Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kk.one

8kg w 10dni

Polecane posty

kuracja Neera czy ktoras z was slyszala o tym? lemoniada przygotowana z naturalnego syropu z drzew firmy Madal Bal (glownie klonowego) z ta sama iloscia swiezego soku z cytyny i odrobinka pieprzu kejanskiego?? piosenkarka Beyonce schudla na tym detoxie wlasnie 8kg w 10dni!! Lemoniada zapewnia wszystkie niezbedbe wlasciwosci odzywcze do narmalnego funkcjonowania organizmu, wiec w sumie nie czujesz zmeczenia i ssania w zoladku bo jesli tylko czujesz glod pijesz nastepna szklanke lemoniady, ktora w brew pozorom jest bardzo smaczna (sama wyprobowalam!!) czy ktos sie przylacza??? w sumie to tylko 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllyyy
Ośmiokrotna bzdura w 10 dni. Powodzenia w tym traceniu wody i mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie---wierzę
składniki - gdzie kupić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie myslcie ze jestem przedstawicielem handlowym firmy madal bal i ze probuje wam wsianac jakis kit jestem normalna dziewczyna ktora chcialaby sie pozbyc pare kg i wrocic do swojej dawnej figury a o kuracji dowiedzialam sie od znajomej ktorej mama zastosowala ja i schudla 7 kg w tydzien!! i jak twierdzi teraz czuje sie 10 lat mlodziej!! dlatego postanowilam i ja sprobowac, ale w grupie zawsze latwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w tym momencie w londynie wiec tu nie ma problemu z dostanmiem tego syropu. jest w sumie w kazdym sklepie ze zdrowa zywnoscia i odzywkami ale!! jest troszke drogi bo za litr syropu zaplacilam 37 funtow czyli jakies ponad 200zl a taka 1L puszka starcza podobno na tydzien. ale biorac pod uwage to ze nie wydaje ani zlotowki na jedzienie podczas tej kuracji to w cale nie wydaje sie tak drogo :) a w Polsce nie mam pojecia czy dostaniesz go w jakims sklepie ale za to mozna dostac bez problemu przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po po po nie jestem zadnym dystrubutorem jak juz wyzej napisalam!! kupilam syrop po opini mojej klezanki mamy i chce sie sama przekonac wiem ze to co napisalma wczesniej tak wyglada ale ja dopiero jestem na pierwszym dniu kuracji i zadnych wyzej wymienmionych efektow kuracji nie doznalam jeszcze. ale trzebabylo by zobaczym mojej koleznaki mame!! po prostu tryska energia! wiec moze te ekekty to nie bajka... pozyjemy zobaczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nie wierze juz ci napisalam ze mozesz dostan przez internet albo w sklepach ze zrowa zywnoscia ale nie jestem pewna czy w Polsce tylko upewnij sie ze jest to syrop firmy madal ba(dokladnie wyglada jak na zdjeciu na powyzej podanej str)l bo wlasnie ten stosowala moeje kolezanki mama, bo podobno jest wiele podobnych syropow klonowych ale ten to jest mieszanka klonowego z jakimis innymi ja kupilam ten madal bal i serio wyglada identycznie wiec skladniki to ten syrop madal bal, cytryny i pieprz kejanski (po ang ceyenne pepper)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa 10 dni kuracji
8 kg w dol a potem i tak ta sama waga z nawiązką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po po po po
wcale nie twierdzę że to ty jesteś dystrybutorem twierdzę tylko ze jesteś naiwna.. picie jakiegoko9lwiek płynu przez 10 dni i nie przyjmowanie pokarmów poskutkuje tak samo z resztą powinnaś już mieć dystans do takich spraw bo z tego co wiem to nie pierwszy raz sięgasz po takie cuda - slimy nie slimy, inne bzdety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie zwykly syrop klonowy bo on nie ma tych wszystkich wlasciowosci odzywczych ktorych potrzebujesz do normalnego funcjonowania a ten madal bal to meiszanka klonowego i jakis innych a proporcje to: na jedna szklane wody(300ml) 20ml syropu 20ml swiezo wycisnetego soku z cytryny(ok pol cytryny) i malutenka ilosc pieprzu kejanskiego wymieszac ze soba i dolac wody i gotowe ps ja robiac druga szklanke dzis przesadzilam