Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezradna12

9 miesieczne dziecko nie chce spac

Polecane posty

Gość bezradna12

Witam mam problem z moim synkiem ma 9 miesięcy i kiepsko śpi w nocy budzi się bardzo często już nie wiemy co robić śpimy tylko po 4 h próbowaliśmy wszystkiego już chyba i żadnych rezultatów może ktoś coś doradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy? Jak to śpi 4 godziny? I co? Budzi się i bawi, czy jak? Napisz dokładnie ile dziecko śpi w ciągu całej doby i jak to jest rozłożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ja z moim facetem spimy przez 4h. Budzi sie z placzem czasemjest tak ze dostnie pic i idzie spac dalej a czasem tak ze płacze i wierci sie przez kilka godzin. W dzien jest tak ze ranowstaje zjemy on sie bawi kolo południa idzie spac na 3 h czasem krócej jak wstanie dostaje obiadek idziemy na spacer gdy wracamy to w domu sie bawi o 20 jest kompiel a o 21 mleko i zasypia ale noc to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie mialam zakladac taki temat.. moja tez zaczela 9 miesiac. masakra jest. moja spi i postekuje co 20-30 min, wierci sie. cos jakby ja wyrywalo ze snu. poplakuje jak sue bardzuej rozbudzi. szuka sposobu jak dosnac. wyglada to tak jakby cos ja budzilo a chciala spac. do tej port nie bylo problemu. u nas to wyglada tak ze drzemka ok 11-13 w dzien. czasem druga popoludniu jak wczesniej zasnue na pierwsza drzemke. mamy rytualy. wieczorwk kapiel, kolysanki. nie wiem o co chodzi. dzis np za nic jesc nie chciala, pic nie chciala, a stekala. juz padam.. a najgorsze ze bylo tak pieknie, tak ladnir spala. teraz jak nadchodzi noc to juz mam dosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robicie jak płacze się i wierci przez kilka godzin? Od jak dawna to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zęby idą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w nocy jest histeria wręcz on potrafi przyjść do nas stoi kolo łóżka i płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messeria
gość 12:17 moje roczne ma tak samo, zdarzy się tak,że prześpi całą noc a czasami dzieje się tak jak u Tw dziecka. Nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas trwa to od kilku miesiecy juz no wtedy bierzemy go do siebie ale to i tak nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najpierw proboje nakarmic, jak nie chce (wypluwa butelke, szuka smoczka) to daje smoczek i obracam na bok. potem na drugi i tak w kolko.. u mnie to trwa juz ze 2-3 tyg . jest lepiej raz gorzej. np przed wczoraj postekala tylko o 3 w nocy i zjadla na spiocha, po czym spala jak zawsze do 6:30. ale czesciej sa tragiczne nocki. a najgorsze jest ze tak super spala i nagle ciach.. nir wiem co to powoduje. kombinuje juz z roznymi rzeczami ale mam wrazenie ze im bardziej kombinuje tym mniej wiem. dzis ide do lekarza z nia. pewnie niczego konkretneho sie nie dowiem, ale moze cos wykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zeby mu nie ida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka skończyła 8 miesięcy i od ponad miesiąca jest to samo,tylko jak ją wezmę do swojego lóżka to śpi spokojnie. A tak to budzi się co 30min, lub 1 h i tylko przy piersi się uspokaja. Ja już przywykłam, czekam cierpliwie, w końcu kiedyś to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ida tez ale dawalismy mu na zabki tez na noc i nic w nocy było to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zuzanny
mojej teoretycznie moga isc bo jeszcze nie ma ani jednego. ale dziasla jqkby normalne. slini sie na potege, az jej czasem zalatuje ta slina tyle jej jest. ale nic nie widze zeby tam sie dzialo. napuchniete nie sa. (predzej w miejscu 3-4 cos jakby inaczej) ale pewnie pojda najpoierw dolne jedynki? sa tam rowki takie, jakby miejsva na zeby, ale nic sie z tym nue dzieje, a jest tak juz jakis czas. bede sie podpisywac zeby sie wpisy nie mylily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak warunki do spania? Mój się często budzi i marudzi jak mu za ciepło albo za zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zuzanny
no i ja tez dzis dalam nurofen w nocy i nie zaobserwowalam poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowalam z kocykiem bez zmian i pod kordła bez zmian tochyba nie od temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zuzanny
no wlasnie mojej moze byc zbyt cieplo. bya przyzwyczajona ze spi z golymi nogami. bylo lato, cieplo. teraz jak zasypiamy jest cieplo a w nocy spada temperatura o kolo 3-4 stopnie. z tym ze my spimy razem(dostawka) i ja wyedy przykrywan. ale od jakiegos czasu eksperymentuje z ubraniem na noc. i zakladam cieplejsze rzeczy. dzis byla bardzo ciepla w nocy, napewmo jej bylo za cieplo. sciagnelam gatki ale chyba nie pomoglo jak widac. boje sie ze sie przeziebi jak ja lzej ubiore. ale moze faktycznie to jest przyczyna. a jak dajecie jesc na noc? bezposrednio czy troche wvzesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zuzannt
ja oddam krolestwo komus kto to rozpracuje o co moze chodzic.. serio, oddam wszystko za sen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem juz tak przemeczona ze codziennie mam bol głowy kiepsko widze bol wklatce jednym słowem masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zuzanny
ja teraz jestem tak zmeczona ze nie moge zasnac a moglabym bo ona spi. co ciekawe w dzien spi jak zabita..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zuzanny
przydaloby sie cos na sen dla takiego dziecka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale bez konsultacji z lekarzem nic nie możemy podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest wogole cos takego? pewnie nie. ja dzis ide to skonsultowac to sie odezwe. a jak z drzemkami u Was w dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć i czołem kluski
Zęby. Dziecko jest głodne, bo kolacja była zbyt lekka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest cos takiego. Nie jest głodny bo nawet nie wypija wszystkiego mleka co mu robie na zeby tez mu daje i bez zmian no nie moge go przeciesz faszerowac nie wiadomo ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zuzanny
przydaloby sie cos na sen dla takiego dziecka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest tak ze jak zje w nocy butle to potem pospi spokojniej, moglovt to wskazywac na glod. problem w tym, ze nie zawsze wszystko zjada przed snem, albo w nocy suw nie chce chycic.. zacxelam zageszczac kleikiem mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gdyby był głodny to by wypił w nocy tez mleko a on nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×