Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zaniepokojona brunetka

5 dni po owulacji - silne bole jak na - pomocy!

Polecane posty

Gość zaniepokojona brunetka

witam, potrzebuję pomocy a raczej rady. Nie wiem, może to typowe, ale u mnie występuje po raz pierwszy. W tym cyklu miałam monitoring. Owulację miałam 5 dni temu. Staramy się o dziecko. Od 2 dni mam silne bóle brzucha jak na @, tak jakby skurcze, czasem do tego dochodzą bóle pleców, kłucia jajników. Nie wiem co się dzieje. Pierwszy raz mam takie objawy. Mój ginekolog wyjechał, więc nie mam kogo zapytać. Czy któraś z was miała podobnie? Nie twierdzę, że to ciąża, bo na tym etapie za wcześnie żeby coś czuć, nie ekscytuję się i nie podniecam, że może się udało. Nadzwyczajnej w świecie się boję, że coś ze mną nie tak, ze coś mi się rozregulowało, że zaraz dostanę @. Czy któraś z was tak miała? czy to możliwe? zawsze po owulacji mam 2 tygodnie "wakacji" od bóli i skurczy. Tym razem czuję się fatalnie. Co się mogło stać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfvevc
ja mialam owu w 10dc a od 17dc zaczal mnie pobolewac brzuch jak na okres(cykle 28 dniowe) okazalo sie,ze to ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfvevc
ja mialam owu w 10dc a od 17dc zaczal mnie pobolewac brzuch jak na okres(cykle 28 dniowe) okazalo sie,ze to ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak piszesz
jA MIAŁAM TAKIE OBJAWY jak opisujesz, okazało się, że to ciąża, zrób betę :) potem pojawił się biały śluz, częstsze oddawanie moczu, temperatura 37,2 no i te bóle podbrzusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -agatka--
ja tez tak mialam zadne leki nie pomagały, moglam tylko lezec bo wyprostowac sie nie dało,teraz jestem w 5ms ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona brunetka
ale też miałaś tak w zasadzie od razu? bo ja rozumiem, że w terminie spodziewanej @, ból jest taki jak na okres, ale żeby kilka dni po owulacji? dziś jest szósty dzień, podbrzusze na razie spokój, ale ten jajnik mi eksploduje. Nie boli cały czas, uspokaja się na chwilę, a potem znowu. No i dziś kolejne syfy na brodzie..... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona brunetka
agatka, zapomniałam napisać, że gratuluję :) i pozostałym paniom także :) dziewczyny, nie macie pojęcia ile bym dała żeby do was dołączyć :) dobra, koniec, stop - bez nakręcania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dni po owulacji, jesli doszło do zapłodnienia, może się dzidzia zagnieżdżać . Czasami ponoć tak boli. Ja miałam owulkę w niedzielę, i od wtorku mam napięty brzuch i boli mnie prawy jajnik, więc tez czekam na wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona brunetka
temperaturę mam 37, ale akurat tu nie ma się czym sugerować, bo to normalne, że po owulacji wzrasta, tym bardziej, że tak jak mówiłam, to dopiero 21 dzień cyklu, przy cyklach 30 dniowych. Owulację miałam z prawego jajnika i pęcherzyk też był potężny, bo miał 24 mm jak pękł. Dziś jest już lepiej, dalej tylko jajnik, od czasu do czasu, rzadziej niż wczoraj. No i właśnie ten prawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu nie sadze zeby to byla
no cos ty, jesli to ciaza, to na pewno nie czulabys tego 3-4 dni po owulacji, a chyba wtedy zaczely sie u ciebie bole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez podobnie mialam
