Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

5 rocznica ślubu a prezent

Polecane posty

Gość gość

W niedzielę planuję romantyczna kolacje z okazji 5 rocznicy ślubu. Możecie podać jakieś łatwe przepisy na efektowne danie oraz propozycje win pasujące do niego? Czy byłybyście zadowolone z takiego prezentu? Czy może kupić lepiej bukiet czerwonych kwiatów i zaprosić ja na kolacje do restauracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej prezent, o jakim zawsze marzy . moim marzeniem jest np. wyjazd do Izraela. Z tego co wiem portal podrozezwinem.pl organizują taką podróż. Może mój mąż się domyśli i spełni moje marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że facec***otrafią jeszcze coś robic dla swoich kobiet po ślubie. My z moim TŻ nawet ślubu nie mamy, a on już rocznice olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiaty to obowiazek .chociaz jedna roza ale musza byc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie dostałam nic od męża i żyję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minita3
Jeżeli szukacie oryginalnego pomysłu na prezent dla najbliższych ceniących wysoką jakość i klasykę serdecznie polecamy ekskluzywny zestaw win http://www.sklep-wina.pl/3097,u-stlp-nnieznej-g-ry.html , który z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romantyczna kolacja to dobry pomysł na prezent z okazji rocznicy,podobnie jak wyjazd w jakieś ciekawe miejsce. Wiele zalezy indywidualnie od naszych preferencji. www.WszystkozAmeryki.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saska kępa
Może tablet? Myślę, że to prezent na czasie i na pewno się przyda. Ja na pewno byłabym zadowolona, gdybym taki dostała i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby nie być :) Sama przymierzam się do zakupu tabletu Lenovo, najtaniej znalazłam na www.conrad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zrobiliśmy to skromnie, ale z dużym sentymentem… mianowicie poszliśmy do restauracji w której się poznaliśmy , akurat we Wrocławiu http://pizzalovepane.pl/ było naprawdę romantycznie i miło. Zresztą samo przytulne wnętrze daje dużo ciepła i klimatu. No i przede wszystkim smacznie! :P Zamówiliśmy sobie dania, pozniej rozmowy, wspomnienia…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulekKK
Wiesz co, może lepiej ją gdzieś zaproś, wyjdzie razem na spacer itd. :) Ja swojej żonie jeszcze zrobiłem jeden prezent. Zamówiłem na http://www.cewe.pl/cewe-fotoksiazka.html fotoksiążke z naszymi zdjęciami od początku gdy jesteśmy razem. No cóż, była bardzo wzruszona, śmialiśmy się i oglądaliśmy te zdjęcia chyba do rana :) A więc udało mi się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dobrym pomysłem na prezent będą po prostu perfumy,nie sadzisz? Każda kobieta na pewno się z tego ucieszy,ich szeroki wybór znajdziesz na Essenza-Perfumerie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm.. ja np inspiracje na różne okazje czerpię ze stronki allinside.pl. Jest tam bardzo duży wybór różnego rodzaju rzeczy.. od biżuterii, przez galanterie i akcesoria do domu, po elektronikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo miłym dodatkiem,akcentem jest jeżeli jednak damy drobny upominek żonie lub mężowi,co sądzicie o biżuterii? Nie mówię o czymś drogim,ale czysto symbolicznym,na stronie ZlotaLinia.com można znaleźć właśnie takie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annalis
Na rocznicę ślubu świetnym prezentem jest fotoalbum z Waszymi wspólnymi zdjęciami. Będzie to pamiątka na długie lata, no i jest to niedrogie rozwiązanie. Tutaj - http://ofotoksiazkach.pl/item/67-gdzie-zam%C3%B3wi%C4%87-fotoksi%C4%85%C5%BCk%C4%99 znajdziecie kilka sprawdzonych firm, które robią takie fotoksiążki, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×