Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiona2013

6 dni po owulacji, ból piersi, beżowa wydzielina

Polecane posty

Gość zaciekawiona2013

witam jestem jakies 6 dni po owulacji i jak nigdy bolą mnie już piersi po bokach, kluja jajniki i czasami jak wstane, czuje przeszywajacy bol jajnikow i przez chwile nie umiem sie wyprostowac. Dzisiaj zaobserwowalam duzo bialej wydzieliny, a pozniej wydzieline beżowo-brązową. Nie zabezpieczam się z partnerem, chcemy mieć dziecko, lecz jakoś super nie staramy się o to (czyt. nie popadamy w paranoje ;) Jednak pierwszy raz, tak wczesnie zaczely mnie bolec piersi (miesiaczka ma byc 20, cykle mam dlugie) no i ta wydzielina. Czy któras z was miala podobnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona2013
nikogo tu nie ma ??? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje, pewnie zarodek sie zagniezdził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_karo88
ta beżowa wydzielina byla tylko jednorazowo. Od wczoraj czuje sie nienajlepiej, mam humory, dzisiaj jestem placzliwa. Piersi nie moge dotkac. Ogólnie jestem jakas rozbita. Nigdy nie mialam tak wczesnie objawów nawet jakby miala byc to @. Chyba, że bedzie wczesniej, bo od tygodnia ćwicze nogi, brzuch, ramiona i moze przez to okres bedzie wczesniej, stad dolegliwości. Nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą to być bardzo wczesne objawy ciąży, ale musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać do terminu @ i wtedy zrobić test(oczywiście jeśli okres się wcześniej nie pojawi)Życzę dwóch kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona2013
mala_karo88 to tez moj nick, ale z innego forum. Mam jeszcze pytanie dot. dni plodnych. U mnie okres jest tak co 36 dni, lecz ostatnio byl po 42 dniach. Ostatnio czułam lekki bol podbrzusza i "mokro", ale nie widziałam sluzu plodnego (chyba nigdy go u siebie nie zaobserwowalam). Czy to normalne? Że ma sie "mokro", ale sluzu nie widac i moga to byc dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona2013
martwie się, bo już dwa razy (w marcu i miesiac temu) miałam 2 blada, ale widoczna kreske na tescie, lecz zarodek prawdopodobnie zle sie zagniezdzil ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie za wcześnie na takie dość mocne objawy? ja też miałam take objawy ale nie wcześniej niż w 5-6 tygodniu ciąży.Pierwsze czułam może kilka dni przed testem-ból piersi/mocniejszy niż przed okresem,wtedy zaczęłam już brać kwas foliowy/,później lekkie mleczne wodniste upławy/zaczęłam brać lactovaginal/,a pod koniec 2 m-ca nudności. Poczekaj spokojnie do dnia miesiączki i zrób test albo wybierz się na badanie HCG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-D
Ja miałam od prawie początku ból w podbrzuszu dopiero dużo puzniej zaczęły boleć mnie piersi po 20 dniach od tego jak powinnam dostać @ znalazłam się u gina i wczesna ciąża jest myślę ze u ciebie też gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona2013
dzisiaj nad ranem obudzilo mnie okropne klucie w lewym jajniku i bol podbrzusza. Nie nastawiam sie absolutnie na ciaze, bo juz 2 razy sie rozczarowalam. Dwa razy blade kreseki, objawy podobne i pozniej okres :-( Pewnie dostane @ wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona2013
zrobilam test, wiem wczesnie ale jest blada kreska, od razu sie pojawila. Nie wiem co znow myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona2013
mam druga kreske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów odczuwam zawroty głowy, senność i zwiekszony apetyt czy to moze być ciaza??? Pomocy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam. Od 5 dni boli mnie prawy jajnik nie jakoś bardzo ale boli i strasznie bolą mnie piersi po bokach wpadam w paranoję wiem że może to za wcześnie na ciaze ale może ktoś tak miał? 5dni temu miałam owulacje i w tym czasie był stosunek bez zabezpieczeń czy mogło dojść do zapłodnienia czy ktoś ma większą wiedzę na ten temat? Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Halo jest tu ktoś??? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×