Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madelkaaaa

77zł rodzinnego to moim zdaniem śmiech na sali ...

Polecane posty

Gość gość
tylko daj i daj w tym kraju, weź się za robotę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio NIK przeprowadził kontrolę we wszystkich miejskich i gminnych ops'ach. Mieli przydzielone 100mln zł na świadczenia socjalne, przyznano natomiast tylko 60ml. Gdzie reszta? Nie wiadomo. Ale o tym już w tv i radio nie powiedzą, po co głupi naród ma wiedzieć. Ten kraj to złodziejski burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:42 - s********j, że się tak ładnie wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelkaaa
jestem w ciąży zaawansowanej to jak mam Twoim zdaniem pracować ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie marudź, jak na kasę za nic, to całkiem niezła suma. Dlaczego podatnicy mają płacić ci za to, że lubisz seks z finałem do środka ? Weź spyerdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jestem w ciąży zaawansowanej to jak mam Twoim zdaniem pracować ?!?!" - trzeba było myśleć wczesniej!!! co masz do mnie pretensje że zrobiłaś dziecko i nie masz kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko WAL SIĘ, idz do roboty ja pracowałam do 9 mc i żyje i stać mnie na wszystko, i musze płacic na takie roszczenowe święte krowy jak ty i ich dzieciory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myslisz że z jakiej racji mają tobie cokolwiek dawać? bo nie masz?bo jesteś w ciąży? bo co? dlaczego masz dostawac jakąkolwiek kase? NIERÓB LEŃ ŻENADA współczuje dziecku :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nierób leń żenada nierób leń żenada nierób leń żenada nierób leń żenada nierób leń żenada nierób leń żenada nierób leń żenada nierób leń żenada nierób leń żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pie***dole ... jak patrze jak komentujecie ten post to mi się słabo robi ... nie znając tej osoby jeździcie po niej wiedząc wszystko o niej jak najlepiej ! ogarnijcie się ludzie z takimi hasłami ! że nie rób , leń ! i bezczelnie obrażacie także jej dziecko ! ! ! jesteście zj****i i patologiczni ! z skąd wiecie ile ma lat ? że to dziecko chciała mieć ! jesteście wyrzutkami ... w sumie na tej kafeterii są same świnie i powinni już usunąć tą stronkę w p**du... i ma rację... kurdę ...77 zł ??? hahahahhahahahahahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelkaaa
Po pierwsze : nie znasz mnie ? Nie obrażaj ! Tym bardziej mojego dziecka , bo sobie tego nie życzę tępa szczało ! Po drugie : nie znasz mojej sytuacji rodzinnej więc sp**** ! Po trzecie : Ja leń ? hahahhahahah sorry , ja nie miałam zamiaru narażać swojego dziecka w 8 miesiącu ciąży gdzie za miesiąc rodzę i ledwo co chodzę a Ty mi o robocie gadasz ? IDŹCIE SIĘ LUDZIE LECZYĆ ! ! ! ! A TY KAFETERIO ZNIKNIJ ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelkaaa
i po długim staraniu jestem w końcu w ciąży ! ! ! ! ! więc nie miałam nad czym myśleć bo tego dziecka chciałam idioci ! ! ! tępe ! nie ogarnięte ! ale założę się , że i wam się chce śmiać z tych 77 zł ! bo nawet 3 złotych nie dodali ! bo szkoda im na was ! ! ! na wszystkich... !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"z skąd wiecie ile ma lat ? że to dziecko chciała mieć ! " skoro współżyła to musiała się z tym liczyć. No chyba że została zgwałcona, to co innego. Dlaczego ma dostawac jakąkolwiek kase? Ja pracowalam całą ciąże, długo odkładałam decyzję o o dziecku chociaż go pragnęłam od lat bo wiedizałam że mnie NIE STAĆ!!! I nikt mi nie dał nawet 77 zł, nawet na becikowe się nie załapałam bo rzekomo za duzo zarabiam. To jest dopiero śmieszne że taka laska całą ciąże przeleży, walnie dzieciaka na 18stkę i jeszcze jej płacą!!! A ja płacę składki i pracuje od 19 r.ż. (mam 28 lat), całą ciąże i nawet becikowego nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ty się idz leczyć, jesteś roszczeniową suczą która mysli że wszystko jej się należy, że mają ci dac i już. daj spokój, dałaś się pokryć to teraz twoje zmartwienie żeby mieć kasę na twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro dziecka chciałaś i planowałaś to wiedziałaś że : -nie masz kasy -że rodzinne to 77 zł więc o co ci chodzi? co nagle z 500 zł zmienili na 77 zł??? nie, tak było i o tym wiedziałaś jak robiłaś dziecko. wiec do kogo masz wonty? ja bym chciała 5 dzieci bo je kocham i uwielbiam ale nie stać mnie i co mam sobie zrobić 5 i jęczeć że nie mam na nie kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelkaaa
