Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość l2015

9 tydzień okropne bóle jak przy miesiączce

Polecane posty

Gość l2015

Hej dziewczyny. Jestem w 9 tyg ciąży. Dzisiaj od paru godzin bardzo boli mnie brzuch. Jak na @. Ból idzie od pępka w dół i przechodzi na plecy. Brałam juz nospe ale nie pomogło zbytnio. Zaczela boleć mnie też głowa. Mam torbiel krwotoczną poza tym. Może to od niej tak źle się czuje? Jak myślicie jechać na IP czy poczekać? Te bóle na chwile ustępują lub słabną a za chwilę znowu to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechałabym. Za długo to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwlekaj, jedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból jak skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli, bo macica się powiększa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale nie każdy ból jest normą: "Jeśli bóle mają charakter bolesnych regularnych skurczy, należy udać się do ginekologa, który zdiagnozuje przyczynę dolegliwości i w miarę możliwości zastosuje leczenie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l2015
Nie wiem czy to skurcze. Po prostu boli jak na @. Przechodzi na jakiś czas i wraca. Nawet na całe plecy przechodzi. Prawda rwie mnie w pachwinach ( czytałam że akurat to normalny objaw ) ale ten ból raczej nie jest związany z pachwinami. Kuje mnie w okolicach pępka i przy prawym jajniku. Byłam na usg 2 tygodnie temu i wszystko było w porządku. Mój lekarz przyjmuje dzisiaj od 16 i chyba się przyjadę tylko po prostu nie wiem czy nie za często to usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi się skojarzyło to co opisujesz z atakiem kamicy nerkowej. Zdarzyło mi się to w ciąży i myślałam że to skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratuj dziecko i jedź pilnie do lekarza. Mnie tez tak bolało i ciążę straciłam. Dbaj o siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź, bo to nie wygląda dobrze, możesz stracić dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l2015
Dzięki dziewczyny to jadę. Chyba nie odmówi mi zrobienia usg skoro mnie tam boli? Bo ostatnio mi mówił że nie powinno się często robić i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odmowi. Jedz i daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l2015
Ok. Dam na pewno. Jeszcze raz dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USG nie ma nic do rzeczy. Mozna wykonywac na kazdej wizycie i nic dziecku sie nie stanie. Tez mialam torbiele i trafilam z podobnymi bolami do szpitala na 2 tyg. Uratowali mi dziecko, teraz jestem w 29 tc i po torbieli rowniez nie ma ani sladu. czasem warto pojechac nawet po to, zeby sie nie denerwowac. Po powrocie pisz co tam wyniklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje autorko ze wszytsko bedzie dobrze tak jak u mnie. Ja od 5 do 10 tc prawie codziennie mialam bol brzucha jakbym zaraz miala dostac meeeeega okres. Bol byl taki jak opisujesz brzuch plecy i pachwiny. Bylam na wizycie u ginekologa i zapisala mi luteine dopochwowo. Nie wiem czy to dzieki tej luteinie czy po prostu moj organizm tak reagowal na ciaze i powiekszajaca sie macice, ale mam zupelnie zdrowe dziecko i ciaza poza tym bolem brzucha przebiegala bez zaklocen. Zycze by i u ciebie tak bylo! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co tam autorko? Jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l2015
Jestem. Z dzidzią wszystko ok :) tętno 164 :) bóle są podobno od torbielki bo się wchłania. W ciągu tygodnia zmniejszyła się z 2 cm do nie całego 1 cm :) no spa i będziemy żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokie tetno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie takie wysokie wychodzi tylko 4 poza rzekomą normę 110-160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze ciut za wysokie tetno niz niskie, niskie czesto oznacza szybkie obumarcie plodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa _ 123
Mnie tak jak na okres bolało do 5 miesięca i brałam też nospe ale tylko gdy musiałam bo wyczytałam ze po nospie ciężki jest poród i nie wiem czy to zbieg okoliczności czy faktycznie to po nospie bo od odejścia wód rodziłam 40 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z was brała może fenoterol? Chętnie odkupię, mam zagrożona ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super kochana. My tez mamy tetno 164 i jest ok, wiec madralinskie na drzewo! Tez jestem w 9 tyg i tez mam malutka torbiel. Biore luteine ale czujemy się dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×