ja też tak miałam i tez praktycznie od razu. Zdziwiło mnie to, nie planowałam ciąży. A jednak... los spłatał mi figla :) nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochalam sie z chlopakiem dzien po tym jak bylam u ginekologa ktory stwierdzil ze mam pecherzyk i jest dzien plodny. nie wiem czy dzien po owulacji zaje w cizae czy nie w kazdym razie tez boli mnie jajnik prawy po ten stronie co byla owulka. troche promieniuje nizej az do nigi. wczesniej tez tak mialam i okazalo sie ze to ciaza pozamaciczna i to az 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ból jajnika po zapłodnieniue hmmm lekarz by chyba się śmiał,bo jajniki pracują ale nie tak intensywnie jak przy owulacji ! ja w 2 ciąży,pierwszą straciłam miałam objawy 4 dni po zapłodnieniu,wiedziałam kiedy jest owulacja i tylko dzień po niej współżyłam bo chcieliśmy synka,a objawem był ból piersi jak w 1 ciąży,druga ciąża była w pierwszym cyklu po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupiutka autorko
Wiem że to już nieaktualny temat, ale wkurzające jet to jak ktoś coś pisze, pyta, a potem nie kończy tematu. Zamiast zaśmiecać proponuję takim głupiutkim dziewuszkom dopisywać się do jednego z setek identycznych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny problem.Jestem tydzien po owolacji i bolą mnie strasznie jajniki,mam wdęcia.Staram się od 4 miesięcy i nie wiem czy się udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bóle jajników miałam od pierwszych dni po owulacji... nie wiem poczekaj co się będzie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewdu
jestem po owulacji 4 dzien i boli mnie lewy jajnik, nie wiem czy to ciaza bo prawdopodobienstwo spore...ale pol roku temu poronilam, mialam podobne objawy wtedy ale w dniach spodziewanej miesiaczki, martwie sie co teraz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina:)
Cześc dziewczyny. Chciałabym się Was poradzic bo wizyte u ginekologa mam za jakis czas. Jestem po jednym poronieniu i mam stwierdzony zespół policystycznych jajników. Monitoruje moje cykle od 5 miesiecy. Staramy się o dziecko. Współżyłam dzień po owulacji. Następnego dnia zaczełam miec ból jajników co jakiś czas i temp. miedzy 36,8 a 37 od pięciu dni. Dzisiaj temp spadla do 36,7. Czy myslicie, że te jajniki to objaw zagnieżdzania się ciązy czy jest to związane z moimi policystycznymi jajnikami. Nie chciałam się nakrecac ale bardzo mi zalezy. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambada_28
niestety, ale obawiam się że skoro temperatura spadła to nie jesteś w ciąży. Współżycie na dzień po owulacji daje raczej marne szanse na ciążę. Wszyscy mówią że trzeba współżyć od zakończenia okresu ewentualnie od początku dni płodnych w przypadku dłuższych cykli, co dwa dni aż do owulacji. Ale na luzaku kochana wszystkim nam prędzej czy później uda się zajść! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mialam owulacje k 24 dc mniej wiecej w okolicy weekendu od wczorqjszego wieczora strasznie boli mnie jajnik wiec tez zastanawiam sie czy moze w koncu sie udalo poniewaz w tym cyklu pierwszy raz zdecydowalam sie na monitoring owulacji. Mam nadzieje ze to bol zwiazany z ciaza ale mam tez pewne obawy bo gdzies wyczytalam ze moze to byc objawem ciazy pozamacicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem 3 dni po owulacji i mnie boli jajnik aż promieniuje do krzyża,a przy siadaniu jakby coś się wbijało,czytam tu na forum że to może być bardzo wczesna ciąża,czy tak jest proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 26
Witam, od prawie roku stramy sie o dziecko, niestety ciągle coś wychodzi nie tak, najpierw po odstawieniu tabletek mialam torbiel, późiej zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy(ponoc tym schorzeniem trudniej zajść w ciąże), następnie podczas rutynowej cytologi zdiagnozowano bakterie BV i leczenie, kiedy już myślałam, że jest ok znowu mam torbiel. jestem po drugim cyklu z clo, miesiączkę miałam 14 września, dni płodne i pęcherzyk w lewym jajniku(wg monitroingu) 19/20 września a dzsiaj lekarz podczas badania mówi,że w prawym jajniku torbiel 31 mm a w drugim widać płyn i jest ok. widze, ze rozpisałam się:-) wiem, ze nie jesteście lekarzami ale może komuś zdarzyło się, że mimo torbiela na jednym jajniku okazało się, że zaszła w ciąże?? będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vertina