z pieprzem i lemoniada byla po prostu za ostra blee musialam zorbic druga:P na 1.5L wody: 140ml syropu 140ml soku z cytryny (okolo 3.5 cytryny) pieprz na 2.5 L wody: 160ml syropu 160ml soku z cytryny (ok 4 cytryny) pieprz a kuracja plega na wykuczeniu z diety wszystkich pokarmow stalych!! czyli w rezultacie pijesz tylko ten napoj!! ale nie boj sie bo nie powinnas sie czuc zle albo slabo, mi nic dzis nie bylo, ale podobno u niektorych najgorsze za 3 pierwsze dni, czuja sie slabo, zawroty i bole glowy itd ale po 3 dniu juz wszystko powraca do normy a 4 i 5 dnia dostajesz wielkiego kopa energii:P oby ze mna tak bylo:P po prostu kliknijcie na likn w pierszych moich wypowiedzial i poczytajcie sobie o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ze podobno po tej kuracji waga nie wraca!! no moze z 1kg ale to i tak w sumie nic przy ukracie 8! a i sa tez przypadki ze po zaprzestaniu dlaje chudli bo kuracja przyspiesza tez przemiane materii. ale nie mozna tak od razu rzucic sie na jedzienie po zakonczeniu kuracji. trzeba stopniowo dodawac wszystkie skladniki, np w 1.dniu po kuracji na sniadanie wypic swiezowycisniety sok z owocow albo warzyw na obiad pzretarta zupke itd. w drugi dzien mozna juz jesc cale owoce i gotowane warzywa pozniej salatki a 4 dnia mozna juz jesc wszystko. ehh zanim przystopilam do tej kuracji dzis przeczytalam chyba wszystko co mozliwe na ten temat hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po po po :P widze ze juz mnie troszke znasz:PP no ale ja sobie Ciebie nie przypominam.. fakt stosowalam slim fast i nie zaluje!! bo schudlam 5 kg i waga nie wrocila mimo ze jadlam normalnie po i nie odmawialam sobie nic:) lubie takie *nowosci* i jak widac na mnie dzialaja wiec czemu nie:P ale ty i tak pewnie bedziesz pisac ze jestem naiwna i ze i tak sie to pozniej odbije mi na zdrowiu czy cos w tym stylu ale dla mnie to jest swietne rozwiazanie bo pracuje i ucze sie w londynie i nie mam czasu na przygotowywanie posilkow w domu a spakowanie do torby butelki z lemoniada czy slim fastem jest proste i szybkie:PP a skutki sa:) ciekawe jak twoje skutki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do po po po a tak poza to pewnie nie osiagnelas/les swojego celu jeszcze bo sie skusilas/les na tresc 8kg w 10 dni. ha i co. glodnemu chleb na mysli ;) i prosze nie nazywaj mnie naiwna bo to co stosuje dziaja! co innego gdyby nie, ale dziala!:P poza tym syrop madal bal nie jest wszechtronnie reklamowany i malo osob o nim wie wiec nie jest on przereklamowany, a wielu osobom pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam teraz na forum
w De w ich sklepie firmowym litr kosztuje 43 euro. wyglada interesujaco ta kuracja. kk.one- moglabys przeczytac sklad tego syropu? jest na kartonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wlasnie ten syrop stosowany jest czesto nie jako srodek odchudzajacy ale jako kuracja lecznicza w roznych chorobach, czytalam tez ze juz nie jeden sie wyleczyl ze wrzodow. a skutek uboczny utraty wagi jak najbardzej mile widziany bo podobno madal bal ma regulowac wage, czyli przywrocic najbardziej naturalna i spzrayjajaca twojemu organizmowi. nawet osoby z niedowaga moga go stosowac, ubytek wagi owszem bedzie bo jak moze nie byc przy nie jedzieniu niczego, ale minimalny np 1-2kg ehh oby u mnie wszystko szlo jak po masle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam teraz na forum
po tej kuracji tez trzeba stopniowo wrocic do "normalnosci" i pic ta miksture 1-2 razy dziennie. uwazam, ze nie zaszkodzi sprobowac i dopiero wtedy sie wypowiadac jesli by nic nie zadzialala. uwazam,ze 200 to nie s wielkie pieniadze, tym bardziej,ze to nie jest zadna chemia (chyba), bo tak naprawde nikt z nas nie wie co jest w srodku. ale skoro apteki to sprzedawaja to musi byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam teraz na forum
