Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annafm

80 dni 11 kg mniej

Polecane posty

Gość goś1111111111111111ć
pokaż całą figurę - jej metamorfozę a nie stopy na wadze tak to ja mogę w 1 dzień schudnąć 10 kg - oszustka kolejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222222222
jakoś zdjęcia profilowego nie zmieniłaś a jakbyś naprawdę schudła to chciałabyś się pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to tylko kolejna reklama pseudośrodków na odchudzanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na grupie taki sam spam jak i tu. Daruj sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiora45
Ja ostatnio jestem zrezygnowana. Nie udało mi się schudnąć pomimo diety i suplementu Liporedium stosowanego przez 2 miesiące. Niby na początku poszło 2 kg w dół, ale jak go odstawiłam, to bardzo szybko wróciły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja 88
Fiora, nie łam się, nie wszystkie suplementy są tak nieskuteczne. Ten Liporedium ma mega dużo negatywnych opinii, więc trudno się dziwić, że nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylia22
Ja miałam problem ze znalezieniem skutecznego sposobu, żeby moje odchudzanie było trwałe. Za każdym razem nawet jak schudłam to bardzo szybko wracałam do tej samej wagi. To chyba wina metabolizmu, bo odkąd wzięłam therm line pro sprawa się odwróciła. Nie dość, że schudłam dużo mniejszym nakładem wyrzeczeń to jak dotąd efekt się utrzymuje, a minęło juz kilka tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effka22
Cecylia, fenomenalny efekt. Czytałam już gdzieś o tym suplemencie, poza tym wydaje mi się, że właśnie tego używała niedawno moja koleżanka i zmieniła się nie do poznania.. Jeżeli faktycznie tak dobrze działa ten therm line pro, to coś mi się wydaje, że zrobie zakupy niedługo, bo do lata niewiele czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Halina
U mknie 13 kilo mniej w 3 miesiące. Stosowąłam połączenie diety z Slkimunox i ćwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111
tak tak schudłyście na pewno takie kity to możecie tylko debilom wciskać , po co w ogóle zaśmiecacie forum tymi bezsensownymi reklamami - bez ograniczenia pożywienia i ruchu żebyście wpieprzały nie wiem co to nie schudniecie i nie schudłyście ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111111111111
ciekawe ile kasy dostajecie za te beznadziejne reklamy hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111222221222
Coś pani FMOwa zamilkła założyła topik i ma w d***e ale cóż jak się pierdoły ludziom wciska to tak się kończy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tą dietą online schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało ,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów ,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie :) http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna31x
Ja może nie stosuję nie wiadomo jakie diety, ale trzymam się ustalonych godzin, jem mniej niż zawsze i odstawiłam słodycze, fast foody i napoje ;) dorzuciłam do tego suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo to on dał mi siłę bo zahamował mój apetyt o tego ćwiczenia i waga spada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio trafiłam na bloga http://chudyblog.pl, jest tam sporo informacji na temat niebezpiecznych leków odchudzających. Warto tą wiedze posiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tak czytam te wpisy...każdy mądrzejszy od drugiego, a sprawdzone informacje przchodzą wam koło nosa...byłam tam ale się z tego wyleczyłąm...Teraz jeżeli chcecie to moge wam pomóc schidnac. wazylam ponad80kg przy wzroscie 170...tragedia. brałam wszystkie tabletki jakie były na rynku ale jeedynie sobie mocno zaszkodziłam. W koncu znalalzłm sposb jak szybko i przujemnie schidnać z http://dietoholicy.pl dostałam tam masę poard z których będe korzystała do konca zyca! Kazdy morze schudac ale nie akzdy wie jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś chce zrzucić wagę, to polecam tekst piosenki Wojciecha Młynarskiego i zawarte w nim skróty MŻ lub PŻ (mniej żryć, pół żryć) do tego trochę regularnego ruchu i efekty powoli przyjdą. POWOLI, bo szybkie znaczy ryzykowne, albo szybko odwracalne (często z nawiązką - JOJO). Unikać spożywczych śmieci też warto, bo nie dość, że dodają kilogramów tłuszczu, to jeszcze szkodzą zdrowiu. Dobre rzeczy zwykle nie potrzebują reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×