Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maośka

A co sądzicie o tych czerwonych sukienkach?

Polecane posty

dziewczyny dzieki za opinie :D ta z dlugim rekawem chce sobie kupic na slub szwagierki w Sylwestra (wlasciwie to bedzie sama msza i obiad w restauracji). a ta z krotkim (mierzylam ja) ma bardzo seksowny dekolt, niby nieduzy ale gleboki. teraz jest niedostepna w sklepie ale mysle, ze za jakis czas znow bedzie ja mozna kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko28
obie , bardzo ladne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko28
ta pierwsza chyba ladniejsza, bardziej kobieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na balkonie
mysle ze warto dalej szukac... jest kilka firm ktore robia podobne kroje ale moze faktycznie - znajdziesz lepiej rozwiazana gore - tesa koszmarne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revilo
poprzegladaj forum - na bank cos znajdziesz... jedna dziewczyna w jakims watku zaproponowala taka fajna kobieca czerwona sukienke... jak dobrze pamietam to z sOlivera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to obydwie są super. ja lubie ten krój bo dobrze maskuje mi brzuszek :) poza tym bardzo kobieco się w nich wygląda. mam jedną z top shopu, która wygląda bardzo podobnie do tej pierwszej tylko nie ma rękawków, tylko jest na grubych szelkach. ale reszta jesli chodzi o krój to identyczna. tylko, że moja jest w jednolitym stalowym kolorze. w tej czerwonej dekolt jest super - bardzo oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawastopa
Bardzo ładne, chociaż ta pierwsza szczególnie mnie nie zachwyca. Za to pierwsza ładnie podkreśla kobiece kształty. Generalnie za pomocą sukienki o wiele łatwiej jest ukryć "to i owo". Ja uwielbiam sukienki odcinane w pasie w intensywnych kolorach. Co powiecie o tej http://www.suknie.net/NOWE-SUKIENKI/Gracjana-piekna-tiulowa-sukienka-koktajlowa/pid,5039,cid,201,product.html ? Mi bardzo, ale mam jedną wątpliwość- mam mały biust ( naprawdę mały) i zastanawiam się czy taki fason góry pasuje czy jest tylko zarezerwowany dla kobiet o sporych biustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda em... ona piekna... nie wiecie czy dostane ja jeszcze w sklepach albo outlecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×