kk.one odezwij sie do mnie na gg 11410483 jak bedziesz po skonczonej kuracji, mialabys ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jest w tym najlepsze? ze nawet na glodowce 10 dni bys tyle nei schudla... jak juz chcesz koniecznie wydawac siano to zamow sobie ta diete montagniac czy jakos tak... sadze ze jest bardziej wiarygodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za dieta ta montagniac?? poza tym to chodzi nie tylko o samo schudniecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj temat nagle umarl:P ehh moze jeszce znajdzie sie ktos ;) wiec ja w sumie od dzis zaczynam od nowa bo wczoraj musialam wziasc leki.. wiem ze niby mozna brac leki ale jesli to koniecznosc, ja tam wole wszystko na *czysto* zeby rezeltaty byly lepsze:P wiec do dziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzycie w cudowne syropy
w zasadzie równie dobrze zamiast syropu klonowego moglibyście pic rozpuszczony w wodzie miód lub glukozę. Syrop jest źródłem łatwo przyswajalnego cukru i dlatego na tej "diecie" nie czuje się głodu. Sok z cytryny ma odtruwac organizm i usuwac złogi. Pieprz kajeński zaś przyspieszac przemianę materii i dawac efekt termogenezy. Wszystko pięknie, ale mimo zawartości cukru dieta nadal jest dietą głodówkową i z powodu braku białka w diecie traci sie głównie na niej wodę i tkankę mięśniową a nie tłuszcz. Tak jak ktoś napisał równie dobrze zamiast kupowac drogi syrop można ograniczyc się do picia samych herbatek ziołowych i efekt będzie ten sam. Stosowałam właśnie taką głodówkę opartą na herbatkach ziołowych: efekt -5 kg w 10 dni. Cera sie poprawiła ale nie powiem bym czuła się rewelacyjnie w trakcie tej diety, byłam osłabiona i miałam zawroty głowy. Efekt jednak był trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesli efekt byl trwaly to znaczy ze stracilas tkanke tluszczowa, poza tym z utraty masy miesniowej i wody nie zmniejszy ci sie az ta krozmiar ciala(ubrania) , a lesli juz by byla to tylko woda i mesnie to efekt jojo bylby murowany! a jak piszesz efekt byl trwaly.. mozliwe ze i wystaczy normalny tani syrop klonowy, ale czy to jest pewne... ponadto kuracja ta jest kuracja oczyszcajaca a nie odchudzajaca a ubytek wagi jest skutkiem ubocznym ale jakze mile widzianym;) wiec jesli to jest detox czyli oczyszcanie organizmu z toskyn to większa część utraconej wagi to komórki tłuszczowe, w których zalega nejwięcej toksyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffff
8 kilo schudłam pracując cięzko! przez miesiac po 16 godzin i jedzac dziennie 2 kanapki (bez masła), jogurt mały owocowy z łyżką owsianki, jabłko i pomidora... mogę uznać ze bylo to trwale bo gdyby nie to ze zaraz po zakonczeniu pracy(tylko 1 miesiac wakacji) zaczelam wpierdalac jak swinia i wpierdalam do dzisiaj i niesetty wszystko wrocilo, trochę zaluje ale ze zaniedbalam to ale trudno... wygladałam zajebiscie ale niestety kosztowalo nie to duzo poswiecen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wiem ze fajnie byloby pozbyc sie nadmiaru ciałka w dziesiec dni ale wierzcie mi na trwale i zdrowo NIE DA SIE przerabialam juz te wszystkie cudowne diety i po ich ukonczeniu wcale nie jadlam normalnie tylko nadal sie ograniczalam a waga i ak wracala do punktu wyjscia zdrowo powinno sie chudnac około 1 kg tygodniowo jesli stracicie wage z miesni to potem to co przybierzecie to bedzie juz tluszcz i jeszcze ciezej bedzie wam schudnac naprawde zlota dieta to malo weglowodanow i duzo ruchu i troche cierpliwosci ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska.123
nie wątpię, że to działa. Ja jednak wytrzymałam tylko 1 dzień, bo syrop mi nie smakuje, nie wiem czemu, bo wszyscy zachwalają ten smak, może mam jakieś inne kubki smakowe. Poza tym nie chcę tego pić przy rodzinie, bo zaraz będzie się martwic tym odchudzaniem. Tak więc mam całą butelkę tego syropu, zużyłam go tylko 4 łyżki stołowe. Najchętniej to bym ten syrop oddała, odsprzedała czy coś, może ktoś chętny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×