ale ja nie mówię , że mi czegokolwiek brakuje. mam dopiero 21 lat. i nie dawno skończyłam szkołę więc nie było mowy o pracy. mieszkam z chłopakiem który pracuje,i mam wszystko czego mi potrzeba tym bardziej dziecku tylko wyraziłam swoje zdanie że 77 zł na dziecko !? jak same pampersy kosztują 50 zł a gdzie reszta ?! tutaj ludzie są chamscy i wulgarni ! zamiast pogadać normalnie i inteligentnie to jeżdżą po mnie jakby mnie znali całą i moje życie ! no to jest jednak chore !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. autorko jesteś walnięta. żenada. chyba najgorszy temat dzisiejszego dnia na kafe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie pracujesz to jesteś na l4 więc też dostajesz pieniądze, prawda?? W takim razie olej te 77zł i nie składaj żadnego wniosku skoro to dla Ciebie śmieszne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wytłumacz z jakiej racji życzysz sobie dostawać jakiekolwiek pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje od 17 roku życia i nie dostanę nawet 77 zł miesięcznie. chciałabym tyle dostać, chociaż na te przysłowiowe pieluchy bym miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 lat i ciąża? -patologia jakaś zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelkaaaa
wyraziłam swoją opinię , że inne kobiety mają ciężko przez to ! i nic więcej ! nie mówię o sobie bo ja mam dobrze. tylko są różne sytuacje w życiu i inne kobiety nie mają tyle szczęścia co ja... i dlatego moja opinia jest taka a nie inna ; / ale najlepiej pojeździć po kimś ... hmm.. w końcu to kafeteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście dobrze, nieślubne dziecko, bez szkoły, pracy, aż gul skacze z zazdrosci jak ci dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz autorko sama przyznałaś że niczego tobie nie brakuje, że nigdy nie pracowałaś, że wszystko masz i jeszcze dostajesz 77 zł i ty narzekasz? a co maja powiedzieć kobiety które nic nie dostają i jeszcze zap/i/e/r/dalały całą ciąże w robocie i ledwo im starcza od 1 do 1? moja znajoma pracowała 8 lat, potem ją zwolnili, zaszła w ciąże i nic nie dostała bo jej mąż pracuje, ale goowno co zarabia. ty nic nie przepracowałaś a dostajesz. z jej kasy, z tej którą ona oddawała przez 8 lat na składki, to jest sprawiedliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak dobrze Ci sie wiedzie to przecież i tak nie należy ci się te 77zł rodzinnego wiec po co ten temat? Jak ktoś ma trudną sytuację to i te 77zł się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autoko widać ze nuszisz się już od leżenia w domu :o wez sie za coś pozytecznego a nie zakładanie debilnych tematów na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to jest wlasnie polska dlatego wole mieszkac w anglii :) to nie jej wina ze ustawowo jest zapewnione rodzinne a 77 zl to smiech na sali wy ludzie macie tak na srane w glowach dobrze ze nie chodzicie po szpitalach dobijajac chorych zeby nie ciagneli od was kasy z podatkow :D ... ciekaw jestem czy jak rodzolyscie dzieci to bralyscie zapewnione wam przez rzad becikowe!!! Z moich k...a podatkow je...ne nieroby gnoje i smierdziele smierdzace ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wyraziłam swoje zdanie że 77 zł na dziecko !? jak same pampersy kosztują 50 zł a gdzie reszta ?! " Reszte, zreszta tak samo jak i te przyslowiowe pieluchy maja dziecku zapewnic RODZICE a nie panstwo. Nie stac cie na dziecko to go nie rob, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalezy jej się bo nie ma ślubu z chłopakiem więc nie ma dochodu, cwaniara i naciągaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×