży w internecie, w stronach z ofertami pracy... Z opinii znajomej, która właśnie niedawno znalazła pracę, najwygodniej i najfajniej szuka się głównie na infopracy, pracuj.pl i jobexpressie, a wie co mówi, bo zlatała tych portali chyba z tysiąc. ;) Spróbujcie na tych, spróbujcie też na innych - warto codziennie przeglądać oferty, codziennie wysyłać nowe CV. Można zrobić listę pracodawców, którzy wprawdzie nie rekrutują, ale chcielibyście u nich pracować i tam też posłac, a nuż widelec się uda. :) Na pewno, jak wcześniej wspomniałam, warto się udać do doradcy, który wskaże błędy w CV, podpowie, co można poprawić, co zmienić, na jaki kurs iść... Generalnie, nie siedzieć z założonymi rękami - doszkalać się, szukać kursów finansowanych z unii i szukać, szukać, szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvbbbeqe
gazety - totalne dno i wiele naciagactwa PUP - oferty z płacą na poziomie najnizszej krajowej internet - jak dla mnie głownie tutaj nalezy szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy chociaż próbowałyście śledzić ogłoszenia na portalach internetowych? Pracy jest sporo (szczególnie z mazowieckim), tyle że jest to marna praca, marna płaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 dziecha,,
szukacie nadal czy znalazłyście już :) ja też szukam pracy od kilku miesięce i jak dotąd tylko miałam 1 telefon do pracy w telemarketingu w oparciu o umowe o dzieło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×