witam ja juz sama nie wiem czy mam nadzieje czy nie staramy sie o dziecko od 1,5 roku nic nie wychodzi wiec postanowiłam isc do lekarza p. doktor zrobiła mi cytologie i kazała przez 3 mieś brać tabletki antykoncepcyjne aby zatrzymac owulacje a po tych 3 mies owulacja ma byc większa. przed zakonczeniem tabletek poszłam do p. doktor i powiedziała kiedy mamy sie kochac przy czym okazało sie ze nie ma moich wyników cytologii (twierdziła ze nie pobierała próbki no chyba wiem lepiej). w przed dzień w kt miałam miec owulace współżylismy z mężem i tak przez pare dni jestem teraz 6 dni po owulacji nie mam pojecia czy cos z tego wyszło, również boli mnie prawy jajnik i co zjem to jest mi niedobrze ale wydaje mi sie ze to kwestia mojej psychiki, co mam o tym wszytkim mysleć ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uważam że autorka świnia jest że pisała i pisała a potem nie dała znać na koniec jak się sprawa rozwiązała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
hej dziewczyny. Ja też staram się o dziecko już ponad rok. Miałam robione badania i wszystko jest w porządku maz także badania ma ok. A dziecka jak nie było tak nie ma. Ale ten cykl jest jakiś nie typowy dla mnie. Cykle u mnie trwają tak mniej więcej 24 dni. Ostatnia miesiączkę miałam 28 lipca. Dokładnie od 14dc do 16dc miałam takie dziwne pieczenie po lewej stronie podbrzusza i ciągniecie oraz bardzo wrażliwe piersi. A 12 dnia takie jednorazowe klucie jak szpilka. Od 16 dnia cyklu wszystko ustąpiło i czułam się rewelacyjnie. 20 dc miałam straszne wymioty które zaczęły się nagle. Męczyłam się całą noc. Dostałam też temp 38. Na drugi Dzień temp była już w normie i mdłości lekkie i duże osłabienie. 21dc i mam silne bóle zwłaszcza lewego jajnika takie jakby drżenie ciepło ból podobny do tego przed okresem ale nieco inny które promieniuje na plecy. Jestem też bardzo nerwowa i płaczliwa nie mogę jeść. Nie wiem dlaczego tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
czesc dziewczyny. po prawie roku staran i dziesiatkach przeczytanych forach w koncu odwazylam sie napisac. Razem z mezulkiem staramy sie o dzidzie od wrzesnia zeszlego roku. Co miesiac wyszukuje to nowe objawy ciazy a pozniej placz i rozczarowanie. w tym miesiacu bralam clo i jestem na luteinie. Owulacje mialam bolesna i kilka dni po zaczal bolec mnie brzuch....takie dziwne klucie w prawym jajniku a teraz jakby w macicy. Pewnie znowu sie nakrecam ale mam ogromna nadzieje ze nareszcie sie udalo. Czy ktoras miala podobne objawy? Pozdrawiam was i mam nadzieje ze wy zobaczylyscie juz swoje upragnione dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mili1788 jesteś jeszcze,bo nie wiem,czy odpisywać na twoje pyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
u mnie temat nadal aktualny...nadal nie ma fasoleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaloguj sie na Ovufriend.pl,tam poznasz inne dziewczyny z podobnymi problemami,mozesz prowadzic kalendarz cyklow (1wszy mc gratis),sa tez w zakladkach szczegolowo opisane tematy dotyczace cyklu,problemow z zajsciem w ciaze itp.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja o dzidziusia starałam się ponad rok czasu dziś mam córeczkę 19 miesięcy.po kilku testach po prostu przestałam czekać na dzidzie tak jakby mi nie zależało i bum jest;D mój facet twierdz ze to on tak zrobił ze zaszłam ja tam nie wiem niech bedzie z siebie dumny;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×